Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23

Ares serverı geçtiğimiz zamanlar

Merhaba arkadaşlar,

Uzun zaman önce Ares serverinda aktif olarak oynamayı bırakmıştım. Az önce ofis bilgisayarında kalmış birkaç ekran görüntüsü buldum onları paylaşayım istedim.

Son dönemlerde ölmeye başlayan ve bizzat 7 yıl emek verdiğim ortamın yavaş yavaş kaybolmaya yüz tutmuş olması gerçekten üzüyor. İsterseniz geçmiş günlerdeki ekran görüntülerini bu başlık altında paylaşalım ve birazcık nostalji yapalım.

Tabi iki birbirimize saldırmadan ve olumsuz eleştiri yapmadan. Malum eğlenceli günlerimiz yanında sıkıntılı, kavgalı ve çok hareketli günlerimiz de oldu. Surç-i lisan ettik veya edersek peşinen affola

Aeternum Vale

Junior Member
    Nickname
    IIICh3NGXuaNIII
    Class
    Priest
    Clan
    GOKTURK
    Server
    US->Ares
    Race
    Karus
    Bu zamanlara dönüşün zor oldugu kanatindeyim.İllegallik aldı başını gitti oyununda bunu destekler nitelikte açıklar vermesi üstüne birde geçici çözümlerle geçiştirmesi buda yetmiyomuş gibi çarların gerçekten haksızlık sonucu ban yemesi gibi etkenler oyunu bu hale getirdi.Sanrım artık knight denildiginde bu denli güzel fotograflardan başka birşey gözümüze gelmicek Eline saglık abi güzel paylaşım

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

SoulSlayer'i ks ile kesince ss almisim sanirim..

Benim icin exp herzaman cz'deydi...

Item Show.. Chitin Shell +7 set ama helmet chitin, +8 shard, +8 md, +1 dual kekuri ring, +9 dex kupeler, +9 dex pendant ve belt, dd helmet daha ne olsun.

Bu resimde 00000'i kesmemin haricinde partide Purcu'yu gordum selam ona da..

82'den 83 olmak icin toplam 1 ay asosyal derecesinde Cz'de kok salmak..paladindreamer ne yapiyor orada hehe..
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member PanthinoL's Avatar
    Class
    Warrior
    Server
    Athena
    Race
    El-Morad
    ne desem bilemedim ki...
    çok güzel resimler bunlar... hele ki ares'i böyle yaşı büyük insanlardan görmek çok daha onur etti beni...

bende birkaç tane paylaşıyım... çok eski olmasa da yine de çok güzel :")

vee... en çok sevdiğim :")

Senior Member NazaR41's Avatar
    Desmaris forumda gözükmüyor sıkıntı var mı?

Senior Member
    Desmaris ısinden ayrılmış die bir söylenti var...
    Hey gidi günler eve gideyim bende şs ekleyeceğim
    Bu arada İKMONGO dün aksam 1 saat online idin. Orc kralı o kadar üstten kopserlerin yerini yazdı, miradon maden de 2 party tren car vardı.pm attım o kadar Hiç birine ban atmadın. Totalde 7 ban atıp oyundan çıktın. Ne diim sana daha...
    Eski günlerin hatrına oyunda durmaya calisioruz...

Benden eskisi varsa eklesin bu oyuna 2002 yılında başladım dicem ordan 2-3 kişi dicekkki oyun 2004 yılında acıldı dicek lafım yok resim cekmeyi 3-4 yıl sonra ögrendim..

Bu resimlerden En cok scorp_lion anlar

.

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    KSCler gerçekten güzel eski günleri hatırlattınız

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Max View Post
    Benden eskisi varsa eklesin bu oyuna 2002 yılında başladım dicem ordan 2-3 kişi dicekkki oyun 2004 yılında acıldı dicek lafım yok resim cekmeyi 3-4 yıl sonra ögrendim..

Bu resimlerden En cok scorp_lion anlar
    .
    Uzun sure sonra Piana'yi gormek guzel... Bende 1282 versiyondan bir resim gondereyim charim o zaman teneke adamdi Ilk charim mage'di assasinlere cok kesilince assasin kasmaya karar vermistim

Alttaki resimde bonus olsun Cz'de akarken

Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member NazaR41's Avatar
    Haluk abi mageyi bırakıp asasa geçtin cok kesilince diorsunda asas yerine warriora geçmen daha mantıklı değilmiydi