Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

Karakter Adı:HeavenBaby Sunucu:Titan

Karakter Adı : HeavenBaby

Banlandığı Tarih : 29/03/2013

Hesabın Kapatılma Sebebi :3 rd Party Tools

Server : Titan

Öncelikle oyunun adaletini sağlamaya yönelik yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı teşekkürü bir borç bilir ve bize böyle bir fırsat verdiğiniz için de ayriyetten teşekkür ederim.
    Clanca tekrardan USKO'ya başlama kararı aldık ve başlamak için yeni açılacak server olan TITAN server'ını seçtik.Hedefimiz Ronark Land (CZ) Map'inde oynamaktı bu bölüm için en iyi lwl olan 83 lwl'e kadar kasıcaktık uzun zamandır USKO 'dan uzak kalmışlığım içimde heves oluşturmuştu; server açıldığından itibaren oyundaki illegalite ile ilgilenen hiç bir yetkili yoktu. Arada sırada giren yabancı GM'ler kafalarına göre banlar atıp çıkıyordu güvenlik programları ise botlar karşısında etkili olmuyordu. serverin yeni olmasından kaynaklı full koxperlar vardı ilkten legal kasmayı denedik ancak olmadı bir zaman sonra koxperların bizden gelip slotları ele geçirmesinden sonra pes ettik, yeteri desteğide oyundan göremeyince ya parasını verip aldığımız premiumdan vazgeçip oyunu bırakıcaktık ki bir çok klan oyuncusu oyunu ilk 2 -3 hafta da bıraktı. Bırakmayanlarda server'ın çoğunluğuna uyup lwl'lerimizi illegal yoldan kasıcaktık. Tabi gene kafasına göre bann atan yabancı gmlerden kurtulamadık. Geriye 1 - 2 klan oyuncusu kaldı. Biriside benim 2 - 2.5 ayın sonunda 83 olduktan sonra np kasmak için cz geçtim. Cz de bowla gitmeyi bırak ayakta bile duramıyorduk 2 gün 3 gün 4 gün derken serverin başında legal exp kasarkenki duruma düştük İllallah ettirdiler. Full 83lvl parti adam kesmeyi bırak ayakta durabilen bile olmuyordu. Cz de hüküm süren tren partilerde yer almaya başladım. Buda pek uzun sürmedi zaten vizeler başlıyacak diye oyuna 2 - 3 hafta ara verme kararı aldım. Bu 2 - 3 haftalık aradan sonra oyuna girmeye çalıştığımda karakterin bannlı olduğunu gördüm başımdan aşşa kaynar sular döküldü pişman olmuştum ama iş işten çoktan geçmişti tabi cz'de tren parti ile gezersen sonucu bu olur yani. Bannlanma sebebi de açık ortada yani 3. party tools programı. 1 - 2 kere ticket atsamda oto cevap aldığım içim pek üstelemedim sildim geçtim zaten üstelesem ne olacak ki açılmayacaktı. Üstünden zaman geçtikçe pişmanlığım git gide arttı ama son pişmanlık fayda etmez. Ne hevesler ile oyuna başlamıştık ne oldu.
    '' HeavenBaby üstündeki np 76bin civarı bişeydi karakter banlanmadan önceki klan MarlBoro klan bağışı yok üstündeki itemlerde +7smite hammer görev takıları ve görev giysileri. '' İd'nin yan karakterleri 57lvl asas ve 68lvl priest idi üstlerindeki npleri nicklerini ve itemleri hatırlamıyorum baya zaman geçti çünkü. Elimdeki kalan fotolarda bunlar.

Last edited by vtrack; 05-19-2014 at 01:03 PM.

Junior Member
    Uzun bi aradan sonra inşaallah oyuna geri dönüş yapicaz. Tabi olumlu sonuclanirsa

Junior Member
    Jüri üyelerinin sorularını bekliyorum...

Senior Member SeRiaLKiLLa's Avatar
    Nickname
    SeRiaLKiLLa
    Clan
    KONIGSRASSE
    Selam ,

Bilgiler yeterlidir teşekkürler.
    İlk Önce Oyunun Kurallarını Öğrenmelisiniz Sonra da Herkesten İyi Oynamayı ; )

<a href=http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif target=_blank>http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif</a>

Junior Member
    Araştırmanizda kolay gelsin...

Mod Team Lead Perastis's Avatar
    Selam,

Savunmanızla ilgili inceleme tamamlandı.Jüri ekibinin aldığı karar yapılan suça istinaden hesabın npsinin sıfırlandıktan sonra acılması yönündedir.
    NTTGame Community Team l @PeraNTT

Be sure to read the Forum's Rules before posting!

Can't solve your problem on the forums? Submit a Support Ticket

Junior Member
    Ve Aleykum Selam
    Olumlu karar çıktığına çok sevindim. Bu da bana ders olur artık. Diğer çalışmalarinizda kolay gelsin...

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Jüri ekibinin almış olduğu karar neticesinde hesabın NP'si silinerek açılmasında bir mahsur görülmemiştir, son kararı GM takımı verecektir.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Hesabın açılmasına karar verilmiştir.
    Cheat Report konuları açan kişi ve yetkili ekip tarafından görülmekte olan özel paylaşımlardır. Herhangi bir sebeple Cheat Report konuları resmi forum, farklı forum sayfaları ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan hesaplar GM inisiyatifine göre cezalandırılacaktır.