Results 1 to 1 of 1
    Senior Member WoLFapaK's Avatar

Apak ( Beramus ) CatGarfieLD ( Carnac- East )

Herkese merhaba;
    Adım Muhammed yaşım 22 öğrenciyim.

Beramus

2005-2006 yıllarında Knight online oynamaya başladım. İlk karakterimin ismi Apak'dı rogue idim. Bana warder katili Apak derlerdi Valentine- Patlican- SecondLife clanlarında oynadım. Eski isimlerden Thuglord - Rollstick - Serkan_net_1 - dayk0 - DayDay - duran_01 Erko_Pasa Recklusa Jicklet ve daha nicesi sıkı dostlarımdı. Beramusda 5 sene oynadıktan sonra Carnac-East' de oynamaya başladım.

Carnac-East

Burada EuphrasiE clanıyla tanıştım. O zamanlar klanın adI HegemoniA'ymış . Ben klana girdiğim de klanın adı EuphrasiE idi. Delos kalesini o zamanki hile programı kullanan tren partylere rağmen aylarca elimizde tuttuk. İsilion ve felankor droplarını alabilmek için diğer klanlarla kıyasıya mücadeleler verdik. Savaşlara katıldık, 4 arkadaşımızı hiçbir müttefîkimiz olmadan kral seçebildik. Klanımız gittikçe büyümeye başladı. Mage klandık ancak aramıza katılmak isteyen rogue ve warriorlarda vardı. Bizde bir toplantı yapıp aynı klan ismine yakın bir aly kurmaya karar verdik. EuphrasiA ismindeki aly klanımızda gayet iyi toplanarak bir zamanlar CZ'ye 3 mage 2 mele partisi çıkarabiliyorduk. Csw'lerde toplam parti sayımız 7-8 i buluyordu. Gel zaman git zaman oyun NTTgame şirketine aktarıldı. Güzle şeyler olur oyun düzene girer, illegalliğin önüne taş koyarlar diye bekledik. Bir çabaları vardı ancak yeterli olmadı.

Daha sonra oyun içerisinde klanlar arası turnuva olacağı duyurusu yapıldı. Her sunucudan 2 klan seçilecek ve bu iki klan USKO klan turnuvasına katılmaya hak kazanacaktı. Carnac-East sunucusundan 1. olarak EuphrasiE (mage) 2. olarak EuphrasiA (mele) klanlarımız oynadığımız sunucudan turnuvaya katılan klanlar oldu.
    Karşılaşmalar akşamleyin olacak denildi ve bütün klan hazır birşekilde beklemeye başladık. İlk karşılaşma saat 01:00 sularında Mele klanımızın Beramusun seçkin magelerinden oluşan bir klanla idi. Çok büyük bir bozguna uğrattılar çünkü mele klanımız, mage klanımız kadar kalabalık değildi ve mage klanın mele klan üzerine olan etkisini bu karşılaşmada bariz olarka görmüştük.

2. Karşılaşma saat 03:00 sularında mage klanımız olan EuphrasiE, efsanevi Endless klanı ile karşılaşacaktı. Endless'in mele klan olduğunu biliyorduk fakat, itemlerinin çok aşırı olduğunu bilerek temkinli davranmalıydık. Karşılaşmalar ardream haritasında yapılıordu. Karşılaşma başlamadan önce carnac-east maradondaki Tale bölgesinde toplanıp partilerimizi ayarladık. Taktikler konuşuldu. Mage klan olmamız hasebiyle en önemli silahımız taktik olmalıydı. Karşılaşmanın başlayacağı duyuruldu ve savaşın olacağı test sunucusuna giriş yaptık. Rakiplerimiz ile maradonda karşılaştık. Hepsi lamba gibiydiler Bizi gördüklerinde ilk tepkileri '' +1 Elixir satılır'' olmuştu. Lakin karşılaşma sonunda durum onlar için pekde iç açıcı olmamıştı Karşılaşma 59-14 EuphrasiE'nin galibiyetiyle sona ermişti.

Mele klanımız ilk maçında elendi. Benimde partileri yöneten mage olarak oynadığım mage klanımız bir üst tura çıktı ve bu sefer rakibimiz beramusdaki bir mage klan olan MtStaFF'dı. Karşılaşma başladı. Karşılıklı novalar felankor çıkarmalar derken 8-10 sayı farkla öne geçmiştik. Sürenin bitmesine 20 dakika vardı. Savaş taktiği gereği açık alanda çarışmak istiyordum ama bizim klanın ihtiyar takımı ( CatFighT-CatCiiiiN-CatTheGoDFatheR-CatBeLLa ) ''Korkak oynatma üstlerine yürüt diyerekten bizim köşeye sıkışmamıza sebep oldular ve MtStaFF bizi ani bir bozguna uğratarak 5 sayı öne geçti. Daha sonra fairyplay'e uymayan bir davranış olarak kaçmaya başladılar. 15 dakika boyunca onları aradık ancak bulamadık ve savaş sona erdi. Turnuvadan elendik. Almanyadaki büyük turnuvaya katılamadık ama sunucumuzdan 2klanımızıda turnuvaya katmayı başararak kendimizi ve gücümüzü göstermiş olduk.
    Daha sonra turnuvaya katılan klanlardan 1er oyuncuyu İstanbulda yapılacak olan turnuvaya davet ettiler. Bizim klanımızdan ben ve CatZiLLi arkadaşım konferansa katıldık. Lobide yıllarca beramusda beraber oynadığım reissabri arkadaşımla karşılaştım Yıllar sonra tanışmak ayrı bir ortam oluşturdu. Salonda iç açıcı şeyler konuşuldu. Bize güven verdiler. '' NTTgame'den öncesini çöpe atın, yeni bir sayfa açın bizim için'' dedi yetkili arkadaş. Birşeyler artık düzelecek diye umut ettik. Akşam arkadaşımın evinden kalıp ertsi gün Bursaya döndüm. Klandaki arkadaşlarıma konferansta konuşulanlardan bahsettim, onlarda benim gibi artık oyunun düzelme yönünde ilerlediğini düşündüler fakat beklediğimiz gibi olmadı. 3-4 ay içerisinde klanımızdan 4-5 arkadaşımızın karakteri soyuldu. Restorasyon talepleri hep askıya alındı, ben ve arkadaşlarım oyundan soğumaya başlamıştık çünkü bizi oyuna bağlayan oyunu oynarken yaptığımız muhabbetler ve konuşmalardı. Gel zaman git zaman klanımız dağıldı.

Titan

Gel zaman git zaman yeni sunucu açılacağı duyurusu yapıldı. Klan olarak bir karar alıp Titanda başlamaya karar verdik. Karakterimi oluşturdum ve İlk dakikalardan itibaren oynamaya başladım. İlk ay bronz premium almayı seçtim çünkü yeni sunucuda illegal program kullananlar ne derecede olacak ve GM'ler bunları ne derece gözetleyecek bilmiyordum. Çok güzel başlamıştık ScreaMachine nicki arkadaşımla güzel işler yapıyorduk. Titan sunucu saat 13:00 civarı açılmıştı. 17:00 da chaos vardı ve sabırsızlıkla bekliyordum. Chaosda 3. olarak mavi kutuyu kazandım ve ilk heyecanla kırdırdım. Birde ne göreyim HellBreaker ScreaMachine warrior olduğu için +sını yükseltip eline takması için ona vericektim. Zar zor bus parasını biritikrip trinaları aldıktan sonra Titan sunucusunun ilk +7 Hellbreakerini basmayı başarmıştık.
    Görevleri yaptık slotlarda saatlerce kastık ve 64 level oldum. Aradan 1 hafta geçmişti. Maradondan EMC'ye ışınlanmak için gateye doğru yakaştım ve birde ne göreyim! Human bi warrior Krowaz setiyle karşımda duruyor. 70 level olup krowaza girebilen çok az kişi varken, o warrioru görmek bütün hevesimi kırdı ve o şekilde exp kasmayı bıraktım ve sineye çekildim.

Şuan halen titanda oynamaktayım. Levelim 74 ve ağırdan ağırdan exp kasıyorum. SuperSaiyajin, Khaliz, CluTaaH ve diğer ekip çalışanları çok güzel işler çıkarmakta. Bende chaos bdw savaş bir şekilde gidiyorum. Biryandan oyunu yaralayan illegal program kullanıcıları reportlayarak zamanımı geçirmekteyim.

Titana uğrarsanız pm arama bölümüne Apak yazarak bana ulaşabilrisiniz
    Last edited by WoLFapaK; 09-20-2013 at 12:27 PM.