Results 1 to 6 of 6
    Banned

Karakter Adı:Theoris Server: Destan

Karakter Adı:Theoris
    Server: Destan
    Hesap Kapatılma Tarihi:Kasım 2013

Merhaba Sayın Juri Üyelerimiz Ve Değerli Mahkeme

Destan Serverinde Theoris Adlı bir pirestim vardı hiçbir illegal program vs. açılmamıştır karakterimde buna sonuna kadar kefil olurum fakat birkaç sefer koxp partiye girdim bunu kabul ediyorum mahkememizi kandırmak ve yalan söylemek asla istemem.O zamanlar herkez koxptu ve mecbur kalarak koxp partiye bir kaç sefer girdim.Bu yüzden ban yedim sanırsam ama kendim asla koxp kullanmadım buna kefilim.neyse bir süre oynadım karakterimi ve Gençlik merkezinin düzenlediği İstanbul gezisi vardı bu geziye katıldım ve 1 haftlağına istanbula gittim ve geldiğimde hesabıma defalarca giriş yapmaya çalışmama rağmen giremedim ve anladımki ban yemişim birkaç sefer ticket attım ama malesef geri dönülmedi.Sizinde takdirinizle karakterimin geri açılmasını ve bana 2. şansı vermenizi isterim kendim koxp açmadım çünkü sadece partiye girdim bir kaç sefer sadece budur bana 2.şansı vermenizi ve beni oyuna yeniden kazandırmanızı rica ediyorum kastığım np leri silebilirsiniz sorun değil ama itemlerim vardı o zamanlar onları yaz sıcağında çalışarak alın teriyle para kazanıp gb çekerek aldım ve alın teri var sayın juri üyeleri ve mahkeme lütfen bana bu 2.şansı çok görmeyin.
    Saygılarımla Sayın Juri Üyeleri Ve Mahkeme
    Last edited by ReisMekan55Samsun; 02-25-2014 at 10:05 AM.

Senior Member SeRiaLKiLLa's Avatar
    Nickname
    SeRiaLKiLLa
    Clan
    KONIGSRASSE
    Selam ,

Karakterinizle ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duymaktayız , karakter banlandıkdan sonra gönderdiğiniz ticket ( özel bilgilerinizi gizleyerek ) ve karakter ve yan karakterlerinze ait item , np ve fotoğrafları paylaşırmısınız.
    İlk Önce Oyunun Kurallarını Öğrenmelisiniz Sonra da Herkesten İyi Oynamayı ; )

<a href=http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif target=_blank>http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif</a>

Banned
    Merhaba,

Öncelikle belirtmek istediğim konu, karakterimin ban yemesinin üzerinden belirli bi süre zaman geçtiği için net hatırlayamadığım noktalar var.Sizleri yanıltmak istemem kesinlikle Karakterimde Priest DD 25,Skeleton Belt (+0) ve biraz para bulunmaktadır. Bunların dışında değerli itemlerim yoktu yanlış hatırlamıyorsam. NP olarak 120k+ bir np bulunmaktadır. Bilgisayarımı belirli aralıklarla formatladığımdan dolayı resimler mevcut değil malesef. Yan karakterim olduğunu hatırlamıyorum, eğer varsa da çok oynamamışımdır. Ticket attım çok önceden ama hiçbirtürlü geri dönülmemesi üzerine ticketler durmuyor forumda konuda açmıştım bir sonuca ulaşamadım. Geçmişte bir İstanbul seyahatinde bulunmuştum ve ardından süpriz bi şekilde ban yedim. Şuanda kaderin bir oyunu mu desek yine 1 haftalık İstanbul seyahatindeyim umarım yapılan hata geçte olsa düzeltilir. İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim.
    İyi çalışmalar dilerim.
    Last edited by ReisMekan55Samsun; 05-26-2014 at 05:24 AM.

Senior Member Lazuri08's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad
    Jüri üyelerinin ortak kararı olumludur.National point silinerek karakter açılabilir.İyi oyunlar.

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Jüri ekibinin almış olduğu karar neticesinde hesabın NP'si silinerek açılmasında bir mahsur görülmemiştir, son kararı GM takımı verecektir.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Hesabın açılmasına karar verilmiştir.
    Cheat Report konuları açan kişi ve yetkili ekip tarafından görülmekte olan özel paylaşımlardır. Herhangi bir sebeple Cheat Report konuları resmi forum, farklı forum sayfaları ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan hesaplar GM inisiyatifine göre cezalandırılacaktır.