Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Karakter Adı: BARBARCONAN Sunucu: ATLANTIS

Karakter Adı: BARBARCONAN

Sunucu: ATLANTIS ( XIGENON )

Hesabın Kapatılma Tarihi: 12.2012

Hesabın Kapatılma Sebebi: NATİONAL POİNT TRANSFER

Savunma; Karakterim national point Transfer yüzünden ban yedigi yazıyor,ancak karakterimde 15k np bulunmaktadır,Maradonda oturur iken durduk yere dc oldum ve tekrar giriş yaptıgımda oyuna hesabım kapatılmış olarak gördüm ve hayal kırıklıgına uğradım.
    Ban yeme sebebim Sayın Gm,Mod,Juri ekiplerinde bildiği üzere eskiden Heryer'de tren karakterler ve seri 80 okçular ile dolu idi,bu hem exp hemde pk olmak üzere.Exp kasmak için artık o zamanlarda illegal program yoksa partylere girmek imkansız idi, paramun partisine girdim expi kasmak için illegal adamlar var idi,ama ben legal olarak kasıyordum expiyi. Bu yüzden banlandıgımı düşünüyorum ve çok pişmanım.
    Karakterim kapatıldığında resmen bir kişiyi hayatımdan kaybetmiş gibi oldum ve zamanımın büyük bir kısmını bu oyunda geçirirken bir anda boşlukta hissettim kendimi.Emegimin tamamı bir anda elimden yok oldu ne oldugunu anlıyamadım.
    Çok pişmanım kesinlikle o günden sonra 1 tane illegal program,hile kullanmadım ve kullanmıyacagımda bu bana çok iyi bir ders oldu Npt den ban yediğim yazıyor siteye giriş yaptıgımda sizlerde uygun görürseniz Np yi silebilirsiniz,oyuna tekrar girişimi aktive ederseniz sizlere minnettar olucağım...

Teşekkürler NTTgame

Senior Member SeRiaLKiLLa's Avatar
    Nickname
    SeRiaLKiLLa
    Clan
    KONIGSRASSE
    Selam ,

Karakterinizle ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duymaktayız , karakter banlandıkdan sonra gönderdiğiniz ticket ( özel bilgilerinizi gizleyerek ) ve karakterinize ait item , np ve fotoğrafları paylaşırmısınız. Yan karakterleriniz hakkındada bilgi verirmisiniz ?
    İlk Önce Oyunun Kurallarını Öğrenmelisiniz Sonra da Herkesten İyi Oynamayı ; )

<a href=http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif target=_blank>http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif</a>