Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 29
    Banned
    Nickname
    QuickShadowTr
    Class
    Rogue
    Server
    Titan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

Karakter Adı:QuickShadowTr Sunucu:Titan

Karakter Adı: QuickShadowTr
    Sunucu: Titan
    Hesabın Kapatılma Tarihi: 00:33 18,02,2014
    Hesabın Kapatılma Sebebi: "Ancak hesabınıza ait bir karakter ile Kullanıcı Sözleşmesi'ne aykırı bir ihlalde bulunduğunuzu tespit etmiş bulunmaktayız.

Hesabınız süresiz olarak erişime kapatılmıştır"
    Şeklinde Yazılıp Neden Hesabımın Kapatıldığına dair bir bilgi söylenmemektedir.

Savunma:

Öncelikle iyi günler demek isterim. Salıyı çarşamba gününe bağlayan gece saat 12:30 civarında yediğim dc sonrasında oyuna bir daha giriş yapamadım. İlk başta çarın bugta kaldığını düşündüm çünkü banlanma gibi bir olasılığı hiç düşünmedim. Bulunduğum karakterle hiç bir illegal bir işe bulaşmamış olduğum için kendime güvenim tamdı. Bu yüzden ticket attım ama gelen cevap sonucu dünya başıma yıkıldı. Onlarca aydan beri emek harcadığım karakterim bir çırpıda gitti üstelik banlandığım sırada oyun içersinde 3. şahıs programı kullanan karşı ırktaki playerların banlanmaması benim legal bir archer olmama rağmen banlanmam beni daha çok hırpaladı. Benim hiçbir illegal bir işe bulaşmayacağımı tüm Titan Base halkı biliyor ve titan basesindeki bir çok 3. şahıs programları kullanan userleri banlatma çabamı biliyor. Archer olduğum için herkesin bir ön yargısı var ve archer jobunda ekran bugu diğer joblara göre daha çok olduğu için (Örneğin: Koşarken ok atıyor gibi gözüküyor fakat durup skile basıp tekrardan koşu yapıyorum bunu hızlı yaptığımız için öyle gözüküyor) banlandığımı düşünüyorum. Onun dışında bir şeyden şüphelenmiyorum. Bu zamana kadar ne hilecilerin yanında bulundum ne de yanımda bulundurdum, bildiğim her türlü illegal işten uzak durmaya çalıştım ama malesef banlandım. Eğer karakterimi açarsanız ve banlanma nedenimide söylerseniz minnettar olurum. Öğrenciyim 5-6 aydan beri dişimden tırnağımdan arttırarak birşeyler yapmaya çalıştım emeğimin boşa gitmesi gerçekten üzücü

Çarda item olarak
    Reb +7 Eagle's Eye (Serverda 2-3 kişide var)
    Dual Foverin +2
    Dual HR +1

Myhtril set +7 (Serverda 7-8 kişide var)
    İron Neck
    İron belt
    +8 Undying set
    ve bankada 8 gb nakit param ve 5-6gblik itemim vardır.
    Bu itemlerin hepsini gerek pazar yaparak gerekse sabaha kadar basede obl ve boss taşını bekleyerek yaptım. 5-6 aylık bir süreç içersinde...

1. yan karakter 1 lwl priest öylesine açılmış bir karakter
    2. yan karakter 59 lwl archer ardream oynamak için açtık fakat en fazla 1 hafta takıldım onda da 10-15k np anca bulunur
    3. yan karakter 69 lwl archer asıl çarımdır 250k np ye yakın npsi bulunmaktadır. 2 veya 2.5 ay önce faal bir şekilde kullanılmaya başlanılan çardır ve bu nplerin hepsi bu dönemde kasılmıştır. 1 np bile haksız yere kasılmamıştır. Clanda basılı np yoktur clanımızı ban yemeden önceki gün tekrar kurmuştur ve isilion basmamıştık. (önceden başka karakterde oynuyordum yine base ve sonra bu karaktere geçiş yaptım nedeni ise diğer karakterin ismini pek sevmemem nedeniyle ve server ismiyle benzer olmasıyla ilgili. Nick: QuickTitanTR)
    4. yan karakterin olup olmadığını bile hatırlamıyorum, olsa bile en fazla 20 lwl bir karakterdir

Son olarak eğer neden banlandığımı ksc veya video ile bana gösterebilir misiniz?

Savunmama forum tr adresinide eklemek istiyorum, arkadaşlarımın bile anlam veremediği bir durum olduğu nettir.
    http://www.frmtr.com/titan/5839702-q...lanmistir.html

Yeni yapmış olduğum pk moviem= http://www.dailymotion.com/video/x1g...vie_videogames

Attığım Tickete gelen cevap:

Sanırım soracağınız tüm sorulara cevap vermiş bulunuyorum
    Last edited by defone123; 03-20-2014 at 03:32 PM.

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    Merhaba,

Karakterinizi satılığa çıkarttıktan sonra İllegal program kullanmış olmayasınız ?

Serverda çok az var dediğiniz itemleri ve diğer listenizi nasıl elde ettiğinizi öğrenebilir miyim ?

Banned
    Nickname
    QuickShadowTr
    Class
    Rogue
    Server
    Titan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Öncelikle iyi günler Savunmamın Jüri tarafından değerlendirmeye alındığından müteşikkirim...

Karakterim Satılığa Çıkartılmamış olup sadece item alış-verişi yapılmıştır İtemlerimi daha yüksek seviyeye Çıkartmak için İtemlerimi tekrar tekrar Satılmıştır...Serverda az bulunan itemleride EE reb +7 clan Arkadaşımdan almış bulunmaktayım GB karşılığı , Mhyrıl set ise Eski bir titan playerı olan bir arkadaşımdan almıştım oda bu itemleri Gögüslük hariç tek tek pazardan satın alarak toplamıştır gögüslüğüde +6 dan +7 ye kendi basmıştır ve yine oyun içi gb karşılığı olarak alınmıştır..Diğer itemlerin ise Boss taşı,Jr,Ft ve pazarda vakit geçirerek kendim kasmış bulunmaktayım...İllegal Bir program Karakterde kullanılmamıştır.Exp olarak 65 lwl kadar elle kasılmıştır.LWL jump etkinliği ile 75 lwl yapılmıştır sonrasında Baseye uyarlamak için 69 lwl e düşürülmüştür.

İlginize Şimdiden Teşekkürler...

Junior Member
    Öncelikle juri üyelerine kolay gelsin, şuanda yaptıkları iş cidden insananlar için belkide dönüm noktalarını oluşturuyor o yüzden terazinin hangi tarafının ağır bastığını iyi hesap etmeleri lazım
    İlk önce Frmtr'deki konuya attığım mesajın kısa içeriğini paylaşarak başlıyorum;
    Dün akşam pk da 1 kosper okçu vardı videosunu da almıştım.
    O kosperın değilde senin ban yemen insana koyuyor.

Archerlara karşı oluşan algı yüzünden serverımızda daha öncede banlanan okçu arkadaşlarımız olmuştu.
    En son banlanan iki char QuickShadowTR ve Sugibiakargider archer karakterleridir.
    Nttgame ekibi sayesinde titan basede 2 parti karşılıklı olmak üzere Okçu team grubu vardı. Allah razı olsun nttgameden 2 char banladılar basede Okçunun O'su kalmadı.
    Şaka bir yana, Furkan yani QuickShadowTr kardeşimizle haftanın 5-6 günü birlikte pk atardık. Daha bu güne kadar kestiği bir karakterin üzerinde tepindiğini bile görmedim. Art niyetsiz bir insandır. İllegal hiç bir aktiviteye katılmadığını ve katılmayacağını kendi adım gibi biliyorum.
    Ve item durumuda orta seviyenin üstündedir. Dragon set serverda 4-5 tane vardır. Afedersinizde hangi manyak riske atmak ister itemlerini emeğini parasını?
    Son olarak olumlu karar vericeğinizi, en azından legal oyuncuları yarı yolda bırakmayacağınızı düşünüyorum.
    Herkese kolay gelsin.

Öncelikle jüri üyelerine saygılar sevgiler. QuickShadowTR-Furkan kardeşimle kendi clanımda sürekli pk, vs, exp gibi etkinlikleri beraber yaptığımız arkadaşımdır . Kendisini yakınen tanımamdan ziyade Carnac zamanında AlwaysPositive-HocJa olarak şeriflik yaptığım için nerde olursa olsun her zaman illegallerin ve onların yandaşlarına dikkat etmişimdir. Pk atarken yada exp kasarken kesin ve net olarak söyleyebileceğim QuickShadowTR- Furkanın herhangi bir illegal program kullandığını veya kullananların yanında olduğunu görmedim göreni de duymadım .Sanmıyorum ki titan serverından yada base bölgesinden QuickShadowTr için olumsuz veya herhangi bir kötü ithamda bulunacak bir arkadaşımız yoktur . Umarım bu hatalı yönde alındığını düşündüğümüz karar değişir ve arkadaşımız tekrardan aramıza döner . Sevgiler saygılar. Titan>> ironhocja- Alwayspositive

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by defone123 View Post
    Öncelikle iyi günler Savunmamın Jüri tarafından değerlendirmeye alındığından müteşikkirim...

Karakterim Satılığa Çıkartılmamış olup sadece item alış-verişi yapılmıştır İtemlerimi daha yüksek seviyeye Çıkartmak için İtemlerimi tekrar tekrar Satılmıştır...Serverda az bulunan itemleride EE reb +7 clan Arkadaşımdan almış bulunmaktayım GB karşılığı , Mhyrıl set ise Eski bir titan playerı olan bir arkadaşımdan almıştım oda bu itemleri Gögüslük hariç tek tek pazardan satın alarak toplamıştır gögüslüğüde +6 dan +7 ye kendi basmıştır ve yine oyun içi gb karşılığı olarak alınmıştır..Diğer itemlerin ise Boss taşı,Jr,Ft ve pazarda vakit geçirerek kendim kasmış bulunmaktayım...İllegal Bir program Karakterde kullanılmamıştır.Exp olarak 65 lwl kadar elle kasılmıştır.LWL jump etkinliği ile 75 lwl yapılmıştır sonrasında Baseye uyarlamak için 69 lwl e düşürülmüştür.

İlginize Şimdiden Teşekkürler...

Böyle diyorsunuz ama savunmada verdiğiniz linki basit bir şekilde inceleyince karşımıza çıkan ilk konu ;

Sizin üyeliğiniz ile yazılmış sizin konunuz.

69 LWL 310k npli okçu satılıktır.
    Konumuz bu değil ancak, küçük bir netice dahi olsa bizlere samimi cevaplar veriniz ki samimiyetinize inanalım.

Junior Member
    levath ozel mesajlarına bakarmsnz

Banned
    Nickname
    QuickShadowTr
    Class
    Rogue
    Server
    Titan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Evet Sayın Juri fakat o karakter benim QuickTitanTR nickli karakterim üzerinde 310k np bulunmaktadır, QuickShadowTr nickli karakterle aynı ID'de bile değildir ve QuickShadowTr nickli karakterimde 250k np bulunmaktadır.
    Üstteki savunmamda da belirttiğim gibi: ''3. yan karakter 69 lwl archer asıl çarımdır 250k np ye yakın npsi bulunmaktadır. 2 veya 2.5 ay önce faal bir şekilde kullanılmaya başlanılan çardır ve bu nplerin hepsi bu dönemde kasılmıştır. 1 np bile haksız yere kasılmamıştır. Clanda basılı np yoktur clanımızı ban yemeden önceki gün tekrar kurmuştur ve isilion basmamıştık. (önceden başka karakterde oynuyordum yine base ve sonra bu karaktere geçiş yaptım nedeni ise diğer karakterin ismini pek sevmemem nedeniyle ve server ismiyle benzer olmasıyla ilgili. Nick: QuickTitanTR)''
    Last edited by defone123; 03-22-2014 at 12:50 PM.

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by defone123 View Post
    Evet Sayın Juri fakat o karakter benim QuickTitanTR nickli karakterim üzerinde 310k np bulunmaktadır, QuickShadowTr nickli karakterle aynı ID'de bile değildir ve QuickShadowTr nickli karakterimde 250k np bulunmaktadır.
    Üstteki savunmamda da belirttiğim gibi: ''3. yan karakter 69 lwl archer asıl çarımdır 250k np ye yakın npsi bulunmaktadır. 2 veya 2.5 ay önce faal bir şekilde kullanılmaya başlanılan çardır ve bu nplerin hepsi bu dönemde kasılmıştır. 1 np bile haksız yere kasılmamıştır. Clanda basılı np yoktur clanımızı ban yemeden önceki gün tekrar kurmuştur ve isilion basmamıştık. (önceden başka karakterde oynuyordum yine base ve sonra bu karaktere geçiş yaptım nedeni ise diğer karakterin ismini pek sevmemem nedeniyle ve server ismiyle benzer olmasıyla ilgili. Nick: QuickTitanTR)''
    Peki.

Konunuzu takip etmeye devam edin.

Junior Member
    Bu hesap benim hesabımdan sonra kapatılmış. Savunma tarihi deseniz o da benim savunmamdan sonra açılmış. Bana bi anlatın bakayım bu kimin yeğeni ?

Page 1 of 3 123 LastLast