Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
    Member HolyDeBuffer's Avatar
    Nickname
    HolyDeBuffer
    Class
    Priest
    Server
    Europa
    Race
    Karus
    [QUOTE=Nenji34;381765]Karakter Adı: :Nenji:
    Sunucu Adı: Erope
    Hesapma kapatılma tarihi: 09.05.2013
    Hesabın kapatılma sebebi:
    Slota quest çektikleri için genie altından mecburen hile kullanmak zorunda kaldık parti olarak ban yedik.Hileyi kullanma sebemiz belli zaten genie de acıktı
    ama biz queste atak yapmamak ölmemek için mecburen hilede açmak zorunda kaldık.
    karakterim 82 % 70 civarındaydı ban yediğinde. 83 olduğumuzda zaten kullanmayacaktık hile. Zaten kesinlikle pk da hile açan insanlar değiliz.
    Oyundaki karaktersiz insanlar yüzünden hile açmak zorunda kaldık.
    Karakterimin pus geçmişine bakabilirsiniz. 83e kasmaya başladığımızda genie ile kasıyorduk. 82 lwle kadar genie ile kastık. Bu zaten karakterin pus geçmişinde gözükmekte. Her insanın bi sabrı vardır. Genie fayda etmeyince Slota sürekli dm quest vb. yaratıklar çektikleri için, Sürekli karakterlerimizin expe yatması yüzünden hile kullandık. Karekterimi inceleyin lütfen kesinlikle Ronalkland da hile kullanılmamıştır.Gerçekten ne olursa olsun hileye baş vurmamamız gerekiyordu. Kesinlikle çok pişman oldum.
    Ben yaklaşık 1 ay önce yine konu açmıştım ama jüri üyelerimizin sorularına cevap veremedim malesef. Annem hastahanede olduğu için yaklaşık 1 aydır giremedim internete. bu yüzden konu kilitlenmiş. Özür dilerim[/QUOTE
    öncelikle annen için çok geçmiş olsun inşallah daha iyidir.
    arkadaşı callistonun ilk zamanlarından tanıyorum masum olduğuna inandığım biri defalarca pk attık parti yaptık callisto banlarının bir çoğu legaller üstüne kuruluydu bu sebepten bir çok legal arkadaşımızı kaybettik oyunda ama bu mahkeme haksızlıklara dur diyebilecek insanlara
    yeniden oyuna dönebilme şansı tanıyabilecek ve server a canlılık katacaktır 1 kişi çok bişey götürmez ama çok fazla güzellik getirebilir.

umarım karakterin açılır callisto - D

Eyvallah kardeşim inşallah sizin karakterlerinzde açılır.

Senior Member _:by:Caner_'s Avatar
    Merhaba

Juri kurulu olarak yapılan araştırma ve değerlendirmede hesabınızın açılmasına karar verilmiştir.

Teşekkürler.
    Bilgi en büyük güçtür

Çok teşekkürler. Allah razı olsun =)

Banned Brunof's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Jüri ekibinin almış olduğu karar neticesinde hesabın açılmasında olumsuz bir durum ile karşılaşılmamıştır, son kararı GM takımı belirleyecektir.

Lead Game Master DeaconFrosT's Avatar
    Hesabınız gelecek hafta içinde açılacaktır.

Page 2 of 2 FirstFirst 12