Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 40 of 40
    Senior Member elfcakalll's Avatar
    Nickname
    aXulI
    Class
    Rogue
    Clan
    Tequila
    Server
    US->Atlantis
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by schwan123 View Post
    guzel soyluorsunda benm bı ay ıcınde dektıgım premıumun cashın haddı hesabı yok ve butun bılgılerı dakıkası dakıkası elımde olmasına ragmen hala ve hala cvp yokkkkk
    benimde var hatta sanıyesıne kadar ama ılgılenmıyorlar işte yapacak bırsey yok

Senior Member schwan123's Avatar
    Nickname
    Jogabonita
    Class
    Priest
    Clan
    FIGHTFORHONOUR
    Server
    Atlantis
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by elfcakalll View Post
    benimde var hatta sanıyesıne kadar ama ılgılenmıyorlar işte yapacak bırsey yok
    surdakonusuyoruz tek taraflı yorum olmadıgı ıcın spam a gırmez
    [COLOR="#0000CD"]Bizde Geri Vites Yok ! Gerekirse İlerden Döneriz ... [/COLOR]

Nickname
    Jogabonita
    Class
    Priest
    Clan
    FIGHTFORHONOUR
    Server
    Atlantis
    Race
    El-Morad
    spandan ban yerız
    en basta da dedıgım gıbı ılgılenen hıc kımse yok

Nickname
    aXulI
    Class
    Rogue
    Clan
    Tequila
    Server
    US->Atlantis
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by schwan123 View Post
    en basta da dedıgım gıbı ılgılenen hıc kımse yok
    neyle ılgılenıldıkı zaten ıslerıne gelmedımı pat yapıstırıyorlar ama artık ugrsmıyorlar galıba forumdada olay kapanıyor yawas yawas

Senior Member RyuunosukeMiyosaki's Avatar
    Nickname
    RyuunosukeMiyosaki
    Class
    Mage
    Clan
    illuminati
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    neyle ılgılenıldıkı zaten ıslerıne gelmedımı pat yapıstırıyorlar ama artık ugrsmıyorlar galıba forumdada olay kapanıyor yawas yawas
    Forumda hesap desteği verilmiyor. Oyun yöneticileri destek ekibinde biriken yoğunluk olduğundan dolayı eskiden bakıyorlardı. Fakat artık bakılmamaktadır. Oyun yönetimi ve forum yönetimi olarak bazı konulara cevap vermesek bile takip etmediğimiz anlamına gelmiyor. Tüm konular takibimizin altındadır.

Ayrıca lütfen üst üste olan mesajlarınızı silerek tek mesaj haline getiriniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by RyuunosukeMiyosaki View Post
    Forumda hesap desteği verilmiyor. Oyun yöneticileri destek ekibinde biriken yoğunluk olduğundan dolayı eskiden bakıyorlardı. Fakat artık bakılmamaktadır. Oyun yönetimi ve forum yönetimi olarak bazı konulara cevap vermesek bile takip etmediğimiz anlamına gelmiyor. Tüm konular takibimizin altındadır.

Kardeşim forumdaki konuma bakabilirmisiniz acil :S

Nickname
    aXulI
    Class
    Rogue
    Clan
    Tequila
    Server
    US->Atlantis
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by RyuunosukeMiyosaki View Post

evet ben tek msj halıne getırdım sımdı bız forumda hesap destegı ıstemıyoruz canım kardesım sesımızı duyurmak ıstıyoruz ama sızden adam gıbı cevaplar gelmedıgı ıcın devamlı devamlı konu bırıkıyor bu foruma oyunun game masterlerıde gırıyor nıye onlar bır cvp verme geregı duymuyor ? ben sizin yuzunuzden hacklendım ics oldugu halde restorasyonuma red verdıler sesım cıkmadım ama ıcs servısı bakıma alındı bundan 120 gun once 620 cashımı yedı otp servısını siz getirdiniz ilgilenmekte size duser yıne bakıma alınmıs tam 15-20 gun oldu yıne kapalı ve yıne bılgı verılmedı insanların guvenını sarsmayın k2 donemı gıbı yapmayın hersey para degıl bazı seylerın farkına varın istiyoruz bu tabıkı senn gorevın degıl ama en azından yetkılılere ulastıracak bı mercı sın sonucta hep iyi tavır alanların sorunları degıl birazda magdur insanların sorunlarına bakın benım gıbı kac kısı var ben 120 gundur cash iadesi beklıyorum itemlerimden gectım artık nede olsa donmeyecek geri 1 yıl daha pazarda gecer benım ıcın sorun yok ama siz kaybedersiniz ben premıum cekmem cash almam neyse daha fazla yazmaya gerek yok cevap askıda kalacak nede olsa.....

Nickname
    Jogabonita
    Class
    Priest
    Clan
    FIGHTFORHONOUR
    Server
    Atlantis
    Race
    El-Morad
    evet ben tek msj halıne getırdım sımdı bız forumda hesap destegı ıstemıyoruz canım kardesım sesımızı duyurmak ıstıyoruz ama sızden adam gıbı cevaplar gelmedıgı ıcın devamlı devamlı konu bırıkıyor bu foruma oyunun game masterlerıde gırıyor nıye onlar bır cvp verme geregı duymuyor ? ben sizin yuzunuzden hacklendım ics oldugu halde restorasyonuma red verdıler sesım cıkmadım ama ıcs servısı bakıma alındı bundan 120 gun once 620 cashımı yedı otp servısını siz getirdiniz ilgilenmekte size duser yıne bakıma alınmıs tam 15-20 gun oldu yıne kapalı ve yıne bılgı verılmedı insanların guvenını sarsmayın k2 donemı gıbı yapmayın hersey para degıl bazı seylerın farkına varın istiyoruz bu tabıkı senn gorevın degıl ama en azından yetkılılere ulastıracak bı mercı sın sonucta hep iyi tavır alanların sorunları degıl birazda magdur insanların sorunlarına bakın benım gıbı kac kısı var ben 120 gundur cash iadesi beklıyorum itemlerimden gectım artık nede olsa donmeyecek geri 1 yıl daha pazarda gecer benım ıcın sorun yok ama siz kaybedersiniz ben premıum cekmem cash almam neyse daha fazla yazmaya gerek yok cevap askıda kalacak nede olsa.....

aradan uzun zaman gecmesıne ragmen ne gelen war ne giden artık su tıcketlerle ıglılenın yav kalkıpta destek verılmemektedır gıbı sacma sapan selerde yazmayın lutfen karakter 1 ocakta calınıyortıckete hıc bır sekılde cevap yok yenı tıcket sıstemı dıorsunuz yazıyoruz 4 gun sonra donup ıd pas soruyorsunz gerısındede ne gelen war ne gıden yeter artık

Nickname
    Jogabonita
    Class
    Priest
    Clan
    FIGHTFORHONOUR
    Server
    Atlantis
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by zalime View Post
    Kardeşim forumdaki konuma bakabilirmisiniz acil :S
    bakmazlar kardeş daha yogun ıslerımız war

Junior Member
    Infractions
    0/1 (7)
    kapandı bıle kardesss