Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Exclamation Buglar yüzünden hapise giriyoruz!

Size bu hesaptan ticket yolladım. Üstelik yeni premium çekmiştim madene götürürken çar hapise düştü birden anlamadım pat diye hapise girdi. Yediğim 2 lokma ekmek boğazımda kaldı ne yapacağımı şaşırdım..

Dün gece saat 1-2 gibi karakterde pazar yapar iken birden XIGNcode oyunu kapattı bi hata verdi.. Heralde o yüzden hapise girdim diye düşünüyorum.. Piana serverinde illegal bir program kullanmadım isterseniz araştırabilirsiniz..

Ha bu arada Adobe sürümlerini crack'li kullanıyorum vede dün gece 1-2 suları XIGNcode oyunu kapattığında ise IDM (crackli) ile film indiriyordum. İnşallah en kısa zamanda karakteri hapisten çıkartırsınız..

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Lütfen sizi bu bölgeden çıkaracak olan görevi tamamlamak için aşağıdaki adımları gerçekleştiriniz ;

1. Power Up Store’dan “ Wing of Dragon + Stick” eşyasını satın alınız.
    2. Satın almış olduğunuz “Wing of Dragon + Stick”i [Warden] Kabal’a verip karşılığında Punishment Stick ve bir adet Dragon Wing Voucher alınız.
    3. İstenilen miktardaki canavarları Punishment Stick ile öldürün.
    4. Tekrar Warden Kabal ile konuşup bölgeden çıkış gerçekleştirin.
    5. Dicipline Dungeon görevini bitirdiğinizde Punishment Stick sizden alınacaktır.
    6. Th voucher’ı daha sonra [Vendor] Kayra’a iade edip kanadınızı alabilirsiniz.

Lütfen kuralları ihlal eden yazılımlardan oyun tecrübeniz için uzak durunuz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    İyide oyunda illegal program kullanıp milletin kulhakkına giren çok insan var iken. Ben kendi halimde bir vatandaşım kimseye bi zararım yoktur aksi halde daha çok faydam vardır.
    Ben şimdi neden gidipte 35 lira vereyim haksız yere hapise düştüğüm için??

Bunun 1 kere olacağının garantisini kim vericekki bize? Ya 1-2 gün sonra tekrar düşersem yine aynı cevabımı vericeksiniz bana?

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Konuyu editlemişsin ama işe yaramadı sanırım
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Registered Users
    Haha,fazla uyanıksınız.Geldiğin yere geri dön.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Lütfen sizi bu bölgeden çıkaracak olan görevi tamamlamak için aşağıdaki adımları gerçekleştiriniz ;

1. Power Up Store’dan “ Wing of Dragon + Stick” eşyasını satın alınız.
    2. Satın almış olduğunuz “Wing of Dragon + Stick”i [Warden] Kabal’a verip karşılığında Punishment Stick ve bir adet Dragon Wing Voucher alınız.
    3. İstenilen miktardaki canavarları Punishment Stick ile öldürün.
    4. Tekrar Warden Kabal ile konuşup bölgeden çıkış gerçekleştirin.
    5. Dicipline Dungeon görevini bitirdiğinizde Punishment Stick sizden alınacaktır.
    6. Th voucher’ı daha sonra [Vendor] Kayra’a iade edip kanadınızı alabilirsiniz.

Lütfen kuralları ihlal eden yazılımlardan oyun tecrübeniz için uzak durunuz.
    Lütfen bu işlemleri gerçekleştiriniz.

Tags for this Thread