Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Karakter Adı:JustinBiHiBileDemedi Server: Carnac East

Karakter Adı JustinBihiBileDemedi

Server:Carnac/East

Banlanma Tarihi:02.07.2013
    Banlanma Sebebi: 3d prt Tolss

Çarım yukarıda belirttiğim tarihlerde banlandı Knight tarihindeki 2ci çarımdı saat akşam 11 sularında ban yedi Yetkililerden Çarımın açılmasını İstiyorum taktir size Kalmış.

Savunma: exp ksmak dışında koxp kullanmışlıgım fazla yoktu nerden baksanız 1..2 kere kullanmışımdır yalan söylemek istemiyorum ama çounluk exp di zaten bizim dönemimizde bütün slothlar k0xperler yüzünden exp kasılamıyodu mecburen koxp açıp prt girip ksılmak gerekiyordu açtık sonuclarına katlandık yetkililerden ilgilenmelerini istiyorum .

Junior Member
    Bizim zamanımımızdada hep koxperler vardı ama biz açmadık hiç kusura bakmada buraya konu açman bile saçma !

Junior Member
    Nickname
    Destrich
    Class
    Priest
    Server
    Attila
    Race
    El-Morad
    Yahu 1 savunmada tam olsun, charın hakkında tek bir bilgi dahi yok. Lvl, item, np'si, Karakterin resmi, yan karakterler hakkında bilgi, ticket ile ilgili bilgi yok.
    Aslında moderatorler savunma konusunu tam ve eksiksiz hazırlayan insanların konularını mahkemeye taşımalı.
    Bu böyle gittikçe çok zaman kaybediyoruz ya 21 Şubat'da konumu açtım hala bekliyorum. Savunmada tek bir eksigim yok, soracakları 1 soru ya çıkar ya çıkmaz.

Konu hakkında kişisel yorumuma gelince, lord2323'e katılıyorum. Bizim dönemimiz, sizin döneminiz diye birşey yok, oyunda herzaman koxp ve npt olmuştur. Çok şükür hiçbirinede bulaşmadık. Eslantta paramunda koxp partileri iyice çoğalınca bizde cz de DK-EwilWizard partilerinde kasıldık ve 83 olduk LEGAL olarak.
    Heryer koxp parti diyip koxper olmadık yeni slotlar aramaya basladık ve cz de kasıldık. Sabırsız, oyuna ve Charına değer vermeyen insanlar her zaman böyle olayların içine girer. Bilerek Koxp kullanır veya NPT yapar, sonrada pişman olduk der af dilerler.
    Güle oynaya koxp ve npt yapan adamlar gelip burda, karakteri ister açın ister açmayın deyip, umursamadan konu açıp zamanımızı çalması saygısızlıktır.
    Last edited by guner83; 04-28-2014 at 09:47 AM.

Mod Team Lead Perastis's Avatar
    Selam,

Savunmanız yetersiz.Banlanan karakter ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyacımız var (Resim,item-np durumu vs.)

Konunuza bu detayları ekleyip güncelleyin.Aksi halde konu takipsizliğinden savunmanız zamanaşımına uğrar.
    NTTGame Community Team l @PeraNTT

Be sure to read the Forum's Rules before posting!

Can't solve your problem on the forums? Submit a Support Ticket

Mod Team Lead Perastis's Avatar
    Selam,

Konunuzu yeteri kadar takip etmemeniz,sorulan sorulara yanıt vermemenizden ötürü savunmanız zamanaşımına uğramıştır.
    NTTGame Community Team l @PeraNTT

Be sure to read the Forum's Rules before posting!

Can't solve your problem on the forums? Submit a Support Ticket

yalanında bu kadarı arkadaş pt girmek icin actım diyor ama czdeki aoc slotundan çıktığı yoktu. 1-2kere demeside ayrı yalan en az 1ay boyunca k0xp kullanırken gördüm

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Savunmanız zaman aşımına uğramıştır.