Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 60
    Senior Member
    Nickname
    Emerald
    Class
    Priest
    Clan
    Abyssal
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad

Kakarotto ve Elucina'ya Minik Bir İtiraf - İçimi Döküyorum

Merhabalar,

İşleme gerek kalmamıştır.
    Last edited by TheEmerald; 02-15-2014 at 08:10 AM.

Senior Member
    Nickname
    Emerald
    Class
    Priest
    Clan
    Abyssal
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    Oh bu arada tek bir ricam var,

Forum hesamın aktif kalabilir mi acaba? Muhabbet falan için ^^

Edit: Herhangi bir Moderatör arkadaş, konuyu bizzat Super Saiajin ve Elucina yorum yapmadan kilit statüsüne çekmez ise çok sevinirim.
    Last edited by TheEmerald; 02-12-2014 at 03:57 AM. Reason: Bir istek

Banned
    Nickname
    WoodAresMera
    Class
    Mage
    Clan
    Nationalitys
    Server
    Asgard
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    İlk defa koxp kullandığını açık açık itiraf eden birini görüyorum ilk defa haklı ban yedim diyen birini görüyorum tebrik ederim seni ama neyden tebrik ettiğimi sor bakalım biliyor muyum ?

Senior Member Mez4RK4buL's Avatar
    Class
    Warrior
    Server
    US->Ephesus
    Race
    El-Morad
    Arkadaşım tüm yazını sıkılmadan okudum ve seni canı gönülden tebrik ederim. Bu banlamalarda ya da alınan diğer önlemlerde en önemli şey bence budur, hırs yapıp daha fena koxpa bulaşmak yerine, konudan kendine ders çıkarıp legal bir yolda ilerleme kararı almışsın. Yeni karakterinle oyundan zevk alacağın ve güzel bir oyun deneyimi dilerim.

Banned
    Nickname
    UniqueMeteor
    Class
    Mage
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Adam koxp kullandım ban yeme ihtimalim var ama itiraf edicem diyor. Dikkat yanlız ( BAN YEME İHTİMALİM OLMASINA RAĞMEN )

Bu kullanıcı belki hala banlanmamıştır. Bilemiyorum o kısmını..

KOXP kullanmayıp ta Ban yiyenler ne olacak ?

Bu nasıl bir insafsızlıktır ya.

Senior Member
    Nickname
    Emerald
    Class
    Priest
    Clan
    Abyssal
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    @Mez4RK4buL: Teşekkür ederim. Oyunun amacından şaştığını, beni ve oyuncu profilimi değiştirdiğini hele hele verdiğim emeği umursamadığımı görünce kendime bir ders vermem gerekiyordu

@_____A_____: Kardeşim bot, oyun datalarıyla oynadığı için eğer Hackshield, Xingcode gibi programları aşarsa oyun içerisinde ancak gözlemleyip iletebilirsin.

Benim gibi cehennemin dibinde, Bilgisayar başında aktif ve insanları gözetler iken bot kullandığın zaman yakalanma ve ban yeme ihtimalin çok az. Ancak bir kullanıcı ya da görünmez bir GM banlayabilir.

Ki, Bilgisayarında illegal bir yazılım olmayıp ta rastgle ban yiyebilecek bir insan yok.

Ama zindan dersen haklısın, zindan belli bir süre oturanı, pazarda duranı vs. çok farklı prosedürler ile çalışıyor daha ben de çözemedim Disiplin zindanının ne şekilde işlediğini.

Bu arada şimdi giriş yaptım hesabıma, hala banlanmamışım.

Ama açtığım ve tertemiz, bütün keyfi ile oynamak istediğim hesabımdan login olacak ve hiç değilse kendimi daha iyi hissedeceğim.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Forumdan bu yüzden banlanmazsın Oyuna tekrardan legal olarak başlamana sevindim.

Not : Konuda geçen hile programı ismini editleyerek hile programı yazarsan sevinirim.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Nickname
    Emerald
    Class
    Priest
    Clan
    Abyssal
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    Forumdan banlanmayacaksam çok iyi, Emerald burada yaşasın bari

PS: Tam ismi editledim.

Aslında banlanacağım an online olmayı ya da banlandığımda ''Emerald has been blocked using Illegal Software'' yazısının KSC'sini almayı isterim.

Bana güzel bir moral ve ders olur.

Banned
    Nickname
    UniqueMeteor
    Class
    Mage
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by TheEmerald View Post
    @Mez4RK4buL: Teşekkür ederim. Oyunun amacından şaştığını, beni ve oyuncu profilimi değiştirdiğini hele hele verdiğim emeği umursamadığımı görünce kendime bir ders vermem gerekiyordu

@_____A_____: Kardeşim bot, oyun datalarıyla oynadığı için eğer Hackshield, Xingcode gibi programları aşarsa oyun içerisinde ancak gözlemleyip iletebilirsin.

Benim gibi cehennemin dibinde, Bilgisayar başında aktif ve insanları gözetler iken bot kullandığın zaman yakalanma ve ban yeme ihtimalin çok az. Ancak bir kullanıcı ya da görünmez bir GM banlayabilir.

Ki, Bilgisayarında illegal bir yazılım olmayıp ta rastgle ban yiyebilecek bir insan yok.

Ama zindan dersen haklısın, zindan belli bir süre oturanı, pazarda duranı vs. çok farklı prosedürler ile çalışıyor daha ben de çözemedim Disiplin zindanının ne şekilde işlediğini.

Bu arada şimdi giriş yaptım hesabıma, hala banlanmamışım.

Ama açtığım ve tertemiz, bütün keyfi ile oynamak istediğim hesabımdan login olacak ve hiç değilse kendimi daha iyi hissedeceğim.
    yaaww iş başka kardeşim boşver.

Ben askerden 2011 mayısta geldim. O günden beri oyuna giremiyorum. ( o dönemlerde Accounta siteden de giremiyordum. Permanted banned.) daha sonra bişiler olmuş birleşmeler felan filan şimdi siteye girebiliyorum. Support diyorki My Accounta girip Game account Activate ye tıklayacakmışım bunu yazan support maili ile birlikte kayıtlı. Sonra bizim Super GM diyorki senin hesabını kontrol ettim. Mayıs 2012 de K2 Netw. Banlamış beni

Bu nasıl bir çelişki arkadaş 2011 mayıstan beri oyuna giremiyorum sözde ban mevzusundan ama K2 beni 2012 Mayısta banlamış Ne oluyor bi çözemedim.

Senior Member
    Nickname
    Emerald
    Class
    Priest
    Clan
    Abyssal
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by _____A_____ View Post
    Sonra bizim Super GM diyorki senin hesabını kontrol ettim. Mayıs 2012 de K2 Netw. Banlamış beni
    Bu nasıl bir çelişki arkadaş 2011 mayıstan beri oyuna giremiyorum sözde ban mevzusundan ama K2 beni 2012 Mayısta banlamış Ne oluyor bi çözemedim.
    G1 ve K2 alelaceleverdi gitti ne varsa, pek çok problem oluşması doğal bence adamlar resmen Knight bilgisayarlarına keylogger kurup karakter soyan İnternet Cafe'ciler gibi kaçtılar.