Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    sizinde başınızı ağrıttım kusuruma bakmayın ( Hesaba kayıtlı e-posta adresi: ) diyor. buraya yeni aldığım e-posta adresinimi yazacam yoksa charım hacklenmeden önceki kayıtlı e- posta adresimi mi ?

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 03costereo03 View Post
    sizinde başınızı ağrıttım kusuruma bakmayın ( Hesaba kayıtlı e-posta adresi: ) diyor. buraya yeni aldığım e-posta adresinimi yazacam yoksa charım hacklenmeden önceki kayıtlı e- posta adresimi mi ?
    Hacklenmeden önceki e-posta adresini belirtiniz. Yeni e-posta adresinizi ise en son belirtiniz.

tamam bu bilgileri yazdıktan sonra altına yeni e- posta adresimi ekleyeyim burası anlaşıldı . Birşey daha ticketime cvp geldiğinde hangi mail adresiyle benimle iletişime geçerler . İlginiz için çok ama çok teşekkür ederim.

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 03costereo03 View Post
    tamam bu bilgileri yazdıktan sonra altına yeni e- posta adresimi ekleyeyim burası anlaşıldı . Birşey daha ticketime cvp geldiğinde hangi mail adresiyle benimle iletişime geçerler . İlginiz için çok ama çok teşekkür ederim.
    Eğer bilgilerinizin doğruluğu sağlanır ise yeni maile geçiş yapılmış olur ve buradan bilgilendirilirsiniz.

böyle birşey olamaz durduk yere charımı kapatmışlar hiçbir şekilde illegal faaliyetlerde bulunmadım charımı kurallar göre oynadım sonuç bu uyarı The username or password you entered was incorrect. Please try again. 600 tl değerinde itemim vardı ya