Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

The username or password you entered was incorrect. Please try again.

Charima giremiyorum ( The username or password you entered was incorrect. Please try again.) bir hata alıyorum charim o.t.p. sistemi ile korumada bana yardımcı olurmusunuz....

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Merhaba, resmi site üzerinden şifre değiştirmeye çalışır mısınız?

Merhaba şifremi unuttum kısmında ID yazıyorum mail adresimi yazıyorum böyle bir uyarı alıyorum ( This ID or E-mail address is not registered.
    hiç bir şekilde işlem yapamıyorum. YÜksek itemlerim vardı lütfen yardımcı olurmusunnuz.

Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde olmadan değiştirilmiş, bir hack durumu ile karşı karşıyasınız ne yazık ki. Bunun için ise ticket atmanız gerekmektedir. Öncelikle bilgisayar güvenliğinizi sağlayın ve ardından ticket gönderin.

Hesap sorunları hakkında destek almanız adına lütfen müşteri hizmetleri ile ticket yolu ile iletişime geçiniz. Forumdan hesap desteği verilmemektedir. (Bilet gönderebilmeniz için hesabınızda 1 NPoint ya da Premium bulunması gerekmektedir.)

Temiz bir bilgisayardan ve hesaptan şu maddeleri doldurarak müşteri hizmetlerine bilet gönderin:

Hacklenen hesap ismi:
    Hack tarihi:
    En az 2 karakter adı:
    Hesabın gizli soru ve cevapları:
    Sunucu adı:
    En on ödeme bilgileri:
    En son PUS aktiviteleri:
    Son kayıt edilen Premium paketinin ilk günü:
    Hesaba kayıtlı e-posta adresi:

Yukarıda belirtilen gerekli bilgileri doğru şekilde müşteri hizmetlerine sağladığınız takdirde e-posta adresiniz değiştirilecektir.

Yeni e-posta adresi: (Lütfen sadece sizin sahip olduğunuz, kullanıma açık, erişiminizin olduğu, başka bir hesap adı altında NTT sistemine kayıtlı olmayan, geçerli, aktif, güncel ve içerisinde noktalama işareti (nokta, virgül, alt çizgi, üst çizgi, eksi, tire, ünlem, soru işareti vs.) barındırmayan bir e-posta adresi belirtin.)
    Not: Birden fazla atacağınız biletler size erken cevap gelmesini sağlamaz, aksine siz ve sizin gibi cevap bekleyen kişilerin cevap alma süresini uzatır.

Bazı bilgileri hatırlayamıyorum bu bir sıkıntı teşkil edermi ?

Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 03costereo03 View Post
    Bazı bilgileri hatırlayamıyorum bu bir sıkıntı teşkil edermi ?
    Hatırladığınız tüm bilgileri vermeye çalışın.. Örneğin kayıt tarihi gibi bilgileri hesabı ne zaman açtığınızı hatırlayarak düşünebilir ve yaklaşık tarihi yazabilirsiniz..

doğum tarihi benim kendi doğum tarihimi istiyor dimi ?

Class
    Rogue
    Race
    Karus
    doğum tarihi benim kendi doğum tarihimi istiyor dimi ?
    Hesabı açarken girdiğiniz doğum tarihi, dolayısı ile sizin doğum tarihiniz.

Bu gönderdiklerinizi türkçe yazmamızda bir sakınca varmı acaba sayın moderatör ?

Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Bu gönderdiklerinizi türkçe yazmamızda bir sakınca varmı acaba sayın moderatör ?
    Hayır tabi ki. Türkçe destek veriliyor.