Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Senior Member
    Nickname
    Emerald
    Class
    Priest
    Clan
    Abyssal
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad

Exclamation Delete Character

Merhabalar,

Açtığım ancak Warrior oynamak istediğim için kullanmadığım, daha giriş dahi yapmadığım Level 1 bir Mage karaktere sahibim. İsmi de güzel, Cobalt.

Şimdi Delete Character özelliğini bir türlü adam gibi düzelemediği ya da abuse edildiği için bize sunmuyorsunuz. Tamam bu iyi bir şey, dupe vb. pek çok bugu önlediğine eminim.

Ancak, Ben bu karakteri silmek istiyorum ve bu benim en doğal hakkım.

Bu konuda Ticket göndersem işlem yapılır mı acaba bunu öğrenmek istiyordum?

Eğer yapılmaz, karakteriniz silinmez diyor iseniz bana gerekçenizi iletebilir misiniz? Biraz vasat kaçabilir ancak tam tabir etmek gerekir ise en kıytırık oyunda bile dilediğiniz gibi karakter silebilir iken yıllardır Knight Online Karakter Silme özelliğini kaldırdığı için sözde izin vermek istemediği Multiple Account (Birden fazla hesap ile oynama) olayına yöneltiyor insanı. Bu NTTGame için daha fazla premium ve daha fazla para demek anlıyorum ancak ben karakterimi silmek istiyorum.

Şimdi gelelim konuya,

Bu konuda bir E-Destek bileti oluştursam işlem yapılacak mı?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bende 1 karakterimden kurtulmak istiyordum çok aradım ama CSS'den başka yöntem bulamadım. CSS ile yüzükledim ve sonra onu imha ettim.

Bu arada oyunda karakter silme özelliği hiç olmamalı. Bu felaket olur, hack yiyen kişilerin karakteride tehlikeye girer.

Senior Member
    Nickname
    Emerald
    Class
    Priest
    Clan
    Abyssal
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    İşte, normal işinde gücünde bir oyuncu hack yemez.

2003-2004 civarından beri oynarım bu oyunu daha 1 kere hack yemişliğim hesap kaptırmışlığım yoktur.

Mutlaka var bir numarası bir itliği ki hesapları farklı insanların eline geçebiliyor.

CSS ne kadar?
    Last edited by TheEmerald; 02-10-2014 at 08:03 AM. Reason: Fiyat sormak

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by TheEmerald View Post
    İşte, normal işinde gücünde bir oyuncu hack yemez.

2003-2004 civarından beri oynarım bu oyunu daha 1 kere hack yemişliğim hesap kaptırmışlığım yoktur.

Mutlaka var bir numarası bir itliği ki hesapları farklı insanların eline geçebiliyor.

CSS ne kadar?
    2800 Npoints.

Member ChivasReqaeL's Avatar
    Nickname
    ChivasReqaeL
    Class
    Rogue
    Server
    Piana
    Race
    Karus
    CSS 2800 Cash. Character Seal Scroll ile ilgili bilgilere BURADAN ulaşabilirsin.

Senior Member
    Nickname
    Emerald
    Class
    Priest
    Clan
    Abyssal
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    Ona o parayı vereceğime yeni account açar exp premium ile baştan 70'e kasarım ya da Europa da Level Jump yaparım o ücret ne!

Alt tarafı karkteri mühürleyip sileceksin. Bu yüzden illegal hesap satışları yaşanıyor işte..

Member
    Nickname
    4ever:LorD_ReadeN
    Class
    Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    2800 np ye css almak saçma ben eukoda oynar ıken delete vardı

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Suistimal edildiği için bu seçenek devre dışı bırakıldı uzun süre önce.

Senior Member
    Nickname
    Emerald
    Class
    Priest
    Clan
    Abyssal
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    İşte ben de diyorum ki devre dışı bırakılabilir yönetim tarafından, en vasat oyunda bile mevcut ken kabul ancak bu Oyun yönetiminin mevcut bug ları gidermek konusundaki yeteneksizlik ve acizliğinden kaynaklanıyor. Adam gibi developer yok mu koskoca NTTGame'de ?

Hadi devre dışı bırakıldı herkes kafasına göre silmesin diye ona da tamam, böyle bir isteği hayıt karakter silmiyoruz 80 TL ver ve çöpe at şeklinde geri çevirmek nedir?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by TheEmerald View Post
    Merhabalar,

Açtığım ancak Warrior oynamak istediğim için kullanmadığım, daha giriş dahi yapmadığım Level 1 bir Mage karaktere sahibim. İsmi de güzel, Cobalt.

Şimdi Delete Character özelliğini bir türlü adam gibi düzelemediği ya da abuse edildiği için bize sunmuyorsunuz. Tamam bu iyi bir şey, dupe vb. pek çok bugu önlediğine eminim.

Ancak, Ben bu karakteri silmek istiyorum ve bu benim en doğal hakkım.

Bu konuda Ticket göndersem işlem yapılır mı acaba bunu öğrenmek istiyordum?

Eğer yapılmaz, karakteriniz silinmez diyor iseniz bana gerekçenizi iletebilir misiniz? Biraz vasat kaçabilir ancak tam tabir etmek gerekir ise en kıytırık oyunda bile dilediğiniz gibi karakter silebilir iken yıllardır Knight Online Karakter Silme özelliğini kaldırdığı için sözde izin vermek istemediği Multiple Account (Birden fazla hesap ile oynama) olayına yöneltiyor insanı. Bu NTTGame için daha fazla premium ve daha fazla para demek anlıyorum ancak ben karakterimi silmek istiyorum.

Şimdi gelelim konuya,

Bu konuda bir E-Destek bileti oluştursam işlem yapılacak mı?
    "Delete Character" sekmesi ile sildiğiniz karakterlerin restorasyon işlemi şu an için mümkün değildir. Bu yüzden kullanıcıların güvenliği nedeniyle bu sekme kapalıdır.

Bazı online oyunlarda bu işlem vardır ancak yanlışlıkla ya da hacklenerek silinen karakterlerin restorasyonu bu oyunlarda da yoktur. Bu da oyuncuların hoşuna gitmeyen bir durumdur.

Haklarınız konusunda "Oyuncu Sözleşmesi"ni yeniden okumanızı tavsiye ederim.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.