Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Unhappy Destan serverında çarım silindi yardımcı olursanız sevinirim.

Destan serverında ''RodeNt1a'' adlı çarım silindi yada çalındı yardım ederseniz sevinirim.

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Merhaba, yaşadığınız sorun karakterde mi yoksa hesapta mı? Hesapta ise geri almaya çalışabilirsiniz,

Hesap sorunları hakkında destek almanız adına lütfen müşteri hizmetleri ile ticket yolu ile iletişime geçiniz. Forumdan hesap desteği verilmemektedir. (Bilet gönderebilmeniz için hesabınızda 1 NPoint ya da Premium bulunması gerekmektedir.)

Temiz bir bilgisayardan ve hesaptan şu maddeleri doldurarak müşteri hizmetlerine bilet gönderin:

Hacklenen hesap ismi:
    Hack tarihi:
    En az 2 karakter adı:
    Hesabın gizli soru ve cevapları:
    Sunucu adı:
    En on ödeme bilgileri:
    En son PUS aktiviteleri:
    Son kayıt edilen Premium paketinin ilk günü:
    Hesaba kayıtlı e-posta adresi:

Yukarıda belirtilen gerekli bilgileri doğru şekilde müşteri hizmetlerine sağladığınız takdirde e-posta adresiniz değiştirilecektir.

Yeni e-posta adresi: (Lütfen sadece sizin sahip olduğunuz, kullanıma açık, erişiminizin olduğu, başka bir hesap adı altında NTT sistemine kayıtlı olmayan, geçerli, aktif, güncel ve içerisinde noktalama işareti (nokta, virgül, alt çizgi, üst çizgi, eksi, tire, ünlem, soru işareti vs.) barındırmayan bir e-posta adresi belirtin.)
    Not: Birden fazla atacağınız biletler size erken cevap gelmesini sağlamaz, aksine siz ve sizin gibi cevap bekleyen kişilerin cevap alma süresini uzatır.

Merhabalar ,

Knight online oyununda 2005 yılında Charım vardı ,Beramus Serverının efsaneleşmiş oyuncularından biriyim bu anlamda Knight online Charımı silerek benim gibi bir player'i kötü duruma düşürdüğü için burada charın adını veremeyeceğim.Bu saçmalığı çözmek için Ticket atın diyorlar .Ticket atmak içindeoyun parası olması gerekiyor.Bu gibi kalitesizliği Knight Online neden bizlere layık gördü ?

1.Ben bu oyunun neyine güveneyim ?
    2.Bunca kullanıcılar üyelik açmaktadırlar 8 sene sonra yaşadığım bu olayı şimdiki playercılar yaşamaması için ne gibi bir garanti verecekler ?
    3.Bu gibi saçmalıkların bedelini kim ödeyecek?
    4.Bazı forumlarda KO Mahkemesi kurulduguna dair söylenti ve yazılar gördüm.Bu mahkeme hangi kanunlar ile işlemekte?
    5.Bu nttgame denilen oyun firması kendini neden Bakkal Dükkanı seviyesinde insanlara hizmet sunmakta ?
    6.2005 yılında başladım ve bunca geçen senenin ve emegin hesabını kim verecek ?
    7.USKO nun bu sistematiksizliği ve para tuzaklığı daha ne zamana kadar sürecektir?
    8.Charların silinmesi insanları KO parası çektirtip ticket attırmaya yönelten bakkalcı politikası olarak algılanmalımıdır ?
    9.Bunca zamandır atılan ticketlerin yanıtsızlığı ve beyhude davranışları sergileyenler acaba 18 yaş altı ufak park çocuklarının okuyupta takip ettiği bir kulvara mı teslim edilmiştir ?
    10.Ben bu oyuna geçmişte de par ayatırdım ve yatırdığım bu para ve kendilerinin cebine dolan bu paralar acaba PARA degilmiydi ?
    11.Benim bu anlamda Knight Online Efsanesi olan ve 77 level silinmiş bir charım mevcuttur,Bu sıkıntının sorununu kim ve kimler çözecek ?
    12.Bir kullanıcının karakteri ve kullanıcı adı nasıl ve ne hakla neye dayanarak ve neye hizmet ederek keyfi silinebilir ?
    13.Eger benim karakterim silinmiş ise demekki herkesin karakteri silinebilir ,Yılların playeri olarak sizleri esefle kınıyorum.Yaptıgınız bu davranışın Dünya network sisteminde hiç bir paylılığı ve haklılığı yoktur.Bu saçmalığa ve soytarılığın sonunun gelmesi için buradan yetkililere veya kendini zeki zanneden park çocuklarına sesleniyorum.

!! Bunca İnsanların Silinen Hesapların İadesini Sağlayın !!

Senior Member asdfg42's Avatar
    Nickname
    o0AshLee0o
    Class
    Mage
    Clan
    ガジアンテプ
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by mmmtxxx View Post
    Destan serverında ''RodeNt1a'' adlı çarım silindi yada çalındı yardım ederseniz sevinirim.
    Geçmiş Olsun Galiba adam Ring basmışdır cara inş Sorunun düzelir

Tags for this Thread