Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
    Senior Member SerJiyan's Avatar
    Nickname
    BeRaN
    Class
    Warrior
    Clan
    Tek ßa$ina
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    Efsane AZAD Ho$geLdin. : ) In$Allah En Kisa Zamanda Charin Acilir Ve Sende KaLdigin Yerde Devam Edersin.
    NTTGAME♥
    Any Otp. Kullanin Arkadaslar.

Senior Member kajm3ranist's Avatar
    Nickname
    EldritchArrow
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Kim ne derse desin Edana'nın, hatta zamanının tüm serverlar arasında simge isimlerinden birisiydi. Umarım tekrar aramızda görürüz
    "Adı anıldığında işte dostum dedim, adım anıldığında tanımam dedi..."

My YouTube Channel

Junior Member
    Quote Originally Posted by OneMarch View Post
    o ikinci şansı bize de verirseniz samimiyetinizden şüphe duymam. hesap kapatılalı 21 gün oldu. savunma konusu açtım hiçbir ilerleme kaydedilmedi. ticketlara verilen cevap hep aynı içerik, sadece cümlelerin yerleri değişik.
    21 günmü oldu oda bişi mi ben 2aydır bekliorum savunmam mahkemeye taşındı ama halen bi cvp bile veren yok sen daha çoook beklersin kardeş sırasıyla bakıolar zaten senın benım gibi çok uzun zamandr beklıyenler var

Junior Member

Exclamation Karakter Adı:BourneRazzarus Sunucu:Piana

Karakter Adı:BourneRazzarus
    sunucu : piana
    Banlanma sebebi:Muhtemelen Küfür
    Banlanma Tarihi :29.04.2014

Savunmam:
    Öncelikle saygılarımı sunar iyi günler dilerim.
    Tarih 29.04.2014 saat 16.30 sularında maden yapıyordum , canım sıkıldı ve chat bölümünden adını hatırlamıyorum(pembe yazan)
    ''has succeeded to upgrage Shard(+11).'' yazdım
    ve birisi bana ''elinle yazdın diyip küfür etti'' ben sustum , sonra benle dalga geçmeye başladılar ki zoruma giden kısım bu değildi , en sonunda işin içine annem kız kardeşlerim inançlarım dinim kitabım girdi ve biz de insanlarız sabrımızda bir yere kadar ve bende karşılık verdim bilinçsizce
    bana küfür eden kişiler ''using illegal program'' başlığı altında banlandı ve en sonda ben banlandım.
    Ben kesinlikle haklıyım demiyorum etmemeliydim hakkım yok fakat ben Türküm benim değerim para değil dinim imanım Anam Babam Bacım bunlara laf edildi , 1 haftalık her gün en az 7 8 saat oynadım maden yaptım para kazanmak için tek yaptığım buydu , huzurlarınıza sunuyorum eğer hakkım var ise açılmasını talep ediyorum , üzgün olduğumuda belirtmek isterim.
    saygılarımla.

Junior Member

Atlantis - AZAD

Öncelikle bazi ailevi sorunlarımızdan dolayi bir süre online olamadık ve yazmış olduğunuz soruya cevap verememiştik.
    Nick : AZAD
    Server : Atlantis (Birleşmeden Önce Edana)
    Hesap Giriş İsmi : g4ng3st1r

Karakterimiz ban yediği için NTTGAME ye kaydını yapmamışdık.Hatta o anda bilgilerine ulaşamadığımızdan dolayi yapamamiştik desek daha doğru olur.Şuan tüm bilgileri mevcut charın açildiği tarih - doğum tarihi - ksc - vs. Yani bu konuda yardım edebileceğinizi umuyoruz.Çünkü AZAD ismi Edanada daha önce bilinen bir isimdir.İllegallikden uzak durmaya çalıştık ve hep bu düşünceyi savunduk yani en azından charimizin nttgame kaydını yapabılrsek iyi olur ve ayrica buradaki değerli moderatörlerimizin çoğuda np'sinin siliinerek açılmasını uygun görmüş son karari gene siz değerli GM Ekibi vericeksiniz.Bunda hem fikiriz.
    Charımızın açilmasını ve NttGame kaydını yapmamıza yardımcı olmanızı istiyorum.
    Saygılarımla ;
    AZAD
    Atlantis (Edana)

Senior Member KoMeDyeN01's Avatar
    Nickname
    KomeDyeN
    Class
    Rogue
    efsaneydi...

Page 2 of 2 FirstFirst 12