Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20

Karakter Adı : JaLePeNo Sunucu : ATİLLA

Karakter Adı : JaLePeNo
    Sunucu : ATİLLA
    Hesap Kapatılma Tarihi : 24.05.2012
    Hesap Kapatılma Sebebi: 3rd Party

Savunma : Merhabalar Öncelikle Kolay Gelsin. Ben Çok Uzun Zamandır Bu Oyunu Oynuyordum.Ama Haksız Yere Banlanınca Oyundan Soğudum Ve Arada Sırada Giriyorum.Banlanmadan Önce Manes'deydi Charım. Brahman Slotunda Pt İle Kasıyorduk Charı , Ben Charı Bırakıp Uyumaya Gittim ( Bu Sırada Hiç Bir İllegal Program Açık Değildi.) Atack Yapmıyordu Char Yani. Sabah Kalktığımda İse Dc Olduğumu Gördüm. Tekrar Girmeyi Denedim Fakat banlandığımı Fark Ettim. 2-3 Sefer Ticket Attım Fakat Bir Cevap Alamadım. Banlanmadan 4-5 Gün Öncede 3200 Cash Çekmiştim Chara. Charda Premium Vardı. Bankasında Trina , Valkerie Set , Dual Pathos Glove Vardır. Charın Üstünde +6 Krovaz Set (1 Parçası Eksik) Suçsuz Yere Banlandığım İçin Üzülüyorum İlginize Ve Alakanıza Şimdiden Teşekkürler.

Attığım Ticketlerin Resimleri ;

Yan Karakterlerin Lvl'ini Hatırlamıyorum Aradan 1,5 Sene Falan Geçti. İtemleri - Np'leri Yoktu Diye Hatırlıyorum. Asıl Karakterimde İse 20-30K Np Vardı Diye Hatırlıyorum.
    Last edited by PsychoKiller54; 02-05-2014 at 10:35 PM.

Senior Member _:by:Caner_'s Avatar
    Merhaba

Karakteriniz kapatıldığında kaç level di ? Ayrıca bizimle paylaştığınız ticketler de hesabın taşınmasıyla ilgili ibareler var.Hesabınızı portala sonradan mı kayıt yaptınız ?
    Last edited by _:by:Caner_; 03-11-2014 at 12:29 AM.
    Bilgi en büyük güçtür

Hesabım Kapatıldığında 78 veya 79 lvldi Tam Hatırlıyamıyorum. Diğer Dediğinizi Tam Olarak Anlıyamadım. Eğer Bu Hesabın Farklı Olduğunu Söylüyorsanız , Banlı Hesaba Girilmediğinden Bundan Yazdım.

Senior Member _:by:Caner_'s Avatar
    Quote Originally Posted by PsychoKiller54 View Post
    Hesabım Kapatıldığında 78 veya 79 lvldi Tam Hatırlıyamıyorum. Diğer Dediğinizi Tam Olarak Anlıyamadım. Eğer Bu Hesabın Farklı Olduğunu Söylüyorsanız , Banlı Hesaba Girilmediğinden Bundan Yazdım.
    Ticketler de ID nizin portala kayıt olmasıyla alakalı cevaplar verilmiş.
    Bilgi en büyük güçtür

Evet. Sonradan Kayıt Ettirmiş Olmam Lazım. Öyle Hatırlıyorum..
    Last edited by PsychoKiller54; 03-11-2014 at 07:45 PM.

Ayrıca Siz Sormadan Belirtmek İsterimki Ozamanlar Koxp'un Üst Düzey Olduğu Zamanlardı Ve Bende Kullanıyorum Ama PK Alanlarında Hiç Bir Şekilde Kullanmadım Sadece Exp Kasmak İçin Ve Banlanmadan 1 - 2 Hafta Öncede Koxp'u Bırakma Kararı Almıstım Ve Kullanmıyordum.Yukardada Belirttiğim Gibi Slotda Dururken Banlandı Char..

Herhalde Cheat reportsda konunuz vardı öyle bandı geçmiş olsun dostum

Sağolasın. Ben Hic Gormedim Ama o Gun Butun Eslant Bab Yemisti Bende Arada Kaynadim Galiba..

Sorularinizi Bekliyorum Herzaman Onlineyim..

Inceleme Yapılıyor Heralde Baska Soru Sormadiniz.Eger Sorulariniz Varsa Bekliyorum.

Page 1 of 2 12 LastLast