Results 1 to 10 of 10

Thread: Merhaba

Junior Member
    Class
    Warrior
    Race
    Karus

Cool Merhaba

Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle yeni forum sitemiz hayırlı olsun diyorum. Umarım bu forum amacına ulaşır ve herkes gönlünce oyundan zevk alır. Ve sayın oyun yöneticilerine sesleniyorum. Artık beklenen yenilikleri bir an önce uygulayın. Oyun çok player kaybetti. Gidişat iyi değil. Kimse premium yüklemiyor. Oyuna hak ettiği değeri vermiyor. Sebebi olarakta oyuna gösterilen ilgisizlik gösteriliyor. Haklılarda, ne zamandır oyun aynı uygulamarıyla devam ediyor. Yeni çıkan oyunlarda bile sürekli yenilikler sürekli aşamalar kaydedilirken bağımlısı olduğumuz ve ciddi zaman ayırdığımız oyunumuzun alakasız kaldığını düşünüyoruz.

Açılış olarak bu kadar sitem yeterli diyor iyi oyunlar diliyorum. Umarım eski zevkli günlerimize döneriz.

Saygılarımla,
    YarBaba Osman
    Her Zaman Her Yerde KnightOnline
    Everytime Everywhere KnightOnline OregonstaR

Banned
    Nickname
    Goju
    Class
    Rogue
    Clan
    Equinox
    Server
    US->Olympia
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Eskisi gibi olmayacak.... Saygılar Osman Abi_!

Junior Member
    Class
    Warrior
    Race
    Karus
    Playerların gönlü bi şekilde alınırsa olabilir... Yenilikler, fazla itemlerin kaldırılması vb.. Oyunun temeli ile oynadılar... Ne zamanki K2 Amerika daki davayı kaybetti oyunda +9 lar +10 lar türedi...Haliyle oyunda oynanmaz hale geldi..koxp önceden de vardı ama hiç bu kadar rahatsız etmiyordu...Oyuna arada bir giren GM 'ler koxperları banlayarak rayına koyuyorlardı bi şekilde...Ama +10 itemler iyice PVP ye çevirdi ve zevk vermez oldu... Oyunun amacı kalmadı
    Her Zaman Her Yerde KnightOnline
    Everytime Everywhere KnightOnline OregonstaR

Junior Member
    osman baba sen bitenesin yaaa

Banned
    Nickname
    Goju
    Class
    Rogue
    Clan
    Equinox
    Server
    US->Olympia
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by OregonstaR View Post
    Playerların gönlü bi şekilde alınırsa olabilir... Yenilikler, fazla itemlerin kaldırılması vb.. Oyunun temeli ile oynadılar... Ne zamanki K2 Amerika daki davayı kaybetti oyunda +9 lar +10 lar türedi...Haliyle oyunda oynanmaz hale geldi..koxp önceden de vardı ama hiç bu kadar rahatsız etmiyordu...Oyuna arada bir giren GM 'ler koxperları banlayarak rayına koyuyorlardı bi şekilde...Ama +10 itemler iyice PVP ye çevirdi ve zevk vermez oldu... Oyunun amacı kalmadı
    Aslında HErsey Bizim Elimizde
    * Kimse yanlıs anlamasın 5 kurus fazla dıye bıle bıle k0sper ıtem satısı yapanlar var;
    * Np Li KArakter Peşinde Kosmasalar Tl İle Np li karakter almasalar ( Egosu Büyük Parası bol ınsanlar ) Biz bunlara kısaca
    * 5 kurus asagıdan diye K0sperlerın item kasmıs oldugu ucuz ıtemler yerıne Tanınmıs clanlar arası droplar satılsa _!
    * Ve bu buyuk ama ( Görsellik uzerıne kurulu bir oyunda Royal/Pelerin/Kolluk/Bayrak Direği vb. Seyler dert edilmese _!
    Ve unuttutgum suan aklıma gelmeyen bircoksey
    Hersey Bizim elimizde Baba Saygılar... Bol eğlenceler...

Banned
    Nickname
    VataNAH
    Class
    Priest
    Clan
    VataN
    Server
    US->Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Goju View Post
    Aslında HErsey Bizim Elimizde
    * Kimse yanlıs anlamasın 5 kurus fazla dıye bıle bıle k0sper ıtem satısı yapanlar var;
    * Np Li KArakter Peşinde Kosmasalar Tl İle Np li karakter almasalar ( Egosu Büyük Parası bol ınsanlar ) Biz bunlara kısaca
    * 5 kurus asagıdan diye K0sperlerın item kasmıs oldugu ucuz ıtemler yerıne Tanınmıs clanlar arası droplar satılsa _!
    * Ve bu buyuk ama ( Görsellik uzerıne kurulu bir oyunda Royal/Pelerin/Kolluk/Bayrak Direği vb. Seyler dert edilmese _!
    Ve unuttutgum suan aklıma gelmeyen bircoksey
    Hersey Bizim elimizde Baba Saygılar... Bol eğlenceler...
    Malesef Bunlar Sadece Hayal Türk İnsanı Gösterişi Sever Bu Oyunun Yetkilileride Bunu Çok İyi Biliyorlar ve Çok İyi Kullanıyor Misal Cash,Premium Fiyatları Çok Pahalı Ülkemizin Ekonomisi Ortada ve Buna Rağmen Pahalı Satıyorlar Çünkü Alacak Millet Belli Yani 200 TL yapsan Yine Alacaklar Belki Bazılarınız der Yabancılarada Aynı Fiyat Doğru Aynı Fiyatta Onun Cebindeki Para ile Senin Cebindeki Para Birmi 70 TL Onun İçin Çerez Parası Senin İçin ise 10 Günlük Sigara Parası...

Banned
    Quote Originally Posted by StormPerfecT View Post
    Malesef Bunlar Sadece Hayal Türk İnsanı Gösterişi Sever Bu Oyunun Yetkilileride Bunu Çok İyi Biliyorlar ve Çok İyi Kullanıyor Misal Cash,Premium Fiyatları Çok Pahalı Ülkemizin Ekonomisi Ortada ve Buna Rağmen Pahalı Satıyorlar Çünkü Alacak Millet Belli Yani 200 TL yapsan Yine Alacaklar Belki Bazılarınız der Yabancılarada Aynı Fiyat Doğru Aynı Fiyatta Onun Cebindeki Para ile Senin Cebindeki Para Birmi 70 TL Onun İçin Çerez Parası Senin İçin ise 10 Günlük Sigara Parası...
    Aynen abi hatta 76 TL 3200 15 Paket Sigara alırsın o paraylaa vayy bee

Senior Member WarneRP0RT's Avatar
    Nickname
    WarneRP0RT
    Class
    Mage
    Clan
    WarneRBroS
    Server
    US->Kronos
    Race
    Karus
    Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle yeni forum sitemiz hayırlı olsun diyorum. Umarım bu forum amacına ulaşır ve herkes gönlünce oyundan zevk alır. Ve sayın oyun yöneticilerine sesleniyorum. Artık beklenen yenilikleri bir an önce uygulayın. Oyun çok player kaybetti. Gidişat iyi değil. Kimse premium yüklemiyor. Oyuna hak ettiği değeri vermiyor. Sebebi olarakta oyuna gösterilen ilgisizlik gösteriliyor. Haklılarda, ne zamandır oyun aynı uygulamarıyla devam ediyor. Yeni çıkan oyunlarda bile sürekli yenilikler sürekli aşamalar kaydedilirken bağımlısı olduğumuz ve ciddi zaman ayırdığımız oyunumuzun alakasız kaldığını düşünüyoruz.

Açılış olarak bu kadar sitem yeterli diyor iyi oyunlar diliyorum. Umarım eski zevkli günlerimize döneriz.

Saygılarımla,
    YarBaba Osman

Hepimize hayırlı olması dılegıyle..
    WarneRP0RT - MetiN

Banned
    Nickname
    GooDLeSNeverDie
    Class
    Rogue
    Clan
    Play4Fun
    Server
    US->Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Merhaba Arkadaşlar,

Saygılarımla,
    YarBaba Osman

Yazdıklarına katılıyorum tekrardan hayırlı olsun

Senior Member
    Nickname
    MemorableLegend
    Class
    Priest
    Clan
    AreYouReadyNt
    Server
    US->Titan
    Race
    Karus
    Merhaba Arkadaşlar,

yazdıkların güzel katılıyorum hayırlı olsun tekrardan