Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Lütfen ID bildirimi yapınız. Teşekkürler.
    Cheat Report konuları açan kişi ve yetkili ekip tarafından görülmekte olan özel paylaşımlardır. Herhangi bir sebeple Cheat Report konuları resmi forum, farklı forum sayfaları ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan hesaplar GM inisiyatifine göre cezalandırılacaktır.

Junior Member
    Charın ID:eu#muamma olarak gözukmekte fakat normalde ID : Muamma'dır

Junior Member
    İyi geceler. Hesabımın açılışı ile ilgili bir gelişme mevcut mu ?

Öncelikle özür dilerim yanlız benim bir sorunum var , Scorp_Lion Sayın modaratör bana hesabımın açılmış olduğunu ve iyi oyunlar dilediğini söylemiş yanlız Hesabım kapalı kaç hafta oldu daha ses yok neden bir açıklama yapılmıyor. Yoksa hiçbir hesap açılmıyor mu sadece açıldı denip mi geçiliyor. Konumun Linli
    http://forum.nttgame.com/forum/showt...#axzz32QukW3ZU

selamlar
    benim bir sorunum var
    hic bir zaman kosp kullanmadım
    klan dan biri ben morodonda town dayken parti attı
    yanına cagırsı yanına gittigimde kosp kullandıgını farkettim partiden cıktım ama hapse gönderildim
    yemin ederimki kosp la alakam yoktur
    yardımlarınızı bekliyorum
    bilet tte gönderdim
    saygılarımla
    id whiteharpoon server gaia

selamlar
    benim bir sorunum var
    hic bir zaman kosp kullanmadım
    klan dan biri ben morodonda town dayken parti attı
    yanına cagırsı yanına gittigimde kosp kullandıgını farkettim partiden cıktım ama hapse gönderildim
    yemin ederimki kosp la alakam yoktur
    yardımlarınızı bekliyorum
    bilet tte gönderdim
    saygılarımla

Junior Member
    İyi günler. Uzun zamandır hala bekliyorum herhangi bir gelişme mevcut değil mi ?

Junior Member
    Quote Originally Posted by SpirosVondas View Post
    Jüri ekibinin almış olduğu karar neticesinde hesabın entegrasyon problemleri incelenerek açılmasında bir mahsur görülmemiştir, son kararı GM takımı verecektir.
    Merhaba karakterim savunmasını jüri ekibinin onaylandığından bu yana uzun bir süre geçti ama hesapta bir değişiklik olmadı ticket attım bana
    Oyuncu Mahkemesi'nde Açılan Hesaplar konusunun linkini atarak takip etmemi hesabımın açılacağını söylediler ama Oyuncu Mahkemesi'nde Açılan Hesaplar konusu kilitlenmiş ve en son 17 - 23 nisan tarihleri arasındaki hesaplar acılmış ondan sonra hiç bir hesap açılmamış , bu tarihten sonraki hesaplar ne zaman açılacak bir bilgilendirme yaparmısınız ?

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Merhaba karakterim savunmasını jüri ekibinin onaylandığından bu yana uzun bir süre geçti ama hesapta bir değişiklik olmadı ticket attım bana
    Oyuncu Mahkemesi'nde Açılan Hesaplar konusunun linkini atarak takip etmemi hesabımın açılacağını söylediler ama Oyuncu Mahkemesi'nde Açılan Hesaplar konusu kilitlenmiş ve en son 17 - 23 nisan tarihleri arasındaki hesaplar acılmış ondan sonra hiç bir hesap açılmamış , bu tarihten sonraki hesaplar ne zaman açılacak bir bilgilendirme yaparmısınız ?

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    ID bildirimi yaptıktan 3.5 ay kadar süre geçti ve hiçbir olumlu ya da olumsuz açıklama mevcut değil. Beklemekten artık inanın yorulduk. Lütfen iyi ya da kötü bir açıklama yapamaz mısınız ?

Page 2 of 2 FirstFirst 12