Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23
    Junior Member

DC yedim ve çarımdaki herşey gitti(çar verileri 2-3 saat geriye mi alındı?)

Merhaba arkadaşlar;

Çarıma bi kaç saat önce 800 cash aldım ve diğer çarımdanda biraz para aktardım.Tezgahları dolaşıyordum.Elemental pendant aldım ve bi şeyler daha almak için dolaşırken çarım dc yedi.Sonra oyuna girmeye çalıştığımda launchera start gelmedi.Bende oyunu kaldırıp tekrar kurdum.Daha sonra çarıma girdim.Ve çarımın verileri geri alınmıştı.Yani hacklenmiş olma ihtimali çok düşük hatta imkansız.Çünkü DAHA ÖNCE transfer işlerimden önce üzerimde 457.000 civarı noah vardı ve gariptir dc yedikten sonra oyuna girdiğimde de 457.000 noah civari yine para vardı.Bu yüzden çar verilerinin geriye alındığını düşünüyorum.
    Çarımdaki cash duruyor hala ancak paralar gitti ve elemental pendantta gitti.
    Bu konuyla ilgili ticketta attım.Konuyla ilgili bilgisi olanlardan yardımlarını bekliyorum teşekkürler.

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Merhaba, oyun verileri geri alınmamıştır. Hack durumu ile karşı karşıya olabilirsiniz. Lütfen bilgisayar güvenliğinizi ve hesap güvenliğinizi sağlayınız.

Senior Member
    Hack olabilir adam 475k almaya tenezül etmemiştirChas ide görmemiştir
    Last edited by kıraz44; 01-26-2014 at 04:18 PM. Reason: asdasd

Senior Member remakerezzer's Avatar
    Nickname
    ReMaKeReZzeR
    Class
    Priest
    Clan
    ReMaKe
    Server
    Atlantis
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sezginsen1 View Post
    Merhaba arkadaşlar;

Çarıma bi kaç saat önce 800 cash aldım ve diğer çarımdanda biraz para aktardım.Tezgahları dolaşıyordum.Elemental pendant aldım ve bi şeyler daha almak için dolaşırken çarım dc yedi.Sonra oyuna girmeye çalıştığımda launchera start gelmedi.Bende oyunu kaldırıp tekrar kurdum.Daha sonra çarıma girdim.Ve çarımın verileri geri alınmıştı.Yani hacklenmiş olma ihtimali çok düşük hatta imkansız.Çünkü DAHA ÖNCE transfer işlerimden önce üzerimde 457.000 civarı noah vardı ve gariptir dc yedikten sonra oyuna girdiğimde de 457.000 noah civari yine para vardı.Bu yüzden çar verilerinin geriye alındığını düşünüyorum.
    Çarımdaki cash duruyor hala ancak paralar gitti ve elemental pendantta gitti.
    Bu konuyla ilgili ticketta attım.Konuyla ilgili bilgisi olanlardan yardımlarını bekliyorum teşekkürler.

457k Noah hackerlein ilgisini cekecegini sanmiyorum, gecmis olsun.

ReMaKe Clan - ATLANTIS

Junior Member
    ama parayı aktardığımı kim nereden bilebilir ki aktardıktan 5-10 dk snra dc yedim 30 gb ye yakın paradan bahsediyorum burada hesabı daha dün açtım.bilgisayrmsa 1 hfta önce format attm.

Junior Member
    ayrıca dc yedikten sonra.launcher da neden start gelmedi de ben oyunu baştan kurmak zorunda kaldım

Banned
    Nickname
    HowBadCanItBe
    Class
    Rogue
    Server
    Ephesus
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by sezginsen1 View Post
    ayrıca dc yedikten sonra.launcher da neden start gelmedi de ben oyunu baştan kurmak zorunda kaldım
    Diğer bilgisayarından girseydin hemen ? ordan neden denemedin girmeyi ?

Senior Member RyuunosukeMiyosaki's Avatar
    Nickname
    RyuunosukeMiyosaki
    Class
    Mage
    Clan
    illuminati
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Bilgisayarınıza bilindik virüslerden girmiş olabilir. Trojan dediğimiz uzaktan kontrol sağlayan virüsler ile bilgisayarınıza bağlanarak hesap bilgilerinizi ele geçirdikten sonra oyun klasöründen bir kaç dosyayı siliyorlar. Bu sayede oyunu tekrar kurarken bilgilerinizi alan kişi rahat rahat hesabınıza girerek istediğini alabiliyor.

Member AquiaL's Avatar
    Nickname
    AquiaL
    Class
    Warrior
    Clan
    EaGLesLoneLyFLy
    Server
    Ephesus
    Race
    El-Morad
    1 cisi parayı nerden aktardın oyuna yenı basladım yazmısınız onceden oynadıgın bır karakterdense amenna
    2 cisi parayı tl karsılıgında alıysan bu bır ban sebebıdır oyun ıcı esya ve gb yi tl yolu ıle aldıkları anlasılan kısıler banlanır
    senın sorununa gelınce hesabı yenı actım demıssın belki sistem bu kadar yuklu gb alımını yakaladı ve hesabınıza rollback atıldı

Junior Member
    Knight Online oyununu 7 senedir oynuyorum belki daha fazla. o paramın birikmesi gayet olağan bişey.Dediğim eskiden beri oyanğım için gb almanın yasak olduğunu biliyorum.
    Diğer pcden girseydin diyen arkdaş 1 tne pc var evde