Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 27 of 27
    Senior Member RyuunosukeMiyosaki's Avatar
    Nickname
    RyuunosukeMiyosaki
    Class
    Mage
    Clan
    illuminati
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    Tamam, verilen uyarıdan sonra programı kapatıp açmayı denediniz mi ?

o dediğiniz time sync basınca o yazı geliyor yine basıorum yine o yazı geliyor hep aynı yani ondan sonra program nası kapatılıyor programdan çıkmayı mı diosnuz çıkıyorum programdan gene olmuyor kapatma başka bi yerden mi oluor

Nickname
    RyuunosukeMiyosaki
    Class
    Mage
    Clan
    illuminati
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    [QUOTE=CiU;338046]o dediğiniz time sync basınca o yazı geliyor yine basıorum yine o yazı geliyor hep aynı yani ondan sonra program nası kapatılıyor programdan çıkmayı mı diosnuz çıkıyorum programdan gene olmuyor kapatma başka bi yerden mi oluor[/QUOTE]

Evet, programdan tamamen çıkın ve tekrar girin. Ekranda 59 saniyede bir değişen sayıları oyuna girdikten sonra çıkan kısma yazacaksınız.

yazıyorum beyfendi olmuyor hatta uygulamayı kaldırdım tekrar yükledim telefona bu sefer de silmeden önce bana gönderilen yeni kullandığım id ve kodu giriyorum bu sefer de bunları kabul etmiyor nerden bulaştım bu ıcs anlamadım ki.silmeden önce kullanıodum giriodu şimdi girmior o kodlarla nası işdir bu

Nickname
    RyuunosukeMiyosaki
    Class
    Mage
    Clan
    illuminati
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    [QUOTE=CiU;338054]yazıyorum beyfendi olmuyor hatta uygulamayı kaldırdım tekrar yükledim telefona bu sefer de silmeden önce bana gönderilen yeni kullandığım id ve kodu giriyorum bu sefer de bunları kabul etmiyor nerden bulaştım bu ıcs anlamadım ki.silmeden önce kullanıodum giriodu şimdi girmior o kodlarla nası işdir bu[/QUOTE]

Bilgisayarınıza programı yükleyerek, tekrar kod talep edin öyle deneyin bir de.

[video=youtube;e3nICLE4Eb4]http://www.youtube.com/watch?v=e3nICLE4Eb4[/video]

pc zaten indirmiyor bu şey ya tekrar id ve auto code talep ettim bakalım şimdi ne olacak

anca halloldu teşekkürler ilgniz için telefona tekrar kod aldım oldu