Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27

Hesap güvenliği

Merhabalar ben hesabimi güvenceli hale getirmek istiyorum...hesabimin çalinmasi durumunda hesabimi nasil geri alabilceğim ve güvenli bir şekilde oyniyabileceğim için yardim talep ediyorum...ne yapmam gerekiyor...birisi hesabimi çalarsa geri almam için kimlik bilgilerim yada telefonum ile ulaşilmasi gibi

Senior Member UchiaMadara_'s Avatar
    Nickname
    GentlemanBossTMF
    Class
    Mage
    Clan
    JustPlay
    Server
    Atlantis
    Race
    Karus
    [QUOTE=CiU;337467]Merhabalar ben hesabimi güvenceli hale getirmek istiyorum...hesabimin çalinmasi durumunda hesabimi nasil geri alabilceğim ve güvenli bir şekilde oyniyabileceğim için yardim talep ediyorum...ne yapmam gerekiyor...birisi hesabimi çalarsa geri almam için kimlik bilgilerim yada telefonum ile ulaşilmasi gibi[/QUOTE]

Öncelikle Hesabını Ics sistemine kayıt et. Ardından Gmail 2.Kod uygulumasını yap. Sonra itemlerin açık gönlünce gezebilirsin

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    [URL="http://forum.nttgame.com/forum/forumdisplay.php?286-Rehber#axzz2rDry1L00"]Rehber[/URL] bölümünde bir çok yararlı konu bulabilirsiniz bunun ile ilgili.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    İmzamdaki güvenlik konusuna bakabilirsin.

ıcs işlemini yaptım bişiler gönderdi telefonuma şimdi güvenlimi benim hesabım yani şifremi bile öğrenseler giremiceklermi

Senior Member RyuunosukeMiyosaki's Avatar
    Nickname
    RyuunosukeMiyosaki
    Class
    Mage
    Clan
    illuminati
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    [QUOTE=CiU;337784]ıcs işlemini yaptım bişiler gönderdi telefonuma şimdi güvenlimi benim hesabım yani şifremi bile öğrenseler giremiceklermi[/QUOTE]

Oyuna girişte benzersiz kod sistemi aktif olduysa şifrenizi öğrenseler bile o kodları sadece sizin cihazınız yada bilgisayarınız oluşturduğu için giremeyecekler.

Senior Member UchiaMadara_'s Avatar
    Nickname
    GentlemanBossTMF
    Class
    Mage
    Clan
    JustPlay
    Server
    Atlantis
    Race
    Karus
    [QUOTE=CiU;337784]ıcs işlemini yaptım bişiler gönderdi telefonuma şimdi güvenlimi benim hesabım yani şifremi bile öğrenseler giremiceklermi[/QUOTE]

Oyuna her girişte telefonundan kod istiyorsa güvendesin demektir Senin karakterinin şifresini bilseler bile telefondaki koda ulaşamayacaklarına göre giremezler. ama Otp şifreni kimseyle paylaşma. Hesabını Gmail değilse Gmaile taşı ve 2.ADım doğrulamayı yap kafan rahat olsun

gmail de hesabım 2.adım doğrulama yaptım ordan telefon ile bide 2.mail yaptım

ya telefonuma ilk ics yaptığımda gelen kodu knighttan çıktım tekrar girdim sordu ama giriom olmuor kabul etmior... auto code var onu giriom olmuor

ACCESS DENIED

Your access has been denied. The cause might be the one of the following reasons:

Your access has been denied. The cause might be the one of the following reasons:
    -You tried to login, but failed too many times with incorrect information.
    -You are trying to access an authorized users account through a stolen or hijacked session.
    (Note: The account is now blocked from log-in for 1 hour)

bu ne oluo ya ıcs girdim bu çıktı