Results 1 to 6 of 6

Atlantis serverde Juraid Montain de Karus tarafı sürekli doğrudan deva kesiyorlar

Atlantis serverde Juraid Montain de Karus tarafı sürekli doğrudan deva kesiyorlar ve silver gemleri alıyorlar.. ALLAH rızası için bu duruma bir el atın karus gm ekibi rica ediyorum. Biz ilk kısımdaki yaratıkları bile kesemeden çıkyoruz kaybetmiş ve deva yaratığı kesilmiş olarak. Onlarsa silver gem alarak çıkıyorlar. Kaç gündür sürekli aynı şey oluyor. Rica ediyorum duruma bir el atın koxpa çok fazla izin verir oldunuz sadece video çektiklerimizi banlıyorsunuz onlarında bir kısmını ((
    Cz alanında okcu roguelerin nerdeyse hepsi koxper mageler ve healler gene aynı.. ALLAH aşkıan bir bakın arada buralarada banlayın şunları illaki videomu çekmeliyiz sürekli biz ve bizmi şikayet etmeliyiz koxperleri Juraid Montain de video bile çekemiyoruz kim var bilmiyoruzki karşı tarafta numara olsa bari en azından numaradan şikayet eder video ile kanıtlarız oda yok
    Etkinler olması güzel ama koxpun devam etmesini geçtim hiç önlem alınmamasıda bir o kadar üzücü bir durum.

Senior Member remakerezzer's Avatar
    Nickname
    ReMaKeReZzeR
    Class
    Priest
    Clan
    ReMaKe
    Server
    Atlantis
    Race
    Karus
    Karsida Mage parti varsa 7-8 dakikada biter, ayrica cz de okcu roguelerin nerdeyse hepsi kospr demissin, ksc yada Video varsa cheat Report bölümüne at, gerci ben uzun zamandir kosper okcu görmedim Atlantis CZ de
    CSW haric Atlantisde Kosper bulmak zor hele hele cz de ben hic göremiyorum.

ReMaKe Clan - ATLANTIS

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    Merhaba , Kendi clanımdan öğrenek verecek olursam genelde hep beraber denk geldikce birlikte giriyoruz çünkü sağlam itemli karakterlerin yaratığı kesmeleri çok daha kolay oluyor , A.f.k oyuncu veyada itemsiz oyuncu çok nadir denk geliyor o yüzden rahatlık ile odaları 6-7 Dakikada tamamlayıp devaya gidebiliyorsunuz.

Yaklaşık olarak 1 Saat önceki Juraid'den örnek vericek olursam , Party 8 kişiydi 1 tane a.f.k arkadaşımız vardı zaten itemsizdi , 2 Priest 2 Asas 2 Mage ve 1 Warrior olarak partmiz kurulu olarak geldi ( A.f.k oyuncuyu saymıyorum bir katkısı olmadı malesef ) Yaklaşık 12 Dakika sürdü tüm odaları temizlememiz temizlediekten sonra rahatca devayı kesip kazanabildik.

Human'daki arkadaşlar malesef genelde lvli düşük , itemi az olan kişiler olduğu için kazanma olasılıkları düşüyor , Fakat zamanı geliyor sağlam party olmamıza rağmen bizden önce devayı kesip kazanan human arkadaşlarada şahit oluyoruz

Senior Member
    Quote Originally Posted by remakerezzer View Post
    Karsida Mage parti varsa 7-8 dakikada biter, ayrica cz de okcu roguelerin nerdeyse hepsi kospr demissin, ksc yada Video varsa cheat Report bölümüne at, gerci ben uzun zamandir kosper okcu görmedim Atlantis CZ de
    CSW haric Atlantisde Kosper bulmak zor hele hele cz de ben hic göremiyorum.

juraid montain kosperler için para getiren bir yer değil eskisi gibi çünkü giren yok fakat link e buyur bak alakasız nickler

http://forum.nttgame.com/forum/showt...#axzz2r7EcaIp1

Member
    Nickname
    JumplnTheFire
    Class
    Mage
    Clan
    ReMaKe
    Server
    Atlantis
    Race
    Karus
    3 Gündür Karus Tarafınında Buglu Olduğunu Yazsaydın Keşke...

Junior Member
    Class
    Warrior
    Server
    Atlantis
    Race
    Karus
    3 Gündür Karus Tarafınında Buglu Olduğunu Yazsaydın Keşke...

Aynen öyle 3 gündür odalar buglu maglesef gem alamıyoruz haksızlık karus tarafı