Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 31
    Junior Member

Karakter adı: GLadiatoReS Sunucu:Ephesus

Karakter adı: GLadiatoReS
    Sunucu: Ephesus (Beramus)
    Hesabın kapatılma tarihi: Net hatırlamıyorum fakat, galiba 04/02/2013
    Hesabın kapatılma sebebi: İllegal item kullanımı
    Savunma: Karakterin ilk ismi Kosecibayro idi. İş nedeni ile bir süre girmedim ve bi arkadaşım oynadı. Daha sonra izne ayrılınca tekrar oynamaya başladım. Oyun içi takas ile +10 raptor aldım. Daha sonra 3200 chas alıp plat premium ve genie ile karakterimi 83 level yaptım. Tekrardan 3200 chas alıp ncs ve hp def sw attack str sc aldım. 10-15 gün kadar sonra itemlerimi bankaya attım yan karakterime girip bdw katılmak için, relog attım ve oyuna giriş yapmayı denediğimde ban yediğimi gördüm ve şok oldum. Ticket attım ve durumu izah ettim. Bana verilen cevap; illegal item kullandığım için karakterimin bloke olduğu söylendi.
    Şimdi size soruyorum, ben aldığım itemin illegal veya legal olduğunu nasıl anlayabilirim ki bunun suçunu bana yüklediler ve bana ceza verdiler ? Ve +10 item illegal sayılıyorsa o zaman oyundaki karakterlerin %95 inin ban yemesi lazım.
    Ben hiçbir kusurumun olmadığını düşünüyor ve inanıyorum.
    1 sene geçti, fakat sizin adaletinize güveniyorum. Lütfen karakterime atılan haksız banı kaldırın.
    Teşekkürler.

Senior Member _:by:Caner_'s Avatar
    Merhaba

Karakteriniz hakkında biraz daha detaya ihitiyacımız var. Karakterinizin level, item, np durumu hakkında bilgi verebilirmisiniz? Karakterinizine giren ve çıkan en son itemler nelerdir(pazar alanı,trade) ? Ayrıca kapatıldıktan sonra hesabınız için ticket attıysanız bunların cevaplarıyla birlikte bizimle SS çekerek paylaşabilirmisiniz ?

Teşekkürler.
    Bilgi en büyük güçtür

Junior Member
    Merhaba;

Sayın juri, 2-3 defa ticket attım fakat her seferinde aynı cavabı aldım. (Bana yardımcı olamakyacaklarmış) Bu cevabı alınca ticketleri sildim, zira nasılsa bu hesap artık açılmaz bu adamlara laf anlatamam diyerekten sildim. Muhtemelen ticketleri okumadan oto cevap veriyolardı.

Ana karakterimde 550 k civarı np vardı.
    Yan karakterde 60 k civarı np vardı.
    Exp kastığım için karaktere item koymadım iyikide koymamışım.
    +10 raptor
    +7 krowaz set
    iron neck
    sos
    Scler
    ve ıvır zıvır.

Bide oyun içi bi arkadaşımdan emanetci olarak +10 hb almıştım lakin dediğim gibi emanet olarak aldım ve sadece 3-5 gün kadar durdu bende.

Sayun juri ve Sayın üyeler;

Kesinlikle hiç bir illegalliğimin olmadığına inanıyorum lütfen bana yardımcı olunuz.

2-3 tane ksc var idi clan sayfamda paylaştığım. onları bulabilirsem ekleyeceğim.

Junior Member

Junior Member
    umarım acılır ban oyununa devam edebilirsin sende benimle aynı gün ban yemistin hatırlıyorum

Junior Member
    Teşekkürler, sen konu açtınmı mahkemeye ?

Junior Member
    Merhaba ;
    GLadiatoReS pm ile oynuyan oyuncumuz THeYaYGaRa clan memberimi idi. oyun icerisinde yapmış oldugu hiç bir hatalı yada illegal tutum ve davranışı bulunmamaktadir. Ksc deki +10 hell breakeri o gun ben trade ile vermiştim. item denemek amaci ile bir süre oynamasi icin ancak gelin görün ki +10 itemlerin oldugu bir serverda illegal item den dolayı banlanan günah çeken bi arkadaşımız oldu. Verilen karari haksız ve yersiz buluyorum. Bu kardeşimi oyuna geri kazandırmanızı istiyorum. Kendisi saygın bir kişiliktir.

Beramus = THeYaYGaRa Clan lideri berdusman
    Ephesus= UnitedPower Clan lideri berdusman

size ve bu konudaki kararlarınıza güveniyor saygılar sunuyorum.

Junior Member
    çok saol sadi abi, umarım haksızlığı görüp banı kaldırırlar tekrar beraber oluruz.

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Beramus serverinde oynamış biri olarak karakteri pek fazla tanımam ama illegal bir aktivite içinde de görmedim.

Junior Member
    Quote Originally Posted by miskinugur60 View Post
    Teşekkürler, sen konu açtınmı mahkemeye ?
    açtım bende gün sayıyorum

Page 1 of 4 123 ... LastLast