Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 45 of 45
    Senior Member harun1990's Avatar
    Nickname
    MATKAP50
    Class
    Warrior
    Server
    Gaia
    Race
    Karus
    juryler benım konumu LevaRithiN değerlendiriyordu fakat onun juryliği düştümü sonuç olarak hesabımın incelemesi ne durumda yani??

Senior Member harun1990's Avatar
    Nickname
    MATKAP50
    Class
    Warrior
    Server
    Gaia
    Race
    Karus
    moderatörler ne zaman incelersiniz savunmami 3 aydir hergün konumu inceliyorum tik yok :-/

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by harun1990 View Post
    Savunmam daha başka jury tarafından değerlendirilcek midir? Kabul edilenlere ne zaman taşınır çok eski tarihli bir savunmadır zaten? ticket attımğımda yardımcı olmak için oyuncu mahkemesi kararından sonra hesabınız acılırsa yardımcı olalım dıyorlar.

juryler benım konumu LevaRithiN değerlendiriyordu fakat onun juryliği düştümü sonuç olarak hesabımın incelemesi ne durumda yani??
    moderatörler ne zaman incelersiniz savunmami 3 aydir hergün konumu inceliyorum tik yok :-/
    Merhaba,

Sizin maduriyetinizin farkındaydık ilk günden bu yana çözülmesi için tüm jüri ekibi olarak uğraştığımızı biliyorsunuz. Jürilikten ayrılmadan önce sizin ve aynı sorunu yaşayan arkadaşların konularını sonuca bağlamıştık. Zaten konunuz sonuca bağlanmıştı ben veyada başka bir jüri ilgilenmemiş olsa konunuz sonuçlanmazdı.

Şuanda işler nasıl yürüyor bilmiyorum sadece sizi bilgilendirmek istedim, Eğer bir aksilik olduysa karakterinizi yeniden inceleyeceklerdir ve bilgi vereceklerdir. Biraz daha sabırlı olup Jüri arkadaşlardan birinin mesaj atmasını bekleyin.

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Jüri ekibinin almış olduğu karar neticesinde hesabın açılmasında olumsuz bir durum ile karşılaşılmamıştır, son kararı GM takımı belirleyecektir.

Lead Game Master DeaconFrosT's Avatar
    Sistemimizde hesabınızın kapatılma sebebi olarak, bir klanı illegal yolla ele geçirmek olarak gözükmektedir.

Yaptığımız araştırmalarda, Anatolia sunucusunda Orrick isimli karakterinizle, rampage isimli klanı illegal yolla ele geçirdiğiniz tespit edilmiştir.

Hesabınızın açılmayacaktır.

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345