Results 1 to 2 of 2

Thread: Güncelleme hk.

Banned

Güncelleme hk.

Jr'ye Gelen güncellemeyle ilgili Fikirlerim.

Evet Sayın yöneticiler ben bu konuyu 1 Hafta önce felan açacaktım bu uygulamayı getirmeyin diye Çünkü bu Maya Tutmaz. Nedenlerine gelecek olursak,

1. Bir çok insan Kendi Teamıyla giriyordu kazanma şansını yükseltmek için Yanlış anlaşılmasın burdaki söylemimde sadece mage teamlar değil Okcu teamlar, warrior teamlarda var adam Şimdi Clan kuruyor Jrye sağlam adam topluyor clanına Beraber girip Kazanma oranını arttıyordu Şimdi adam okadar item yapmış güzel bi clan yapmış etkinlik İçin Bi bakıyor yanına yamuk bowlu yamuk glaveli adamlar geliyor Adam çıldırır kafayı yer cidden yer yani şaka değil bu oyunda pkda ölüyor diye klavye kıran adamlar var.

2. Şimdi örnek vercek olursak 500 karus 400 human diyelim ben genelde sirus timedde giriyorum tamam sona tıklayanlar girmeyecek şekilde ayarladık diyorsunuz doğrumu bilmiyorum daha bu kanıtlanmış bişey değil diyelimki doğru bu olay madur olmadı ilk tıklayan eyvallah. Şöyle bişey var bu en önemli unsur 400 human giriyor ya 300 den sonraki humanlara genelde Priest düşmüyor Humanda bi priest kıtlığı var Örnek vercek olursa ben genelde 250 300 kişi arasındayken tıklıyordum son priestli partilere girebiliyordum 300 ü geçince genelde pri düşmüyordu partime diyelimki ben event yazısı geçti tam tıkladım ilk sıralarda Ama rastgele atıyor ya beni en sona priestsiz partiye attı Ben bu durumda napacam ? karuslarda yüzde 95 priest oluyor o sıralarda ve ben human olarak en önce tıkladığım halde priestsiz partiye düşersem kafayı yermiyim yemezmiyim ? çıldırırmıyım çıldırmazmıyım ? çünkü pk kaldıkmı karşıdada bi buffer kör topal olsa yine yetiyor deva eskisi gibi değilki 2 dkda kesip bitiresin yüzde 90 pk kalıyorsun.

3. Bu vote işine çözüm olmayacaktır Herkes iyice agresif olacaktır bu güncellemeyle adam benim sağlam clanım dururken şunlarla düştüm diyip adamın elindeki yamuk bowu görünce direkt basar voteyi ki adam haklı yamuk bowlular hiç alınmasın voteyi hak ediyorsunuz server 15 yıllık oyunda hala yamuk bowla giriyorsa o adam hak ediyordur voteyi skill bile yok adamda 5 -3 açan giriyor sonra pk da kaybediyoruz. Vote haksızlığına uğrayan binde bir insan vardır yani sırf vote için jr mantığını değiştirmek Çok akıl İşi değil. üstünde 1m olan adam direk vote atabiliyor Örneğini dünkü Jrde yaşadım 5 mage 1 wariror 2 pri girdik hepimizde alakasız insanlardık herifin biri atağı biraz geç yapıyor diye çift pc diye votelendi direkt haklılarmıydı haklılardı vote atmakta ben onaylamadım yinede biraz geçte olsa atak yapıyor diye.

4. Votenin adaletli olması için ya şunu 10m'e çekin vote atmayı , Ya komple kaldırın voteyi 50 k np üstü çarlar girebilsin Sağ değil yanlış anlaşılmasın sol np 50k da kasılmayacak bi np değil adam yamuk bowuyla gider pk atmaya çalışır en azından bakarki adam kesmiyorum çara bişeyler ekliyim der. Yada Elinde yamuk bow yamuk glavye dandirik kalkan maul olan tipleri videoya çekelim direk onlara Jr girememe sınırı gelsin 1 ay boyunca 1 ay sonunda eğer item yaparlarsa girmeye devam edebilsin.

5. Ek not buda Eğer ki Chaostaki gibi önce tıklayan adam sona kalıp adam yetersizliğinden giremesse Çok büyük isyan çıkar Chaosta 1 -2 madur oluyor ama jrde her serverde 100 kişi madur olduğunu düşünürsek fena patlar ortalık benden demesi.
    Last edited by m3t3h4n44; 01-13-2022 at 10:02 AM.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Konu bütünlüğü ve takibi açısından tek konu üzerinden gitmek daha sağlıklı olacaktır.
    Lütfen Yeni JR Sistemi adlı konuda devam ediniz.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.