Results 1 to 10 of 10

Thumbs up Bayan wariior dragon set

Bayan wariorlarda dragon set görüntüsü çok iğrenç görünüyor. Savaşçı bir bayandan çok altına bez bağlanmış bir çocuk gibi duruyor. Bu görüntü bu oyuna yakışmıyor. Değiştirilmesi mümkün değil mi ?

Quote Originally Posted by Dochka View Post
    Bayan wariorlarda dragon set görüntüsü çok iğrenç görünüyor. Savaşçı bir bayandan çok altına bez bağlanmış bir çocuk gibi duruyor. Bu görüntü bu oyuna yakışmıyor. Değiştirilmesi mümkün değil mi ?
    Bazı görüntüler güncellense hiç fena olmaz. Kadın warrior'da holy'i beğeniyorum.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Ben erkek ve baya dragon seti çok beğeniyorum humanda

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bu görüşler öznel kardeş Bence oyundaki en güzel set görünümleri chitin ve fp haricinde human kızlarda minerva setlerde dahil buna...

Quote Originally Posted by Marge View Post
    Bu görüşler öznel kardeş Bence oyundaki en güzel set görünümleri chitin ve fp haricinde human kızlarda minerva setlerde dahil buna...
    Marge'e katılıyorum. Görünüş tamamen kişisel estetik algılarımıza göre olduğu için, herkesi memnun etmek imkansız. O yüzden bir standart belirlenmek zorunda. Benim de çok sevmediğim setler var ama yapacak bir şey yok malesef

Senior Member GrandBugsBunnyyy's Avatar
    Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    21 reb mythril set kadın roguede çok güzel duruyor

Quote Originally Posted by GrandBugsBunnyyy View Post
    21 reb mythril set kadın roguede çok güzel duruyor
    +21 Reb mythril seti sanırım ben de giysem güzel durabilir.

Senior Member
    Human kadın warriorda dragon set ve eline buju aldığın zaman mükemmel bir görüntü oluşuyor nasıl sevemedin o seti ilginç
    Farzet ki biz bu aşkı hiç yaşamadık.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    hepsi belki göreceli olabilirde bu bp priestlerin eski hali daha iyi gibiydi onu geri getirebilirler belki.
    "Üzülme, kaybettiğin her şey başka bir surette bir gün mutlaka geri döner." Hz.Mevlana

Quote Originally Posted by GuardOfCHiVAS View Post
    hepsi belki göreceli olabilirde bu bp priestlerin eski hali daha iyi gibiydi onu geri getirebilirler belki.
    Eski tarz karakter yüzlerini de çok seviyodum. Karakter görünümleri,yüz özellikleri oyuna paket olarak getirilse nostalji seven bir kitle olarak alıcısının olacağını düşünüyorum.