Results 1 to 8 of 8

Angry payme kredi kart bolumu sıkıntı mı var ?

merhaba
    payme kredi kart bolumu sıkıntı mı var ?
    cash almak istiyorum ama bu ay sağdece 1 tane almıs olmama rağmen sizin için tanımlanmıs olan limit dolmustur diyor eskiden 5 tane alırdım
    şimdi neden alamıyorum ?

Senior Member
    orada ucuza satıldığı için limit var başka kiişlerin kartıyla alıp kişilere direkt tl ödüyorum ben öyle çözdüm sorunu

Senior Member
    Banka mobil uygulaması üzerinden sanal kart oluşturarak sorunu çözebilirsin en azından işin görülmüş olur .
    Farzet ki biz bu aşkı hiç yaşamadık.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Kartlar için belli başlı limitler bulunmaktadır.
    Eğer aşağıdaki limitlere takılmadığınızı düşünüyorsanız inceleme için bilet gönderebilirsiniz.

1 gün içerisinde maksimum 4 işlem ve 750 TL,
    7 gün içerisinde maksimum 2.000 TL,
    30 gün içerisinde maksimum 4.000 TL.
    *Garanti kart ile alım yapılamıyor.
    *Ziraat için ise ortalama 100 TL(tek işlem)

Ek Bilgi: 7 gün ve 30 gün için de işlem sayısı bazlı sınırlamalar mevcuttur.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

inanın hepinizden tecrubeliyim o limit konusunda sanal kartta yaptım farklı ip de ama almıyor

eskıden o limitleri bay baya aşdığım için sıkıntı yok ama bu sefer 3200 almadı demındenedım 2800 verdi

Hayatım da hiç belirtilen yerden cash almadığım halde alamıyorum limit filan durumu değil galiba cash fiyatı diğer sitelere göre ucuz kaldığı için satış yapılmıyor 3200 cash 540 tl gösteriyor diğer sitelerde 620 tl olarak gözüküyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by cel_3jXWGY9H View Post
    Hayatım da hiç belirtilen yerden cash almadığım halde alamıyorum limit filan durumu değil galiba cash fiyatı diğer sitelere göre ucuz kaldığı için satış yapılmıyor 3200 cash 540 tl gösteriyor diğer sitelerde 620 tl olarak gözüküyor
    hayır alabiliyorsun mesela diyelim ki 20 bin lira limitli x bankası kartın var bu kart ile 20 bin liralık alamıyorsun 300-400 tl lik veriyor

burada ne yapılabilir? benim 7 bankada kredi kartım var hepsiyle alıyorum ayrıca arkadaşlarımın kartıyla da alıp onlara nakit veriyorum

şu an aracı sitelerden cash alıp dc premium alırsanız 418 lira cepten gider

ama nttden ucuza cash alıp dc pre alırsanız 365 liraya gelir o dc pre

yani ürün aynı bi taraftan alınca 53 lira daha ucuza geliyor arkadaşlar alternatif yaratmak sizin elinizde bu dolar kuru düşmez kaldı ki güncel kur ile zaten dc premiumun değeri 445 lira iş işten geçmeden ne ihtiyacınız varsa alın stoğa atın zaten en kötü pazarda satılıyor yıllardır buradaki zam geç yansıyor diye iyi derecede para kazandık fakat artık bazı gerçekleri açıklama vakti o bankanın oradaki karakterleri siz çoğu zaman ucuza pus satıyor sanıyorsunuz ama alış fiyatları hep düşük olduğunu unutuyorsunuz. tabii arzı yaratan ntt sitelerle denk fiyat koyduğu da oluyor ama her koşulda 1-2 tl aracı sitelerden ucuza satılıyor orada..