Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 41
    Junior Member

Server birleşiminin ve tabiki yeni bir serverin zamani gelmedimi sizce

2022 yilina girerken yeni bir server gelmeli çok güzel olur bazi serverlarin birleşmesi ve yeni bir serverin gelmesi oyunu dahada güzel bir hale getirecektir yeni bir server lv siniri başlangiçta 80 olmasi örneğin ve ön kayitli gibi yeni bir server bize mutluluk getirecektir

Quote Originally Posted by lAYKUTl View Post
    2022 yilina girerken yeni bir server gelmeli çok güzel olur bazi serverlarin birleşmesi ve yeni bir serverin gelmesi oyunu dahada güzel bir hale getirecektir yeni bir server lv siniri başlangiçta 80 olmasi örneğin ve ön kayitli gibi yeni bir server bize mutluluk getirecektir
    Şu anki durum da gelmesi biraz zor. Yeni sunuculara bile getirilmeyen onca şey var. Bu yıl içerisinde onlar getirilir ise önümüzde ki yıl belki açılabilir. Bu cash fiyatları ile açılsada ne kadar tutar bilemiyorum.
    Last edited by WolverineRevengee; 12-09-2021 at 10:13 AM.

Junior Member
    HAKLISIN KEŞKE Cash fiyatları dolar üzerinden olmasa oyunu Türklerden başka oynayan yokken

Banned
    Quote Originally Posted by WolverineRevengee View Post
    Şu anki durum da gelmesi biraz zor. Yeni sunuculara bile getirilmeyen onca şey var. Bu yıl içerisinde onlar getirilir ise önümüzde ki yıl belki açılabilir. Bu cash fiyatları ile açılsada ne kadar tutar bilemiyorum.
    27 ocakta yeni sunucu gelmesi gerekiyor tam 3 yıl olacak 15 tatili boş geçmemeleri lazım bence yaza kalırsa iş nerdeyse 4. yıla gider yazın zaten görev sıfırlanması yıl dönümü etkinlikleri gibi şeyler geliyor o zaman ne alaka yeni sunucu yeni sunucunun vakti kış ayıdır. 3 yıl olacak ocağın son perşembesinde ben yeni sunucu bekliyorum asıl sonraya kalması ihtimalini zor görüyorum ben oyun cidden şeye sardı zaten acilen durumların değişmesi lazım

Quote Originally Posted by Siriusko119 View Post
    27 ocakta yeni sunucu gelmesi gerekiyor tam 3 yıl olacak 15 tatili boş geçmemeleri lazım bence yaza kalırsa iş nerdeyse 4. yıla gider yazın zaten görev sıfırlanması yıl dönümü etkinlikleri gibi şeyler geliyor o zaman ne alaka yeni sunucu yeni sunucunun vakti kış ayıdır. 3 yıl olacak ocağın son perşembesinde ben yeni sunucu bekliyorum asıl sonraya kalması ihtimalini zor görüyorum ben oyun cidden şeye sardı zaten acilen durumların değişmesi lazım
    Yazın gelir demedim ki henüz bu sunucular için gerekli güncellemeler gelmemişken yeni sunucu hazırlığına girmenin saçma olacağını düşündüğüm için böyle bir argüman sundum. 27 ocak diyorsan en fazla 7 güncelleme geçicek üstünden bir anda o kadar güncelleme birçok oyuncuyu rahatsız eder.

Senior Member
    Daha bf krowaz utc sırası ile gelicek 2 yıl daha yeni server beklemek saçma.
    Farzet ki biz bu aşkı hiç yaşamadık.

Banned
    yeni sunucu gelmesi için önce altar vega siriusa krowaz gelicek diye bi madde mi var ? böyle bir zorunluluğu acaba soruyorum nerenizden uyduruyorsunuz ?

Quote Originally Posted by Siriusko119 View Post
    yeni sunucu gelmesi için önce altar vega siriusa krowaz gelicek diye bi madde mi var ? böyle bir zorunluluğu acaba soruyorum nerenizden uyduruyorsunuz ?
    Yeni sunucu gelebilmesi için önce sunucuların tamamının ömrünü tüketmesi gerekir. Bu gün eski bir oyuncu olduğunu düşünerek söylüyorum ki öncesin de açılmış olan bütün sunucular bu etkinlikler gelmeden açılmamıştır. Bir nevi artık yazılı olmayan kural gibi kabul görmekteyiz. Alışılagelmişi bozmadan yorum yapıyoruz.

Junior Member
    Yeni server yeni server istiyoruz

Senior Member
    Yeni server gelsin artık