Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24
    Junior Member

Itemlerim ve param kayboldu

MERHABA

Bugün saat 22-23 arası daha önce kilitlediğim bir itemin şifresini hatırlayamadığımdan birkaçdefa yanlış girdim sonra resmi siteden şifreyi sıfırlamak için giriş yapmayı denetim fakat hesap bilgilerin olduğu kısma bağlamadım sanırım bir güvenlik tedbiri sebebi ile sonrasında hesabın DC olduğunu farkettim hesabıma girdiğmde tüm paramın ve eşyalarımın olmadığınıı gördüm eşyalar ( pus itemleri 2 trina 1redsb. magic hm +9dw +9shard +9chitin set vs oto loot ve golden mattok alınamamış trade olmadığı için şifremi kimseyle paylaşmadım güvenik amaçlı bir müdahle olabilirmi aklıma bu geliyor sadece yardımlarınızı bekliyorum

Quote Originally Posted by bykont55 View Post
    MERHABA

Bugün saat 22-23 arası daha önce kilitlediğim bir itemin şifresini hatırlayamadığımdan birkaçdefa yanlış girdim sonra resmi siteden şifreyi sıfırlamak için giriş yapmayı denetim fakat hesap bilgilerin olduğu kısma bağlamadım sanırım bir güvenlik tedbiri sebebi ile sonrasında hesabın DC olduğunu farkettim hesabıma girdiğmde tüm paramın ve eşyalarımın olmadığınıı gördüm eşyalar ( pus itemleri 2 trina 1redsb. magic hm +9dw +9shard +9chitin set vs oto loot ve golden mattok alınamamış trade olmadığı için şifremi kimseyle paylaşmadım güvenik amaçlı bir müdahle olabilirmi aklıma bu geliyor sadece yardımlarınızı bekliyorum
    Bildiğim kadarıyla böyle bir güvenlik önlemi yok. Soyulmuş olabilir misin ?

resmi site yerine reklam ile öne çıkan sahte sitelere girmiş olabilirsin karakterde otp yoksa soyulmuş olabilirsin.

Senior Member IXapreLLa's Avatar
    Nickname
    Zireael
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BorussiaDortmunD
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by WolverineRevengee View Post
    Bildiğim kadarıyla böyle bir güvenlik önlemi yok. Soyulmuş olabilir misin ?
    Bence olay şu. İtem kilit şifreyi değiştirirken fake siteden girdi ve soyuldu. ya da pcinde keyloger vardı adam sıfırlamayı görünce aldı götürdü.
    " İnsan umutları hakkında endişe duyar . " - XapreLLa

Quote Originally Posted by IXapreLLa View Post
    Bence olay şu. İtem kilit şifreyi değiştirirken fake siteden girdi ve soyuldu. ya da pcinde keyloger vardı adam sıfırlamayı görünce aldı götürdü.
    Güzel senaryo, onaylarsa 2 çift lafım olacak

Junior Member
    geçmişi kontrol ettim resmi siteden giriş yapmayı denedim onda yanlış yok bilisayara daha bikaçgün ence format attım keyloger vs ihtimal vermiyorum nasıl böyle bişey olabilir

Quote Originally Posted by bykont55 View Post
    geçmişi kontrol ettim resmi siteden giriş yapmayı denedim onda yanlış yok bilisayara daha bikaçgün ence format attım keyloger vs ihtimal vermiyorum nasıl böyle bişey olabilir
    Açıkcası fake site, keylog gibi durumları elediysek. Geriye bir tanıdığının hesap bilgilerine sahip olup olmadığı kalıyor. Bu da yoksa bu sorunun cevabı sanırım burada yok. Bununla ilgili destek sistemine de başvurmanı tavsiye ederim ama item restorasyonu olmadığı için pek bir anlamı kalmıyor.
    Tavsiyem eğer yeniden başlayacaksan bir daha format atıp hesap bilgilerini tamamen değiştirmendir.(Id,şifre gerekiyorsa mail)
    ve mutlaka ama mutlaka otp kur.
    Bunun dışında geçmiş olsun. Umarım bir daha yaşamazsın.
    Last edited by WolverineRevengee; 12-07-2021 at 09:43 PM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Bahsettiğiniz şekilde bir müdahale durumu bulunmuyor. Arkadaşlarımızın ilettiği talihsiz durumlardan birini yaşamış olabilirsiniz. Dilerseniz durum hakkında müşteri hizmetlerine bilet gönderebilirsiniz. Ayrıca hesabınıza hala erişiminiz var ise güvenli bir cihazdan bilgilerinizi değiştirmenizi tavsiye ederim.

https://support.nttgame.com/

Junior Member
    ozaman soyulduk tamam peki bu esnada ben neden resmi siteye bağlandığım halde hesap bilgilerinin olduğu kısma bağlanmaya çalışırken oturumuzun süresi doldu hatasını aldım kaç defa denedim burda hacklenen ben değilde site olabilir mi? eğer ki bir hack söz konusu ise normal değil. mahkeme falan uğraşıcaz artık anlaşıldı umarım oyun ekibi yardımcı olur bu süreçte

Moderator NightOwl's Avatar
    Site üzerinde bahsettiğiniz şekilde bir problem yok. Arkadaşlarımız tarafından iletilenler yalnızca birer varsayım, hesabınıza tam olarak ne olduğunu yalnızca destek ekibi bilebilir. Ayrıca yasal süreç durumunda şirket avukatlar aracılığı ile ilgili makamlara bilgi paylaşımı yapmaktadır.