Results 1 to 5 of 5

Garibanın Yüzü güler mi?

Malum ortalık yangın yeri hergun bi zam zam . 15 günlük premium ve peri oto loot gibi şeylerin çıkmasını istiyorum bu herkese yarar . Bı sigaramiz bı oyunumuz var onuda yapamaz olduk duyarlı bı yonetim olun bu işe müdahale edin artık . .

Senior Member
    adamlar 1.5 2 aydır soyluyorum reis yalandan yer canını sıkma her hangi bir sey yapılmayacak

Quote Originally Posted by zavazaaa View Post
    Malum ortalık yangın yeri hergun bi zam zam . 15 günlük premium ve peri oto loot gibi şeylerin çıkmasını istiyorum bu herkese yarar . Bı sigaramiz bı oyunumuz var onuda yapamaz olduk duyarlı bı yonetim olun bu işe müdahale edin artık . .
    Bu kadar zorlandığınız nokta da oyundan keyif almıyorsunuz demektir. Bu nokta da zorlanıyorsanız oynamak için diretmeye gerek yok. Belli bir süre ara vermen maddi olarak da rahatlatacaktır seni hem de protest bir hareket olur. Belki de örnek olursun

Quote Originally Posted by WolverineRevengee View Post
    Bu kadar zorlandığınız nokta da oyundan keyif almıyorsunuz demektir. Bu nokta da zorlanıyorsanız oynamak için diretmeye gerek yok. Belli bir süre ara vermen maddi olarak da rahatlatacaktır seni hem de protest bir hareket olur. Belki de örnek olursun
    Valla ben hale anlayamadım zaten neden bi eylem olmuyor bı protesto olmuyor. Oyuna ara verdik sayılır zaten dostum stres atamaz olduk iyice strese giriyoruz

Senior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Gayet mantıklı bir talep olmuş.
    "Üzülme, kaybettiğin her şey başka bir surette bir gün mutlaka geri döner." Hz.Mevlana