Results 1 to 9 of 9
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Bu cezalar neye gore veriliyor?

Allah aşkina daha ne kadar ceza alacağiz. Bilgisayarimizi tertemiz yaptik. Baştan formatladik. Hesabimizi kastik 72- 73 olduk emek verdik. Bir de ne gorelim tpt. Ya arkadasim bu xigncode mi artik herneyse rastgele bir programi virus olarak algiliyor. Bari şu dizinde şu program var diyin ona göre bir programi hile olarak algiliyorsa onu kaldiralim biktik artik emeklerimizin heba olmasindan bi yardimci olun . Gmler bi iletişime geçin kurban olam ya. Modlar direk ticket a yönlendirmeyin artik buna bi çözüm bulma vaktidir ya. Itirazi olanla gm iletişime geçsin varsa hile neye göre ban atildiysa göstersin özelden. Hilecilere atsin ip ban falan herneyse ya. Yeter artik ya

Quote Originally Posted by LORDOFKARUSS View Post
    Allah aşkina daha ne kadar ceza alacağiz. Bilgisayarimizi tertemiz yaptik. Baştan formatladik. Hesabimizi kastik 72- 73 olduk emek verdik. Bir de ne gorelim tpt. Ya arkadasim bu xigncode mi artik herneyse rastgele bir programi virus olarak algiliyor. Bari şu dizinde şu program var diyin ona göre bir programi hile olarak algiliyorsa onu kaldiralim biktik artik emeklerimizin heba olmasindan bi yardimci olun . Gmler bi iletişime geçin kurban olam ya. Modlar direk ticket a yönlendirmeyin artik buna bi çözüm bulma vaktidir ya. Itirazi olanla gm iletişime geçsin varsa hile neye göre ban atildiysa göstersin özelden. Hilecilere atsin ip ban falan herneyse ya. Yeter artik ya
    Bu son güncellemeden sonra bu tarz konular çok açılmaya başladı ''bir problem mi var ?'' acaba diye düşünmeye başladım. Sorununla ilgili malesef bilet dışında muhattap bulabileceğin kimse yok.

Geçmiş olsun umarım bir daha yaşamazsın.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by WolverineRevengee View Post
    Bu son güncellemeden sonra bu tarz konular çok açılmaya başladı ''bir problem mi var ?'' acaba diye düşünmeye başladım. Sorununla ilgili malesef bilet dışında muhattap bulabileceğin kimse yok.

Herhangi bir problem bulunmuyor.

Quote Originally Posted by LORDOFKARUSS View Post
    Merhaba.
    Cezanıza itirazınız veya inceleme talebiniz varsa lütfen bilet gönderin. Forum üzerinden bu konularda destek sağlanmamaktadır.

Quote Originally Posted by DonJose View Post

Merhaba.
    Cezanıza itirazınız veya inceleme talebiniz varsa lütfen bilet gönderin. Forum üzerinden bu konularda destek sağlanmamaktadır.
    gönderilen bilette hangi sebepten ceza yediği detaylı anlatılmadıkça zaten bir destek vermiş olmuyorsunuz

Konuyu açan arkadaş haksız yere banlandığını ve çözüm bulunmadığını düşünüyorsa yetkili mecralara başvurabilir. En kesin çözüm bu olacaktır yoksa buranın desteğinden bir çözüm bulamaz.

Quote Originally Posted by DonJose View Post

Merhaba.
    Bir dönem bir öneri de bulunmuştum.
    Önerim : İnsanların ban yeme sebebinin daha da detaylandırarak açıklanması bunun üzerine insanların eğer kafalarında soru işareti varsa destek kısmına yönlendirilmesi üzerineydi.

Bu önerinin daha önce sunulduğunu ve gerekli açıklamanın yapıldığını söylemiştiniz. Bunun üzerine açıklamayı aradım lakin bulamadım. Bu açıklama nerede ? bununla ilgili bir bilgi verme şansınız var mı ?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)

ae

Hocam bahsettiğimiz konu bu zaten. XIGNCODE adlı anti-cheat programı rastgele bir programı hile olarak gösteriyor. BU BİR SORUNDUR. Eğer benim bilgisayarımda hile var ise bunu bana bir şekilde göstermeleri lazım . Yani sen şu program yüzünden ban yedin. Belki kullandıgım program hile değildir. Bilemiyoruz. PC temiz diye oyun yüklüyoruz fakat -üzerine 2 gün düşünülmemiş- anti cheat programınız bunu hile olarak algılayabiliyor. Bize bunu söyleyip bizim size o programın ne oldugunu acıklamamız lazım. Hile kullansak zaten ne işimiz var burada ,ticketta, dc kanallarında niye kendmizi heba edelim. Hile yaptık deriz o yüzden ban yedik deriz. Ayrıca Ticket atmasını bizler zaten biliyoruz. Aklı başında kişileriz. Tİckkettan olumlu bir dönüş alamayacağımızı bildiğimiz için foruma yazıyoruz. Lütfen moderatörler sizlerden ricam direk 'Ticket Atın' demek yerine -VAR ise- ilgili GMlere itirazı olan kullanıcıları bildirip gm ile kullanıcıyı iletişime geçirirseniz daha çok iş yapmış olursunuz. Teşekkürler.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Teşekkürler hocam. Umarım kimse yaşamaz bu durumu. Bir problem var fakat yok diyerek kendilerini avutuyorlar. AC programı veya hile tespiti diye kullandıkları herhangi bir tool , bilgisayarda kullandıgımız herhangi bir programı hile diye algılıyor. Bilet attığımızda da "Hile kullanmışsınız , yetkililer tespit etmiş fakat bunu size kanıtlamak zorunda değiller cinsinden klasik Copy-Paste cevaplar alıyoruz. Artık yetkililerin (GMler,moderatorler değil) forumda yazılanlara el atması lazım.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Bir dönem bir öneri de bulunmuştum.
    Önerim : İnsanların ban yeme sebebinin daha da detaylandırarak açıklanması bunun üzerine insanların eğer kafalarında soru işareti varsa destek kısmına yönlendirilmesi üzerineydi.

Bu önerinin daha önce sunulduğunu ve gerekli açıklamanın yapıldığını söylemiştiniz. Bunun üzerine açıklamayı aradım lakin bulamadım. Bu açıklama nerede ? bununla ilgili bir bilgi verme şansınız var mı ?
    Eryudes'in yaptığı açıklamalardan biridir.

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

Daha önce bu konu hakkında defalarca aynı açıklamayı forum üzerinden yaptık.

Tekrar hatırlatmak adına yineleyelim. İllegal oyuncuların olduğu gibi illegal programı üreten ve dağıtan kişiler kullandığımız sistemleri aşmak adına çeşitli hesaplarla testler yapmaktadırlar. Bu hesapların belirli sırada isimleri olduğu için eğer bu yönde bir açıklama yaparsak hangi hesabın nereden yakalandığını tespit ederek, karşı bir sistem geliştirilebilir. Bu risk nedeniyle herhangi bir isim paylaşmamız mümkün değildir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Madem hile yapanları yakalıyorsunuz, tekrardan yapılan hileyi yakalayabilirsiniz. Yeterli bir açıklama değil . Direk herkese açık bir şekilde forumda değil de özel mesaj ile kullanıcıyla paylaşılabilir. Herhangi bir hileci veya çözüme karşı birşey çıkarıp çıkarmayacağını da o hesabın nerede ne için ban yediğine bakarak anlayabilirsinz. Atıyorum bir kişi farm atarken hile kullanmıssa bu adam yarın bir gün karşı bir sistem bulabilir. Ben hile kullanmadığımı iddia ediyorum . Nerede kullanmışım söyleyin sen şurada farm yaparken kullanmıssın . su programı kullanmıssın diye. gir bilgisisayarıma bak baştan sona taratın. NE de olsa ban atmadan programlarınız tarıyor bastan sona.