Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

ZOMBİE Etkinliğinde BUG var

02.12.2021 tarihinde gelen güncellemeden sonra RİFT HARİTANIN SOL tarafında çıktığında rift yaklaşınca maradon düşüyor ve kutu tıklmak o kalabalıkta gittiğimiz için town düşüyoruz bunun düzeltirmesi gereikiyor gerekirse etkinliğin uzatılmasını talep ediyorum

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Town'a attığı bölgenin koordinatı var mı? Bu anın videosu varsa çok iyi olur.

Senior Member
    3 yerde çıkıyor bu rift sağ ve soldaki çıktığı yer duvarın dibi olduğu için atıyor zombi ana konusunda yazmıştım ama kimse cevap vermedi .
    Farzet ki biz bu aşkı hiç yaşamadık.

Hocam yani kordinat olarak gösterme şansım olmaz sol tarafa sürekli çıkmıyor ve ne zaman çıkacağı belli değil ve taşa hızlı atak vermek için pc kasmaması içinde video açamıyorum ama sizde bir oyuncusunuz isterseniz 21,30 rift girin ölün sol tarafta taşın yanına gidin town düştüğünüzü göreceksiniz .
    Last edited by 455_xebZavmU; 12-07-2021 at 01:40 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Town'a attığı bölgenin koordinatı var mı? Bu anın videosu varsa çok iyi olur.
    Son gelen güncellemeyle sürekli town atiyor.2 haftadır kutu açılmıyor.
    Taşların olduğu yerler buglu bölgeler bir kişi dahi buglu bölgeye girerse tüm ırkı towna yolluyor.
    Bu kadar kişi burdan para alıyorsunuz ama oyundan haberiniz yok.2gün sonra zombie bitecek bu saaten sonra düzeltsenizde bir hayrı yok.Bu yılbaşında oyuncuları memnun edecek biçbirşey yapmadınız.

Czdeki human aoclara giden köprüde buglu oradada sürekli town atiyor.Allah bilir bundanda haberiniz yok.
    Last edited by kemec1986; 12-07-2021 at 01:26 PM.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Tekrar merhabalar,

Oyunun bazı bölgelerinde Town'a atma durumu inceleniyor. Bu durum hakkında haberimiz var. Koordinatlar tespit edilip, yetkililer gerekeni yapacaktır.

Bu konuda daha hızlı geri dönüş yapılabilmesi için, town atma durumu başına gelen oyuncular video paylaşımı yaparsa gerekli yerlere bildirimimizi yaparız.

İyi forumlar.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Tekrar merhabalar,

Oyunun bazı bölgelerinde Town'a atma durumu inceleniyor. Bu durum hakkında haberimiz var. Koordinatlar tespit edilip, yetkililer gerekeni yapacaktır.

Bu konuda daha hızlı geri dönüş yapılabilmesi için, town atma durumu başına gelen oyuncular video paylaşımı yaparsa gerekli yerlere bildirimimizi yaparız.

İyi forumlar.
    teşekkürler ama video alalbilrmiyim bilimiyorum deneyeceğim peki geçen 2 hafta süresince bunun telefisi tekrar gelecek mi

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 455_xebZavmU View Post
    teşekkürler ama video alalbilrmiyim bilimiyorum deneyeceğim peki geçen 2 hafta süresince bunun telefisi tekrar gelecek mi
    Bunun kararını yapımcı firma mgame karar verir. Bu nedenle net konuşmak imkansız.

Senior Member
    Az once destan 1 serverinde aldım drobu. Solda çıkmıştı rift. bu konuyu referans alarak baya uzak durdum taşın içine giren towna düştü 2 kişi kaldık. diğer arkadaşa dönüşenler dalarken süre geldi vurdum hiç kıpırdamadan oldugum yerden açtım kutuyu aldım drobu.

Quote Originally Posted by Cefffff View Post
    Az once destan 1 serverinde aldım drobu. Solda çıkmıştı rift. bu konuyu referans alarak baya uzak durdum taşın içine giren towna düştü 2 kişi kaldık. diğer arkadaşa dönüşenler dalarken süre geldi vurdum hiç kıpırdamadan oldugum yerden açtım kutuyu aldım drobu.
    Taştan uzaktaydım dün 21,30'da gene town attı malesef keşke yapılan güncellemeler yapılmadan önce test server oluştursalarda orada deneseler çok yazık oldu güzelim etkinlik gitti güncellemeden önce hiç birşey yoktu ne oldu böyle bir güncelleme yaptılar.