Results 1 to 5 of 5

Thread: Tpt(p)

Junior Member

Tpt(p)

merhabalar, oyuna başlamak için önceden kullandığım bu üyeliğime otp ayarladıktan sonra farkettimki account durumumda tpt(p) yazıyor oyuna giremiyorum. Öncelikle emin olmamakla birlikte en son 2017 yılında oyunu oynadım ve ozamanda herhangi bir illegal program kullanmadım. Son oynadığımdan beri hiç girmedim. OTP yi yurt dışı numaramla tekrar ayarladım. Bununla alakalı sorun yaşıyanları gördüm internette. Problem ne olabilir?

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Hesabınız ile ilgili destek ekibine Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock bilet göndererek bilgi alabilirsiniz. Moderatörlerin maalesef hesaplar ve aldıkları cezalar hakkında bilgisi bulunmuyor, ayrıca forum üzerinden hesap desteği verilmiyor.

https://support.nttgame.com/

Junior Member
    teşekkürler, orayada yazdım ama herhangi bir dönüş alamadım. konuyu silebilirsiniz eğer durum öyleyse.

Quote Originally Posted by HerrGoker View Post
    merhabalar, oyuna başlamak için önceden kullandığım bu üyeliğime otp ayarladıktan sonra farkettimki account durumumda tpt(p) yazıyor oyuna giremiyorum. Öncelikle emin olmamakla birlikte en son 2017 yılında oyunu oynadım ve ozamanda herhangi bir illegal program kullanmadım. Son oynadığımdan beri hiç girmedim. OTP yi yurt dışı numaramla tekrar ayarladım. Bununla alakalı sorun yaşıyanları gördüm internette. Problem ne olabilir?
    Bazı ülkelerin numaraları ile aktivasyon yapınca atıldığını anımsıyorum.

Moderator NightOwl's Avatar
    Biletlere sırası ile yanıt veriliyor. Biletinizi güncellemeden ve ek bilet oluşturmadan sabırla gelecek yanıtı beklemelisiniz.

*Konu isteğiniz üzerine kapatılmıştır, iyi forumlar.