Results 1 to 3 of 3

Otp authcode hakkinda !!!!

Gerçekten merak ediyorum. Neden ben otp yi kaldırıp tekrar yüklediğimde authcode'u kabul etmiyor? Neden benden her defasında 5cash almak zorundasınız? Neden böyle bir sisteminiz var? Belki benim bilmediğim bir yöntem vardır bunu göz ardı etmeyeceğim, gerçekten çözüm bulmaya çalışıyorum. Artık gerçekten havaya cash atmaktan gına geldi ya. Yıllardır aynı şey. Oyuncu iyiliği için getirilen bir sistem bu kadar sömürü üzerine kurulu olmamalı

Quote Originally Posted by wearevikings1 View Post
    Gerçekten merak ediyorum. Neden ben otp yi kaldırıp tekrar yüklediğimde authcode'u kabul etmiyor? Neden benden her defasında 5cash almak zorundasınız? Neden böyle bir sisteminiz var? Belki benim bilmediğim bir yöntem vardır bunu göz ardı etmeyeceğim, gerçekten çözüm bulmaya çalışıyorum. Artık gerçekten havaya cash atmaktan gına geldi ya. Yıllardır aynı şey. Oyuncu iyiliği için getirilen bir sistem bu kadar sömürü üzerine kurulu olmamalı
    Farklı legal bir yöntemi yok. Kaldırıp yüklediğinde sıfırlamak zorundasın. Olan yöntemler illegal olduğundan bilgilendirme yapamıyorum.
    Last edited by WolverineRevengee; 12-06-2021 at 12:07 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Kullanıcının tarafına SMS yolu ile iletilen şifre tek kullanımlık olup, süresi 72 saattir. Bu şifre bir kere kullanıldıktan sonra OTP'nin tekrar kurulması durumunda 5 Npoint ile yeni şifre talebinde bulunulması gerekmektedir. Sistem bu şekildedir.

Tags for this Thread