Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by lVera View Post
    Satmayın çok zor değil ben 2. bir bilgisayar satın aldım kastığım fazlalık ne varsa koyuyorum oradan satıyorum çok acil paraya ihtiyacım olursa kendi clanıma satıyorum . Acilciymiş değilmiş beni ilgilendirmez ama tutup ta oyundan kaldırılsın atılsın vs . gibi istekleri saçma buluyorum .
    satmayın diye bi mantık olmaz. ben satmam başkası satar. başkası sattığı için piyasayı da onu alanlar belirliyor, stokluyorlar. normalde o başkası itemini 2 gün fazla bekleyip gerçek oyuncuya 15 e satacakken hazır alıcı görünce 12 ye bunlara bırakıyor. bunlar o 12 yi alıyor 24 yapıyor. gerçek oyuncu o iteme 24 e ulaşmaya çalışıyor ardından. ona 24 e sattıktan sonra 24 e sattığı tekrar elinden 19 a çıkarıyor bunlara. 19 a çıkarılanı 30 a satıyolar 2 ay sonra. böyle böyle uzayıp gidiyor mevzu.

9 raptor ve 10 item fiyatlarını araştır. geçen yıl satılan haliyle şu anki arasındaki uçuruma bak. bunu kim yarattı? bu tayfalar.

pazarı oyuncular değil bu manipülatörler ele geçirmiş durumda. buna 1 kişi bile ses yükseltmiyorsa, bu kadar sinmişlik hakim olmuşsa, yazıklar olsun bu oyunu bu hale sokanlara. buna göz yumup susanlara.

ne yalan söyleyeyim bu kişiler midemi bulandırıyor. umarım bir an önce temizlenirler. bu kişilerin çoğu da oyunda aktif olarak oynuyor aynı zamanda pazar yapıyor. ama o pazar çarları düzinelerce belki de. item almaya veya satmaya çalışırken hep aynı kişinin ağzından farklı farklı çarlar da bir sürü kişi seni manipüle edip itemini pazarcıya kendi istediği fiyattan satmaya zorluyor. alırken de hepsini bu şahıslar topladığı için fiyatı bunlar belirliyor. özellikle o pazar sc denilen saçma şey sayesinde ucuz eşyaları anında toplayıp tekelleşiyorlar...

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by disconnectfromsrvr View Post
    ne yalan söyleyeyim bu kişiler midemi bulandırıyor. umarım bir an önce temizlenirler. bu kişilerin çoğu da oyunda aktif olarak oynuyor aynı zamanda pazar yapıyor. ama o pazar çarları düzinelerce belki de. item almaya veya satmaya çalışırken hep aynı kişinin ağzından farklı farklı çarlar da bir sürü kişi seni manipüle edip itemini pazarcıya kendi istediği fiyattan satmaya zorluyor. alırken de hepsini bu şahıslar topladığı için fiyatı bunlar belirliyor. özellikle o pazar sc denilen saçma şey sayesinde ucuz eşyaları anında toplayıp tekelleşiyorlar...
    bunlar bide işbirliğiyle çalışıyolar. bi iteme birisi 95 gb(gb olarak yazayım hadi) diyorsa başka pazarcı da aynı fiyatı söylüyor. piyasa belirliyolar akılları sıra. ama 2 mesaj öncesinde açıkça belirttim.

fişlerinin tek tek çekilmesi, basit şikayetlere bakar. hepsi yargı önüne çıkar. tek tek. ve bu dediğim, bir gün emin olun yaşanacaktır.

bu andan itibaren pazarcı olsaydım, tir tir titremeye başlamıştım çoktan. kumar oynamaya devam etsinler bakalım. galip gelen devletimiz mi yoksa onlar mı olacak, göreceğiz.

Junior Member
    kardeşim bu kadar yazı yazacağına gizlice şikayet etseydin pazarcılar tir tir titremeden önce devletin galip gelecek gücü kalmış gibi daha devlet diyor birde oyunun bu hale gelmesinin en büyük sebebi o 5 dolarlık şeye 65 lira para veriyoruz :d

Junior Member
    karşıt görüşünü hırsız vatan haini olarak nitelendiren bir kitleye ne söylenebilir ki