Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Acilciler - Pazarcılar oyundan ne zaman atılacak?

farkettiyseniz uzaklaştırma demedim, direkt olarak " atılma " dedim.

evet. bu adamların tümü oyuna ciddi zararlar veriyor. oyunda pazar olmasın demiyoruz ama bu pazar, oyuncuların kendi arasında olsun. fırsatçı, üçkağıtçıların arasında değil.

bu fırsatçılar milletten 3 e toplayıp 5 e kuruyor. yattıkları yerden bedava para kazanma peşinde oluyor. aynı zamanda oyunun adını da kötüye çıkarıyorlar. vergisiz, haksız kazançlarla oyunu adeta illegal kazanç kapısı ortamına çevirmiş durumdalar.

aracı kurumlarda yapılan pazar alışverişlerinde adamlar tüm vergilerini takır takır ödüyor, sabit, resmi.

bu adamlarsa oyun içinde ibanlar, numaralar paylaşıp hesaplarına aktarımlar gerçekleştiriyor resmiyette hiçbir görünürlükleri yokken oyun sayesinde sebepsiz zenginleşme dediğimiz TCK suçunu işliyorlar. oyun da bunun aracısı konumunda kalıyor.

hal buyken, tüm bu acilcilerin, pazarcıların oyundan bir an önce defedilmesi elzemdir. bu sayede, oyunu gerçekten oynayan ve item yapmak isteyen ihtiyaç sahipleri bu kurnazların elinden 10 bin liraya item almak yerine, gerçek değerlerinden almaya başlayacak ve oyun daha oynanabilir hale gelecek.

bu fırsatçılar, bu kurnazlar ve daha bir çok ağır ithamları hak eden bu "vasıfsızlar", tek yaptıkları şey makroya " acil itemleriniz alınır " yazdırmak olup, oyunda emek sarfeden, vaktini ayıran, mob kesen boss kovalayan etkinlik kovalayan kısaca ciddi çabalara giren ve oyunu olması gerektiği gibi kullanan herkesten fazlasını elde ediyor.

oyun artık tüm bu fırsatçılara sert yüzünü gösterip hepsini yasaklamalı. oyunda acil itemleriniz alınır tayfası göründüğünde, pazarcı olduğu alenen aşikar olanlar anlaşıldığında direkt olarak banlanmalılar. stokladıkları her şeyleriyle beraber. oyundaki eşyalar artık gerçekten kullanmak isteyenlerin elinde değişip durmalı, bu fırsatçıların bu vasıfsız işsiz güçsüz işgüzarların elinde değil.

eminim birçoğu liseyi bile zar zor bitirmiş, üniversite sınavlarında barajı geçmekte zorlanmış bu cahil kitle, sağa sola reklamlar verip, yayıncıların kuyruk sokumlarına yapışıp adlarını duyurarak burada hem gerçek piyasaları manipüle ederek oyuncuların eşyalara ulaşmalarını zorlaştırıyor hem de oyunu sebepsiz zenginleşme suçuyla kanunlar ile karşı karşıya getiriyor.

artık buna bir dur deme vaktidir. yeter!

Banned
    Acilcileri engellemek için acilcilere item vermemek sizin elinizde en kötü 500 liraya yapın bir bilgisayar itemlerinizi ordan satın

İtem almak için çektiğin kredinin günü gelince kimin peşine koşcaksın acil item satmak için bu sefer

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by saf_rQbFGf8v View Post
    İtem almak için çektiğin kredinin günü gelince kimin peşine koşcaksın acil item satmak için bu sefer
    bu şey değil mi ya. denize düşen yılana sarılırdaki yılan. ölmemek için yılana sarılcaksın tabi örneği

kendisi söylüyor bak. acilcilerin, pazarcı tayfaların tümü yılandır. aynen öyle. katılıyorum.

Banned
    Quote Originally Posted by freusty07 View Post
    **
    eminim birçoğu liseyi bile zar zor bitirmiş, üniversite sınavlarında barajı geçmekte zorlanmış bu * kitle

Bu bahsettiğin kriterlere uyan tiplerden biride sensin. Verdiğin cevap bunu gösteriyor
    Last edited by DizzyMask; 12-04-2021 at 08:07 AM.

elinde reb1 ib ye buy fiyatının altını mı verdiler ne oldu sana

Banned
    Quote Originally Posted by saf_rQbFGf8v View Post
    elinde reb1 ib ye buy fiyatının altını mı verdiler ne oldu sana
    Veya sermayesiyle pazar yapmaya kalktı ama barınamadı beceremedi sıkıldı. Yapanlara sallıyor

Senior Member
    Vergi konusunda nasıl şikayet edebileceğini bir arkadaş açıklamıştı benzer bir konu altında, şikayet ettiğin zaman ciddi cezalar alıyorlar.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    pazarcı, acilci tayfa bastı konuyu.

evladım bakın.

dm farmcıları, bitti.
    peri farmcıları, bitti.
    coin bugcuları, bitti.
    chaos koxperları, zorlaştırıldı.
    maden koxperları, zorlaştırıldı.

adım adım ilerleniliyor.

sıra yakında size de gelicek.

hatta size şöyle söyleyeyim. öyle olaylar olacak ki. oyunda tek tek pazarcılar tespit edilecek(ben uğraşmam ama biri mutlaka bunu birgün yapacak).

o pazarcıların isimleri listelenecek ( ad soyadınıza gerek yok oyun içi karakter nickleriniz verilecek, gerisini devlet kurumları halledecek ) ve bir bir maliyeye şikayet edilecekler. aha da buradan. çok zor değil 5 dakikalık iş bunu yapmak.

https://www.turkiye.gov.tr/gib-intvrg-ihb

a dan z ye tümünüze tek tek tebligatlar gönderilecek. son 5 yıldaki kazançlarınızın tamamı incelemeye alınacak. hem banka hesaplarınıza girenler, hem aracı sitelerden çekimleriniz ( kripto mripto farketmez, tümü ). her şeyinizle ortadasınız. dımdızlak, çırılçıplak. adınız sanınız oyun nickleriniz her şeyiniz ortada. ip adresleriniz, numaralarınız, mailleriniz vs. kaçacak hiçbir yer yok.

o zaman 10 kazandıysanız 100 borç çıkacak o da " en az ". biliyoruz da söylüyoruz 15 yıldır ciddi miktarda para pul işlerinin içindeyiz.

siz bugünlerin kıymetini bilin, ilerde hepsinin hesabı tek tek sorulacak.

ama benim buradaki çağrım direkt olarak oyuna.

oyunu leş hale getirenlerin %90 ı bu pazarcı tayfalar. acilciler. şu bu. tümüne artık bi yaptırım döneminin başlaması ve oyunun, oyunu gerçekten oynayanlar tarafından oynanabilir durumda kılınmasına başlanması gerekiyor.

bu şark kurnazları geçen yıl 150 gb olan wb 10 u bugün 600 gb ye kurmaya başladı bile. oyunu yok ediyorlar, her şeyi uçuruyorlar kimse ulaşamıyor itemlara bunlar yüzünden. ölüyor oyun.

kısacası. artık yönetimin bu konularda ciddi bir tavır almaya başlaması şarttır. *
    Last edited by freusty07; 12-04-2021 at 08:13 AM.

Senior Member
    Satmayın çok zor değil ben 2. bir bilgisayar satın aldım kastığım fazlalık ne varsa koyuyorum oradan satıyorum çok acil paraya ihtiyacım olursa kendi clanıma satıyorum . Acilciymiş değilmiş beni ilgilendirmez ama tutup ta oyundan kaldırılsın atılsın vs . gibi istekleri saçma buluyorum .
    Farzet ki biz bu aşkı hiç yaşamadık.