Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Websitesine giris hatasi hakkinda...

Web sitesinden sifre degistirmeye calisirken olabildigince hizli giriyorum ama oturumun suresi doldu sayfayi yenileyin bildirimi aliyorum. Bu normalde siteye giriste de uzun zamandir ayni hatayi aliyorum. Bunu ne zaman duzeltmeyi dusunuyorsunuz?

Quote Originally Posted by BrCmRKrKmZz View Post
    Web sitesinden sifre degistirmeye calisirken olabildigince hizli giriyorum ama oturumun suresi doldu sayfayi yenileyin bildirimi aliyorum. Bu normalde siteye giriste de uzun zamandir ayni hatayi aliyorum. Bunu ne zaman duzeltmeyi dusunuyorsunuz?
    SCtrl+F5 tuşuna basıp dener misin ?

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Farklı tarayıcı kullanmak, mevcut tarayıcının çerezlerini tüm zamanları seçerek silmek, gizli sekme kullanmak, mobil tarayıcı kullanmak gibi çözüm önerilerini de deneyebilirsiniz.

Senior Member TrigLe's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Her zaman giriş yaparken, kullanıcı adı ve şifre penceresini açtığında giriş bilgilerini girmeden önce sayfayı yenileyip öyle gir, hata almadığını göreceksin.

Aslında uzun zamandır siteye girişte sorun var. Bazen dediğin gibi sayfa yenile diyor yenileme yapmana rağmen girmiyor bazen güvenlik kodunu doğru girdiğin halde yanlış diyor bunu düzeltmek için güvenlik koduna sağ tıklayıp görseli yeni sekmede aç diyip çıkan kodu yazarak giriyor falan filan. Çerezleri silmek çözüm gibi görünüyor ama değil bence yine oluyor kalıcı Bir çözüm lazım login kısmına

Senior Member
    Bunu her zaman yapıyordu zaten. İlk ID+ŞİFRE+OKUNMASI ZOR CAPTCHA dan sonra oturumunuz sonlandı. Sayfayı yenileyin diyor. Bunun sebebinin şu olduğunu düşünüyorum. Siz siteye login olurken bir süre işlem yapmadığınızda, tarayıcıyı kapattığınızda sistem güvenlik olarak bir süre sonra otomatik sizi resmi siteden log-off yapar. Ama resmi forumda hesabınızı tutmaya devam eder. Siz resmi foruma girdiğinizde tekrar log-in olmaya gerek kalmadan defalarca tarayıcıyı kapayıp açsanız, bilgisayarı reset bile yapsanız foruma tekrar girdiğinizde forumda yazmanıza imkan sağlar. Eğer bunu yapmamış olsaydı siz her foruma aynı tarayıcıdan girmiş dahi olsanız log in olmak zorunda kalacaktınız. Sonra tekrar siteye girip log in olmayı denediğinizde forumda daha önceden hesabınız aktif kaldığından dolayı sizi oturumunuz sonlandı sayfayı yenileyip tekrar girin der. yani forumda mevcutta aktif kalan hesabınızı düşürmeye çalışır. Tıpkı oyun bir bilgisayarda açıkken başka bir bilgisayarda hesabınızla oyuna girerken ""the account is currently use. would you like discconnect """" olayı gibi.

Yanlız bu sebep yüzünden tarayıcının çerezlerini falan silmeye kalkmayın benim bununla ilgili daha önce açılmış bir konum var. Bir gün tarayıcıma bakım yapim dedim bütün geçmişi ve çerezleri sildim. Sonra siteye login olmak için girdim id-password,captchadan sonra önüme "" hesabınız güvenlik amacıyla bloke edildi. Lütfen şifrenizi değiştirin""" yazısı çıkmıştı. Bir de onunla uğraşmıştım.