Results 1 to 5 of 5

Gold pre üstüne gold pre yükleme sorunu

Merhaba arkadaslar.Şu an kullnadığım bugün itibariyle 60 günlük GOLD premium kullanıyorum.Cash fiyatlarının artmasını gözönünde bulundurarak bi 30 gün daha yükleyip 90 güne tamamlamaya calıstım.Fakat '' Already on premium use '' hatası alıyorum.Geçen gün forumda sorduğumda aynı tip premiumu 90 güne kadar yükleyebiliriz diye okumustum.Bu sorunu nasıl çözebilirm birisi yardımcı olursa minnettar olurum.

Quote Originally Posted by manrox17 View Post
    Merhaba arkadaslar.Şu an kullnadığım bugün itibariyle 60 günlük GOLD premium kullanıyorum.Cash fiyatlarının artmasını gözönünde bulundurarak bi 30 gün daha yükleyip 90 güne tamamlamaya calıstım.Fakat '' Already on premium use '' hatası alıyorum.Geçen gün forumda sorduğumda aynı tip premiumu 90 güne kadar yükleyebiliriz diye okumustum.Bu sorunu nasıl çözebilirm birisi yardımcı olursa minnettar olurum.
    Toplam 3x kırabiliyorsun diye biliyordum 2160 saat sınırı var idi. Düşürdüler mi acaba ?

Senior Member
    benim şuan 58 gün gold prem var üst üste 3 defa yükleyebiliyorsun oyunda iken 2000 cash varsa üstünde gold preyi al direkt dc olur +30 gün sürene eklenir zaten

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba, aynı tür premiumlar 90 güne kadar yüklenebilir. Yarın denediğinizde sorun yaşamayacağınızı düşünüyorum.

Senior Member enezx's Avatar
    belki bir kaç saat düşmesi gerek olabilir daha önce 70+ gün premiuma sahip olduğumu hatırlıyorum ama hiç üst üste 3 premium denemedim
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.