Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member

Post Npcdeki Armor ve Weaponlar +3 Olsun

+7 ve +8 Paper basmak cidden çok fazla vakit kaybı ve uğraş istiyor. Npcdeki +1'ler +3 olsun. Fiyatları da 2 tane kağıt masrafı kadar artsın. Zaten +3'e basmak %100.

Sırf 1 sayfa +1 itemi +7'ye denemek bile 4-5 defa oyundan çıkmanı gerektiriyor. Malum basma limiti de var.

Bu sayede sadece illegallerin piyasası olmaktan çıkar. Kendi halindeki oyuncular da +7 +8 basıp kendi ticaretini yapar.

Quote Originally Posted by IScamander View Post
    +7 ve +8 Paper basmak cidden çok fazla vakit kaybı ve uğraş istiyor. Npcdeki +1'ler +3 olsun. Fiyatları da 2 tane kağıt masrafı kadar artsın. Zaten +3'e basmak %100.

Sırf 1 sayfa +1 itemi +7'ye denemek bile 4-5 defa oyundan çıkmanı gerektiriyor. Malum basma limiti de var.

Bu sayede sadece illegallerin piyasası olmaktan çıkar. Kendi halindeki oyuncular da +7 +8 basıp kendi ticaretini yapar.
    Relog atmanın plugin kullanan birini çok etkilediğini sanmıyorum. Diğer makro tarzı yazılımlar kullananları etkiliyordur. Ben direkt limitin kaldırılması veya yükseltilmesi taraftarıyım.

Senior Member
    Quote Originally Posted by WolverineRevengee View Post
    Relog atmanın plugin kullanan birini çok etkilediğini sanmıyorum. Diğer makro tarzı yazılımlar kullananları etkiliyordur. Ben direkt limitin kaldırılması veya yükseltilmesi taraftarıyım.
    Aynı şekilde caphca da illegalden çok legale sorun çıkarıyor.

Junior Member
    Limitin yükseltilmesi ve NPC'de +3 olarak satılmaları mantıklı olur. Ben de BP Priest diziyorum ve +8 Paper Set basmak istedim, bütün günüm bitti gir çık yaparken.

Senior Member
    8 fabric pazarda 10 12m. Alıp basmak ile uğraşmayın. Çünkü zarar edersiniz.

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by Zzzwakeup223 View Post
    8 fabric pazarda 10 12m. Alıp basmak ile uğraşmayın. Çünkü zarar edersiniz.
    katılıyorum, illegal basanlar yuzlerce upgrade otomatik sekilde yapıyor adamların zaten ban korkusu yok

elle oyundan çık gir bir kasa +7 biriktir yanarsa sinirlen, satın almak zamandan ve kanser olmaktan daha avantajlı

Senior Member
    Upgrade sınırının kaldırılması daha iyi olur yeri geliyor fantezi için 100 200 kutu kırıp çıkanları basalım diyoruz +3 e gelene kadar 4 relog atıyoruz İllegal zaten yine yapıyor olan yine her zaman ki gibi legallere oluyor.
    Farzet ki biz bu aşkı hiç yaşamadık.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by IScamander View Post

Bence yükseltme yapmak isteyen oyuncular için kolaylık sağlayabilir, eşyayı +2 olarak kullanmak isteyen yoktur sanıyorum.

ooo reis questi alınca scorcingi satıp bi özgüven gelmiş fabric işine girmeye karar vermiş DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Senior Member
    Quote Originally Posted by HappinesSolutioNn View Post
    ooo reis questi alınca scorcingi satıp bi özgüven gelmiş fabric işine girmeye karar vermiş DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    volkan alemsin hahaha