Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23

Post Ring basarken neden quest item aktarilmiyor ! Geri gelmeli artik

Bir çok insan account alıp satıyor. Ben quest itemli bir hesabım olsun istiyorum ama nttgame ban politasından dolayı alamıyorum.
    Çoğu insan alıyor ama başına iş gelmiyor. Yayıncılardan bile quest satın alıp ve şuanda forumda questli çarını satılığa koymuş insanlar var.

Eskisi gibi 1 adet item ile ring basılmayı lütfen geri getirin bu çok zor bişey değil. Neden gittiğinide bilmiyorum muhtemelen oyunda bi açıktan dolayı kapanmıştır ama bu oyunda sorunları çözmek yerine sorunu direkt kapatarak biyere varamayız. Moderatör veya GM arkadaşlar umarım benim ve benim gibi bu konuyu düşünen insanları vereceği cevaplar ile bilgilendirirler.

Quote Originally Posted by lordapo11 View Post
    Bir çok insan account alıp satıyor. Ben quest itemli bir hesabım olsun istiyorum ama nttgame ban politasından dolayı alamıyorum.
    Çoğu insan alıyor ama başına iş gelmiyor. Yayıncılardan bile quest satın alıp ve şuanda forumda questli çarını satılığa koymuş insanlar var.

Eskisi gibi 1 adet item ile ring basılmayı lütfen geri getirin bu çok zor bişey değil. Neden gittiğinide bilmiyorum muhtemelen oyunda bi açıktan dolayı kapanmıştır ama bu oyunda sorunları çözmek yerine sorunu direkt kapatarak biyere varamayız. Moderatör veya GM arkadaşlar umarım benim ve benim gibi bu konuyu düşünen insanları vereceği cevaplar ile bilgilendirirler.
    Ring basma olayında bir adet item ile ringleme durumunu geri getirilmesini ben de destekliyorum. Bununla ilgili de daha önce konunun açıldığını hatırlıyorum. Gelmesi birçok oyuncuyu mutlu edecektir.

Senior Member angelrock's Avatar
    Örnek veriyorum quest eşyanın ringe atılıp atılmaması tartışma konusu olabilir belki, fakat emek verilip basılmış quest bir eşyayı silmek zorunda bırakmak kesinlikle etik değil en azından hangi çara alınacağına karar verilene kadar geçici süre bankada saklanabilme opsiyonu verilmeli. Direk olarak bu eşyayı çöpe atacaksın demek emeğe saygı duyulmadığını gösterir.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Evet bence de aktarılmalı. Kıyafet ve silah olarak yapılsa yeter. Çok zor olmasa gerek

Tüm oyuncular istiyor ama yönetim ne der bu konuda bilemiyorum. Bi oylama açsaydık baya %leri bulurduk diye dusunuyorum

Junior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Dryads
    Race
    Karus
    hocam çöpe atınca ringi sattığınız kişi alınca çöpten geri alınabiliyorsa sorun olmaz bence bu durum. onun harici mutlaka geri gelmeli

Senior Member angelrock's Avatar
    Quote Originally Posted by deep frezeee View Post
    hocam çöpe atınca ringi sattığınız kişi alınca çöpten geri alınabiliyorsa sorun olmaz bence bu durum. onun harici mutlaka geri gelmeli
    Çöpten geri alınamıyor diye biliyorum.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Junior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Dryads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by angelrock View Post
    Çöpten geri alınamıyor diye biliyorum.
    normalde 3 gün içinde geri alabiliyorsun itemi skil açma npc sinden ama ringle çar aktarınca geri alınıyormu bilmiyorum. Denemek lazım dicem de çok para cash yine uçmuş

Quote Originally Posted by deep frezeee View Post
    normalde 3 gün içinde geri alabiliyorsun itemi skil açma npc sinden ama ringle çar aktarınca geri alınıyormu bilmiyorum. Denemek lazım dicem de çok para cash yine uçmuş
    Eğer satılan şeyler yan karakterle görülüyor ise orası hesaba özgüdür ring ile aktarılamaz.(Tahminimce) Zaten ring ile aktarıp görebilsen bile uniqe itemler alınamıyor diye biliyorum.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    tüm quest eşyaları ringe dahil olmalıdır... Böylece quest görevlerine daha fazla ilgi olacaktır..