Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 29
    Quote Originally Posted by weaswera View Post
    kordinat macrolu mouse ile yapılıyor markasını arayıp bulabilirsiniz delosta aynı yöntemle kasıyorlardı o bölge fixlenince soluğu bu slotlarda aldılar
    sen olayı yanlış anlamışsın dostum makro demiyorum bak program diyorum.daha dün üşenmedim tüm hai blade slotlarındaki mageleri reportladım 17 report felan 6-7 tanesi hapse gitti makro olanlar yine bu adama birşey olmadı çünkü normal bir insan sürekli ekrana bakamaz gm çektimi diye en ufak dalgınlığında hapse gidersin kaldıki bu adamın 40 küsür çarı var hayal et bakalım nasıl bakacak o kadar çara hangisini gm çekmiş onamı bakacak sence

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Urukları aynı anda kesilseler bile sırayla çıkar hale getirmedikleri sürece,

Manticoreları 8 paper, 8 iron bowla 2 vuruşta kesilir olmaktan çıkarmadıkları sürece bu haksız rekabet devam edecek.

Ben bir tane pot harcamadan, yaratığa 3 tane vurarak kesebilen bir karakterle, elle saatte 4m toplayabiliyorsam slottan, bu adamlar 7/24 hiçbir emek vermeden benden 10 kat daha fazla neden coin kasabiliyor arkadaş anlamıyorum.

Aylar sonra ilk defa DC premium aldım ve artık eminim son alışımdı.

Şu çöp çarların hicbir emek vermeden oyunculardan fazla coin kasıyor olmasına ayar oluyorum.

Epey süredir oynamıyordum bir gireyim dedim bp pri açıp... Slotlarda görev yapmak mı aman yarabbi imkansız. Uruk blade, manticore,lamia vs. Eslantı hiç saymıyorum görev mörev hak getire. Bu adamlar banlanmıyorlar anlamadığım şekilde herif mob çıkmadan nova atıyor bak şaka değil mob çıkmadan nova düşüyor yere ama günlerdir orada kasıyorlar, benim gibi eski k0xper yeni legal oynamaya calısan adamlar çakar buradaki mevzuyu.. Velhasıl kelam ben de dayanamayıp koxp açtım vallahi ne yalan söyleyeyim çar ertesi gün hapis yedi sildim oyunu tekrar yayıncı firma değişirse tekrar yükleriz. Adalet olmadığı yerde düzensizlik başlar

demin birisi konu açmış anında sildiniz adam doğruları yazmış 1 adamın tüm slotları 3.parti yazılımla kapatması ve ban yememesi gerçekten insanın aklına farklı sorular getirttiriyor.

Quote Originally Posted by tar_YGPEXB3D View Post
    demin birisi konu açmış anında sildiniz adam doğruları yazmış 1 adamın tüm slotları 3.parti yazılımla kapatması ve ban yememesi gerçekten insanın aklına farklı sorular getirttiriyor.
    Konunun silineceğini tahmin ettim ama çok tepki çeker diye yazmak istemedim. Silinme sebebi cr kısmını ilgilendirmesi. Ayrıca bu tarz basit bir problemin çözülmemesi üzücü.

Junior Member
    Quote Originally Posted by sp0ngeboobss View Post
    bu eleman makro değil dostum. tpt olduğu yüzde yüz tpt korumalı kesinlikle yoksa 10 kere çarlarını değişirdi çünkü hem altar hem vega da haileri ve blade slotunu kapattı . imkansız o kadar çarı kontrol etmesi tp koruması olmadan.
    hocam ben bu adamlarla 2 ay 7 24 savaştım bu adamlar şu şekilde oynuyor bu adamlar uruk blade uruk tron
    butun serverları aynı ekip kapatmış uruk haailere mage koyuyolar uruk blade uruk trona okcu koyuyolar
    taktik şu mageleri macro fakat adamlar donuşumlu pc basındalar
    yani sanki macro yokmuş gibi oynuyolar o yuzden kimse dokunamıyor
    okcularda normal gennie normal oynuyolar slota ks cı gelınce 72 ile bgennie altı macro acıp
    kişiler gidene kadar gennie altı macro ile devam ediyolar
    ks ciler gidincede tekrar normal genniye donup yollarına devam ediyolar
    zaten farkındaysanız hic bir uruk ruk slotlarında ks gorezsınız cunku 40 tane cahar goturseniz
    slota asla ks atamazsınız oyuzden kimse korkudan o slotlara ks atamıyor

Quote Originally Posted by NitroTank View Post
    hocam ben bu adamlarla 2 ay 7 24 savaştım bu adamlar şu şekilde oynuyor bu adamlar uruk blade uruk tron
    butun serverları aynı ekip kapatmış uruk haailere mage koyuyolar uruk blade uruk trona okcu koyuyolar
    taktik şu mageleri macro fakat adamlar donuşumlu pc basındalar
    yani sanki macro yokmuş gibi oynuyolar o yuzden kimse dokunamıyor
    okcularda normal gennie normal oynuyolar slota ks cı gelınce 72 ile bgennie altı macro acıp
    kişiler gidene kadar gennie altı macro ile devam ediyolar
    ks ciler gidincede tekrar normal genniye donup yollarına devam ediyolar
    zaten farkındaysanız hic bir uruk ruk slotlarında ks gorezsınız cunku 40 tane cahar goturseniz
    slota asla ks atamazsınız oyuzden kimse korkudan o slotlara ks atamıyor
    aynı kişiden bahsetmiyoruz herhalde 40tane çara dönüşümlü nasıl bakacaklar bi hayal et bakalım tronda başkaları kasıyor tanıdığım bildiğim kişiler

Banned
    Twicthte birisi ban yemiş illegaliten sanıyorum ki tam emin değilim.Şahsın youtube kanalına baktım birini ifşa ediyor destan sunucusunda mageler eslantta k0xp ile farm atıyor.Eski dönemlerde mevcut olan illegal oyuncu şu dönemde de mevcut..Birilerinin bildirmesi ile bitecek gibi değil.Yönetimin el atması gerekiyor. #TemizKnightOnline istiyoruz.

Quote Originally Posted by Brofer View Post
    Twicthte birisi ban yemiş illegaliten sanıyorum ki tam emin değilim.Şahsın youtube kanalına baktım birini ifşa ediyor destan sunucusunda mageler eslantta k0xp ile farm atıyor.Eski dönemlerde mevcut olan illegal oyuncu şu dönemde de mevcut..Birilerinin bildirmesi ile bitecek gibi değil.Yönetimin el atması gerekiyor. #TemizKnightOnline istiyoruz.
    Aynen gördüm koxperlar birbirlerini ifşalıyordu

Junior Member
    hertürlü k0xp videolarını atmama rağmen (%100 belli)sonuç alamadım boş slota 10dk nova atıyor bari hapis verin demi biz emek emek çekiyoruz adam boş yere 10dk nova sallıoyor kim boş slota nova sallar abi birbirimizi kandırmayalım