Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Sürekli Moradon town atıyor

İyi günler sıkıntı olur mu bilmiyorum ama luferson townda otururken moradon towna ışınlıyor anlamadım var mı konuyla ilgili bilgisi olan kişiler

Senior Member
    ekrana gelen kodu gir

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selamlar.

Eğer ekrana gelen "Captcha" doğrulamasını girmezseniz, belirli bir ceza puanı biriktikten sonra Moradon haritasına ışınlar sizi.

Captcha sisteminde güncelleme yapıldı ve puanlama sistemi eklendi.

Captcha çıktıktan 10 dakika sonra captcha girilmez ise +2 ceza puanı alınacak.
    Captcha çıktıktan 10 dakika içinde captcha girilir ise -1 ceza puanı azalacak.

Puan Kesintisi İstisnaları
    10 Dakika içinde captchayı girmek.
    Captcha ile giriş yapmak.
    Bronze üzeri bir Premium ile otomatik onay ya da Genie kullanımı.

50 Ceza puanına ulaştığınızda Moradon'a gönderilirsiniz, ceza puanınız arttıkça Captcha ekranı daha kısa sürede tekrar karşılaşacaksınız.
    22.10.2020 Güncelleme Notları

Senior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Selamlar.

Eğer ekrana gelen "Captcha" doğrulamasını girmezseniz, belirli bir ceza puanı biriktikten sonra Moradon haritasına ışınlar sizi.

22.10.2020 Güncelleme Notları
    bu arada bu capta olayındaki bug hala düzelmedi eğer presiz veya bronz preli bir karakterde iseniz ve ftye gireceksiniz diyelim. 30-40 dakika kala npcden uzaklaştınız uzaktasınız tam yazı geçti tıkladığınızda içeri giriyorsunuz ama içeride ölü doğuyorsunuz çünkü oyun hareket algılayıp tam loading ekranında capta denen olayı veriyor. bu hala düzelmedi çok bildirdim ama özellikle mesela ftye 5 dk kala capta gelsin diye çok uğraştığım olmuştur.

Quote Originally Posted by Kof_DHlhp7es View Post
    bu arada bu capta olayındaki bug hala düzelmedi eğer presiz veya bronz preli bir karakterde iseniz ve ftye gireceksiniz diyelim. 30-40 dakika kala npcden uzaklaştınız uzaktasınız tam yazı geçti tıkladığınızda içeri giriyorsunuz ama içeride ölü doğuyorsunuz çünkü oyun hareket algılayıp tam loading ekranında capta denen olayı veriyor. bu hala düzelmedi çok bildirdim ama özellikle mesela ftye 5 dk kala capta gelsin diye çok uğraştığım olmuştur.
    Captcha'nın kendiside problem. Büyük küçük harflere karşı duyarı yok. Büyük olan harfleri küçük, küçük olan harfleri büyük olarak yazdığında çoğu zaman kabul ediyor.