Results 1 to 9 of 9
    Senior Member

PUS'dan Cash Çekme ( YARDIM )

elimde 5 account var. Eskiden 5 accountada 3200 -3200-3200 cash cekiliyordu. Şuan 1 accounta çektim diğerlerine çekemiyorum hata veriyor. Kredi kartlarına sınırmı getirildi. Bütün accountlar eski ve öncelerden cash yüklenmiş. Özellikle 2 tanesine düzenli cash yüklüyordum.

Aynı hesaplara banka kartıyla cash yüklemeye calıstıgım zaman yüklemek için şifre geliyor telefona. Banka kartlarından sınırsız cash yükleyebiliyormuyuz?

Bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Quote Originally Posted by IamLazzz View Post
    elimde 5 account var. Eskiden 5 accountada 3200 -3200-3200 cash cekiliyordu. Şuan 1 accounta çektim diğerlerine çekemiyorum hata veriyor. Kredi kartlarına sınırmı getirildi. Bütün accountlar eski ve öncelerden cash yüklenmiş. Özellikle 2 tanesine düzenli cash yüklüyordum.

Aynı hesaplara banka kartıyla cash yüklemeye calıstıgım zaman yüklemek için şifre geliyor telefona. Banka kartlarından sınırsız cash yükleyebiliyormuyuz?

Bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler
    Belli bir limiti var o limitin üzerinde alım yapamıyorsun. Hata vermesinin sebebi o olabilir. Bir de tavsiyem daha düşük düzeyde cash alımı yapmayı dene (1200 cash )

Senior Member
    Quote Originally Posted by WolverineRevengee View Post
    Belli bir limiti var o limitin üzerinde alım yapamıyorsun. Hata vermesinin sebebi o olabilir. Bir de tavsiyem daha düşük düzeyde cash alımı yapmayı dene (1200 cash )
    kardeşim bu saydıgım accountlara cash yüklemedim son 1.5aydır. ve hiçbir cashi yüklemiyor

kardeşim bu saydıgım accountlara cash yüklemedim son 1.5aydır. ve hiçbir cashi yüklemiyor
    Bir account'a çektiğini söylemişsin ya o yüzden dedim.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selamlar.

Ödeme yöntemini ilk kez kullanıyorsanız 1600 Npoints limiti bulunmaktadır.

Bunun dışında; PayByMe Kredi Kartı seçeneğinde uygulanan kart bazlı limitler bulunmaktadır. Bu limitler hakkındaki detayları aşağıda görebilirsiniz.

Kart başı limit;
    1 gün içerisinde maksimum 4 işlem ve 750 TL,
    7 gün içerisinde maksimum 2.000 TL,
    30 gün içerisinde maksimum 4.000 TL.

Ek Bilgi: 7 gün ve 30 gün için de işlem sayısı bazlı sınırlamalar mevcuttur.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Selamlar.

Ödeme yöntemini ilk kez kullanıyorsanız 1600 Npoints limiti bulunmaktadır.

Bunun dışında; PayByMe Kredi Kartı seçeneğinde uygulanan kart bazlı limitler bulunmaktadır. Bu limitler hakkındaki detayları aşağıda görebilirsiniz.

Kart başı limit;
    1 gün içerisinde maksimum 4 işlem ve 750 TL,
    7 gün içerisinde maksimum 2.000 TL,
    30 gün içerisinde maksimum 4.000 TL.

Ek Bilgi: 7 gün ve 30 gün için de işlem sayısı bazlı sınırlamalar mevcuttur.
    keşke yazdığımı tam okusanız. her accounta daha öncelerden defalarca cash yüklendi. süreklide yükleyebiliyordum. her accounta 24saatde bir 3200 yükleyebiliodum 4000tl limitine gelene kadar.

+ olarak banka kartındada limit varmı?

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    keşke yazdığımı tam okusanız. her accounta daha öncelerden defalarca cash yüklendi. süreklide yükleyebiliyordum. her accounta 24saatde bir 3200 yükleyebiliodum 4000tl limitine gelene kadar.

Ben genel bilgi verdim size limitler hakkında. Evet banka kartlarında da limit bulunmakta. Sadece ESN yüklemelerinde limit yoktur.

Senior Member

oradan fazla alamıyorsun dostum zorlama boşa ucuz görünüyo ama alınmıyor maalesef garanti bankasıkartları 0 tl çekiyor hiç alamıyor mesela ziraat de bazı kısıtlar var kıstısız en iyi akbank gibi yani ödeme sistemi banka seçiyor anlayacağın.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Kof_DHlhp7es View Post
    oradan fazla alamıyorsun dostum zorlama boşa ucuz görünüyo ama alınmıyor maalesef garanti bankasıkartları 0 tl çekiyor hiç alamıyor mesela ziraat de bazı kısıtlar var kıstısız en iyi akbank gibi yani ödeme sistemi banka seçiyor anlayacağın.
    bende akbankla alıyordum hep. bugunde yine aynı yaptım fakat önceden 4 accountada 3200-3200 alabilirken suan 1çara 3200 aldım diğerlerine vermiyor