Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

bıktırdılar artık birisi yardımcı olsun

adamlar 4 aydır pazarlarımın üzerine char koyuyor video alıp banlatıyordum ama artık ben afq olunca koyuyorlar video alamıyorum artık nasıl yardımcı olacaksanız olun bıktım gerçekten gerekiyorsa yazın adama bir daha üzerine koyarsan charların banlanacak diyin üzerime kurmasın ama bir şey yapın

Quote Originally Posted by ekm_Y4vCWeKV View Post
    adamlar 4 aydır pazarlarımın üzerine char koyuyor video alıp banlatıyordum ama artık ben afq olunca koyuyorlar video alamıyorum artık nasıl yardımcı olacaksanız olun bıktım gerçekten gerekiyorsa yazın adama bir daha üzerine koyarsan charların banlanacak diyin üzerime kurmasın ama bir şey yapın
    Şu pazar konuları gerçekten benim de canımı çok sıkmaya başladı. Birçok insan bu durumdan rahatsız. 35 level karakteri de banlamak anlaşılan bir çözüm değil. Pazar kuran oyuncu için bir çap belirleyip ( çok ufak bir reel sayı ) o çap etrafına pazar kurulamamasını sağlamak kısmi bir çözüm yolu olabilir. Bu tarz sorunlar oyuncuyu oyundan uzaklaştırmaktadır.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Pazar için bu tutma konusunda bir güncelleme bekleniyor diye biliyorum.
    Forumda konusu vardı lakin ismini hatırlayamadım kusura bakmayın.

Quote Originally Posted by VicTorVonDOOMM View Post
    Pazar için bu tutma konusunda bir güncelleme bekleniyor diye biliyorum.
    Forumda konusu vardı lakin ismini hatırlayamadım kusura bakmayın.
    Bu pazar tutma olayı için koreko'ya gelen güncellemeden mi bahsediyorsun ?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by WolverineRevengee View Post
    Bu pazar tutma olayı için koreko'ya gelen güncellemeden mi bahsediyorsun ?
    Evet, ondan bahsediyorum.
    Yanılmıyorsam bir gm yorumda da bulunmuştu.

Quote Originally Posted by VicTorVonDOOMM View Post
    Evet, ondan bahsediyorum.
    Yanılmıyorsam bir gm yorumda da bulunmuştu.
    Tek başına bir anlam ifade etmeyeceğini düşündüğüm güncelleme. Tek başına gelmesi ,yukarıda açılan konuların devamlılığını sürdürür. Üzerine pazar kurulma durumunun çözülmesi lazım. Çok kötü bir durum.

Junior Member
    Quote Originally Posted by WolverineRevengee View Post
    Tek başına bir anlam ifade etmeyeceğini düşündüğüm güncelleme. Tek başına gelmesi ,yukarıda açılan konuların devamlılığını sürdürür. Üzerine pazar kurulma durumunun çözülmesi lazım. Çok kötü bir durum.
    dostum 4 ay bak abartmıyorum tam 4 aydır üzerime kuruyolar ilk reportladıgım tarihe baktım 4 ay olmuş , pazarımı tutuyolar , küfür ve tehdit ediyolar bak son 1 - 1.5 aydır reportlayamıyorumda afq oldugumda kuruyolar ben adamları banlatamazken bide ben pazarından fiyatlara bakıp diğer charla buy kurarken fiyat baktığım charla pazarı kapatmamışım 3 dakikalık video ile beni banlattılar 2 kişiler her birinde var 20-30 pc hem buy- sell pazar kuruyolar hem macro ile ' acil item alınır ' floodları atıyorlar bide böyle benim gibi bir şeyler yapmaya çalışanlara her pisliği yapıyorlar ama biz banlanıyoruz adam gibi ks atsalar sorun yok ama bunların kanı bozuk

Quote Originally Posted by ekm_Y4vCWeKV View Post
    dostum 4 ay bak abartmıyorum tam 4 aydır üzerime kuruyolar ilk reportladıgım tarihe baktım 4 ay olmuş , pazarımı tutuyolar , küfür ve tehdit ediyolar bak son 1 - 1.5 aydır reportlayamıyorumda afq oldugumda kuruyolar ben adamları banlatamazken bide ben pazarından fiyatlara bakıp diğer charla buy kurarken fiyat baktığım charla pazarı kapatmamışım 3 dakikalık video ile beni banlattılar 2 kişiler her birinde var 20-30 pc hem buy- sell pazar kuruyolar hem macro ile ' acil item alınır ' floodları atıyorlar bide böyle benim gibi bir şeyler yapmaya çalışanlara her pisliği yapıyorlar ama biz banlanıyoruz adam gibi ks atsalar sorun yok ama bunların kanı bozuk
    Diyorum ya, çok kötü bir durum fark edene kadar ki giden vakte yazık. Bir tavsiye vermek isterim ama afk iken ciddi bir çözümü olamıyor video açık bırakıp gitsen yeterli bir kanıt oluşmuyor. Neticede görüntü bugu olabilir. Bu oyunun kendi içinde ki bir problemidir ve düzeltilmelidir.

Junior Member
    aga adamlar pmden diyor zaten nereye kurarsan kur üzerine kurcaz diye ne görüntü hatası

Senior Member FFferik16's Avatar
    Benim de sürekli üzerime kuruluyor, CR ile olacak değil bu iş Mgame müdahale edip pazar kurma için mesafe sınırı koyması lazım.

Ama benim üzerime kuran adam bir nevi CR'nin açığından yararlanıyor o yüzden ceza dahi almıyor. Adam üzerime kuruyor, kaçıp başka yere kuruyorum anında gelip üzerime kurmadığı birkaç saat sonra kurduğu için ceza almıyor mesela. Aynı olay 10 videoda gözüküyor ama isteniyor ki tek videoda sen kaçtıkça seri seri kovalasın. Her AFK olduğumda saatlerce üzerimde char oluyor ve hiçbir ceza almıyor, inanılır gibi değil.

Mgame bu düzenlemeyi yapana kadar CR de kurallarını gözden geçirmeli.