Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Junior Member

Angry Xigncode 0xe019100b Hatası.

Yaklaşık 4 saattir büyüteçli dayı ile birlikte gelen bu hatayı alıyorum oyunu defalarca herşeyiyle silip kurmama rağmen devam etmektedir. Arka planda çalışan tek uygulamam nvidia ekran kartı yazılımı.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Extract failed veriyor.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Mucovit View Post
    Yaklaşık 4 saattir büyüteçli dayı ile birlikte gelen bu hatayı alıyorum oyunu defalarca herşeyiyle silip kurmama rağmen devam etmektedir. Arka planda çalışan tek uygulamam nvidia ekran kartı yazılımı.
    +1 aynen birebir arkadaşın yaşadığı durumu yaşamaktayım.

Senior Member
    Bende de demin verdi oyuna girdim 1 dk sonra xigncode den şutlandım. Oyunu komple silip geri yükledim. Bakalım bende verecek mi daha. Foruma da bakmamıştım.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba.

Konu ekibin bilgisi dahilinde olup kontroller devam etmektedir.

Xigncode nedeniyle hata alan oyuncularımızın, oyunumuzu yeniden kurmaları gerekmektedir. Oyunumuzu kurmadan önce lütfen eski kuruluma ait dosyaların tamamen silindiğinden emin olun. Eski kurulum üzerine kurmanız, yeniden hata almanıza yol açabilir.

Download

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Merhaba.

Konu ekibin bilgisi dahilinde olup kontroller devam etmektedir.

Xigncode nedeniyle hata alan oyuncularımızın, oyunumuzu yeniden kurmaları gerekmektedir. Oyunumuzu kurmadan önce lütfen eski kuruluma ait dosyaların tamamen silindiğinden emin olun. Eski kurulum üzerine kurmanız, yeniden hata almanıza yol açabilir.

Download
    Eee her şeyi kaldırdım, sildim hala hata verip atıyor bu. Nasıl oynayacağım ? Saate bak bir de tam pk-etkinlik saati...

Quote Originally Posted by Marge View Post
    Eee her şeyi kaldırdım, sildim hala hata verip atıyor bu. Nasıl oynayacağım ? Saate bak bir de tam pk-etkinlik saati...
    Oyunu komple silin.
    %Temp% klasörü ( Tam yol: C:\Users\{Username}\AppData\Local\Temp ) içinde ki tüm dosyaları silin.
    Mümkünse açık olan programlarınızı kapatın. (Tarayıcılar, VPN uygulamaları vs)
    Ekran kartızın ve ses kartınızın driver’larının güncel olduğundan emin olunuz. Güncel değilse son versiyona güncelleyiniz.
    İnternet ve DNS ayarlarınızın doğruluğunu kontrol edin.
    Antivirüs programının oyunda ki bazı dosyaların çalışmasına engel olup olmadığını kontrol ediniz. Antivirüs’ün karantinaya aldığı dosyaları kontrol ediniz. Antivirüs’ünüzün beyaz listesine oyununuzu eklemeyi unutmayınız.
    CCleaner uygulaması ile genel bir temizlik yapın.
    Oyunu tamamen orjinal bir şekilde indirip kurunuz.

Bazı araştırmalarım da bulduğum şeyler bunlar dene istersen.
    Ama genel bir problem gibi gözüküyor.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by WolverineRevengee View Post
    Oyunu komple silin.
    %Temp% klasörü ( Tam yol: C:\Users\{Username}\AppData\Local\Temp ) içinde ki tüm dosyaları silin.
    Mümkünse açık olan programlarınızı kapatın. (Tarayıcılar, VPN uygulamaları vs)
    Ekran kartızın ve ses kartınızın driver’larının güncel olduğundan emin olunuz. Güncel değilse son versiyona güncelleyiniz.
    İnternet ve DNS ayarlarınızın doğruluğunu kontrol edin.
    Antivirüs programının oyunda ki bazı dosyaların çalışmasına engel olup olmadığını kontrol ediniz. Antivirüs’ün karantinaya aldığı dosyaları kontrol ediniz. Antivirüs’ünüzün beyaz listesine oyununuzu eklemeyi unutmayınız.
    CCleaner uygulaması ile genel bir temizlik yapın.
    Oyunu tamamen orjinal bir şekilde indirip kurunuz.

Bazı araştırmalarım da bulduğum şeyler bunlar dene istersen.
    Ama genel bir problem gibi gözüküyor.
    Herşeyi yaptım zaten neyse yine oynamayıp oyunu düzeltmelerini bekleyeceğim. Yine günlerce premium ve pus itemlerim gidecek büyük ihtimalle yapacak bir şey yok.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Marge View Post
    Herşeyi yaptım zaten neyse yine oynamayıp oyunu düzeltmelerini bekleyeceğim. Yine günlerce premium ve pus itemlerim gidecek büyük ihtimalle yapacak bir şey yok.
    Şu an bir problem bulunmuyor, diğer oyunculardan da almış olduğumuz geri bildirim bu yönde.

Junior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Şu an bir problem bulunmuyor, diğer oyunculardan da almış olduğumuz geri bildirim bu yönde.
    oyunu kaldırıp tüm dosyaları sildim yeniden kurdum ve sorun düzeldi.