Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Junior Member

Question Bdw join butonu gelmiyor

Bu akşam jr'yi deva'yı 23:02 civarlarında keserek kazandık. Sonrasında Bdw gireyim dedim ama join butonunu göremedim haliyle relog attım. Join butonunun gelmediğini yine görünce 3-4 kere daha relog attım ama sonuç nafile. Şu anda gece 02:00 bdw saati gelmiş bulunmakta ve join butonu yine gelmedi. bdw join süresi bitmeden relog attım ama join butonu yine de gelmedi. Bu sorunla daha önce karşılaşan arkadaşlar var mı?

Quote Originally Posted by RedApe View Post
    Bu akşam jr'yi deva'yı 23:02 civarlarında keserek kazandık. Sonrasında Bdw gireyim dedim ama join butonunu göremedim haliyle relog attım. Join butonunun gelmediğini yine görünce 3-4 kere daha relog attım ama sonuç nafile. Şu anda gece 02:00 bdw saati gelmiş bulunmakta ve join butonu yine gelmedi. bdw join süresi bitmeden relog attım ama join butonu yine de gelmedi. Bu sorunla daha önce karşılaşan arkadaşlar var mı?
    ''Daha önceden etkinlik katılım ekranında bulunan kapatma tuşuna basman doğrultusunda sağ yukarıda "W" gibi bir sembol beliriyor, sembole tıklaman doğrultusunda katılım ekranı tekrardan beliriyor. Etkinlik saatlerinde sağ yukarıda bahsettiğim sembol çıkmıyorsa eğer oyundan çıkıp tekrar girersen katılım ekranı ekranda belirecektir.'' Daha öncesinde benzer bir problemi yaşayan arkadaşa verilen tavsiye.

Senior Member
    Hala devam ediyor mu bilmiyorum ama bu BUG'u sıklıkla yapıyordu. Galiba devam ediyor diye düşünüyorum. Pk alanlarına girince bazen BUGa giriyor ve o ekran gelmiyor. Sadece BDW değil akabinde oluşan Chaos da gelmiyor. Mecburen relog yani oyuna çık-gir yapmak zorunda kalıyorsunuz. Ancak o zaman düzeliyor. Yanlız sendeki durumu göz önüne alırsak eğer 81 lvl olmamışsan oyunu komple kaldır sil, yeni client ile yeniden yüklemeyi dene derim.
    Last edited by Miss_Super; 11-27-2021 at 01:59 AM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by WolverineRevengee View Post
    ''Daha önceden etkinlik katılım ekranında bulunan kapatma tuşuna basman doğrultusunda sağ yukarıda "W" gibi bir sembol beliriyor, sembole tıklaman doğrultusunda katılım ekranı tekrardan beliriyor. Etkinlik saatlerinde sağ yukarıda bahsettiğim sembol çıkmıyorsa eğer oyundan çıkıp tekrar girersen katılım ekranı ekranda belirecektir.'' Daha öncesinde benzer bir problemi yaşayan arkadaşa verilen tavsiye.
    Hiç gelmedi ki join butonu kapatayım bro. Biliyorum bahsettiğin sembolu hafiften şeffaf bir sembol hatta ama anlayamadığım bir şekilde relog atmama rağmen join butonu gelmedi.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Miss_Super View Post
    Hala devam ediyor mu bilmiyorum ama bu BUG'u sıklıkla yapıyordu. Galiba devam ediyor diye düşünüyorum. Pk alanlarına girince bazen BUGa giriyor ve o ekran gelmiyor. Sadece BDW değil akabinde oluşan Chaos da gelmiyor. Mecburen relog yani oyuna çık-gir yapmak zorunda kalıyorsunuz. Ancak o zaman düzeliyor. Yanlız sendeki durumu göz önüne alırsak eğer 81 lvl olmamışsan oyunu komple kaldır sil, yeni client ile yeniden yüklemeyi dene derim.
    Chaos için buton geliyor ama bdw'de sorunum devam ediyor. En temizi bu konuyla ilgili ticket oluşturmak.

Quote Originally Posted by RedApe View Post
    Chaos için buton geliyor ama bdw'de sorunum devam ediyor. En temizi bu konuyla ilgili ticket oluşturmak.
    Bence de bilet atmalısın.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Karakterinizin kaç level ve 81'e yükselip stat puanı verdikten sonra tekrar 80'e düşmüş olabilir misiniz?

Junior Member
    Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Karakterinizin kaç level ve 81'e yükselip stat puanı verdikten sonra tekrar 80'e düşmüş olabilir misiniz?
    Şimdi düşününce hatırladım. 81 olduktan sonra jr kazanıp 80e düştüm sonra bir iki görev yapıp 81 oldum tekrar o gün. Ama o gün bdw saatlerini kaçırdım, ertesi gün ki akşam jr'sinden sonra fark ettim bdw butonunun gelmediğini. Bugünde öğlen ve gece 2 bdw butonları gelmedi. Akşam 23 bdw'si sırasında ise jr'deydim. Jr'de olmasam bile gelmeyecekti buton büyük ihtimalle

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Evet fazladan verilmiş stat puanı varsa bu yüzden gelmiyordur.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Evet fazladan verilmiş stat puanı varsa bu yüzden gelmiyordur.
    Fazladan stat point vermelik bir durum yok ki ama 81 level şuanda karakter. 80e düştü evet ama bu durum yaşanmaya başladığı sırada da karakter 81 level'dı. Şuanda öğlen 13:00 bdw'si geldi. Relog olmama rağmen join butonu gelmedi.

Üzerimde bulunan görevlere baktım. Görevlerden bir tanesi buglanmış. Görev pencerisi açılmadığı için görevi iptalde edemiyorum, görevin ne olduğunu açamadığım için bakamıyorumda. O görevden kaynaklanma durumu olabilir mi?

Görev adı;[Regained Honor] Internal Conspirator

Tags for this Thread