Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Exclamation 26.11.2021 Tpt Match Lütfen Yardım!

Arkadaşlar bir yetkili veya bilen varsa ve cevap verirse sevinirim.

Bugün 26.11.2021 Tarihinde Tpt Match adı altında Karakterlerimin bir çoğu sebepsiz bir şekilde Ban yedi Pazarda duran karakterden tutun da Slotta Exp Kasan karakterlere kadar büyük bir olasılık ile düşüncem bir hatadan dolayı olduğunu tahmin ediyorum karakterlerimin hepsiyle Ticket atıldı cevabını bekliyorum lakin korkum odurki otomatik cevap gelmesi.

Karakterlerimin incelenmesini rica ettim bu veya buna benzer bir durum başına gelen varsa ya da yetkililerden bilen eden varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.

Çünkü karakterlerim kullandığım karakterlerdi bazen yeri geliyor Telefon İnterneti ile de bağlandığım oluyordu bir ihtimal bunu Proxy olarak görüp de Otomatik ban atılma olup olmamasıdır.

Sizlerden ve yetkililerden ricam yardımcı olmaları Ticket atıldı tekrar hatırlatma fayda görüyorum.

@DonJose;

@BlackWickedl;

Quote Originally Posted by gar_xPRFZlKp View Post

Bugün 26.11.2021 Tarihinde Tpt Match adı altında Karakterlerimin bir çoğu sebepsiz bir şekilde Ban yedi Pazarda duran karakterden tutun da Slotta Exp Kasan karakterlere kadar büyük bir olasılık ile düşüncem bir hatadan dolayı olduğunu tahmin ediyorum karakterlerimin hepsiyle Ticket atıldı cevabını bekliyorum lakin korkum odurki otomatik cevap gelmesi.

Karakterlerimin incelenmesini rica ettim bu veya buna benzer bir durum başına gelen varsa ya da yetkililerden bilen eden varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.

Çünkü karakterlerim kullandığım karakterlerdi bazen yeri geliyor Telefon İnterneti ile de bağlandığım oluyordu bir ihtimal bunu Proxy olarak görüp de Otomatik ban atılma olup olmamasıdır.

Sizlerden ve yetkililerden ricam yardımcı olmaları Ticket atıldı tekrar hatırlatma fayda görüyorum.

@DonJose;

@BlackWickedl;
    Geçmiş olsun. Ama ticket dışında buradan hesap ile ilgili bir bilgi verileceğini sanmıyorum.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Daha önce yazdığım yazıyı alıntı olarak paylaşıyorum.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post

Müşteri hizmetleri tarafından asla otomatik cevap verilmemektedir. Her bilet müşteri hizmetleri görevlileri tarafından incelenerek cevap verilmektedir. Tüm firmalarda olduğu gibi bazı konularda hazır şablonlar kullanılmaktadır, çünkü bu durumların farklı bir cevabı bulunmamaktadır. Örneğin; "hile kullanımından dolayı yasaklanan bir hesaba" verilecek cevap her zaman aynıdır. Bu nedenle bu tip bir bilete cevap verirken hesap incelendikten sonra duruma uygun şablon ile cevap verilmektedir.

Bilginize.
    Problemlerinizi müşteri hizmetleri üzerinden çözebilirsiniz. Foruma konu açmanız sonucu değiştirmez ya da hesabınızın incelenmesini sağlamaz. Bilet gönderilmişsiniz, hesabın incelenmesi müşteri temsilcisi tarafından tamamlanıp nihai yanıt verilmektedir.

Ek olarak;

TPT IP MATCH: Illegal hesaplar ile aynı ip üzerinde bulunulduğu için süresiz hesap kapatılmasıdır.
    Sabırla bilete gelecek olan yanıtı beklemelisiniz.

İyi forumlar.

Banned
    Quote Originally Posted by gar_xPRFZlKp View Post

@DonJose;

@BlackWickedl;
    İşin özü farklı ip ten yaptığın illegal işi asıl ip'ne bulaştırdın diyebilir miyiz ? Yine de üzücü geçmiş olsun inşallah çözülür

Senior Member
    Vpn falan açmadın dimi. Bu arada açılacağını sanmıyorum. Benim çarımda TPT den ban yedi hemde pazar charım otomatik cevap geldi bende üstünde durmadım içinde çokta fazla bir şey yoktu. Sonra çarı bozdum bıraktım oyunu ama ara ara foruma gelmek güzel oluyor .
    Last edited by TheRagon45; 11-26-2021 at 02:50 PM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by 3213x1 View Post
    İşin özü farklı ip ten yaptığın illegal işi asıl ip'ne bulaştırdın diyebilir miyiz ? Yine de üzücü geçmiş olsun inşallah çözülür
    Kardeşim benim istediğim de farklı bir şey yok karakterlerimi de incelesinler gerekirse IP yi de lakin durduk yere ban atılmasın Telefon interneti ile girdim belki ondandır diye tahmin ediyorum malum Premium istiyor kaldı ki bir karakter ile Trade veya bu veya benzer birşey olduğu zaman da ban atılıyordu acaba öyle bir olay başıma mı geldi diye düşünüyorum.

Benim durumum gayet basit yeterki Otomatik cevap vermek yerine incelesinler.

26.11.2021 SAAT 17.10 VEGA pazar dayken tpt match yedim bende hic bir illagel 3 yazilim program daha kullanmadim sadece chari pazar yapmak için kullanıyorum hesabımı banlanıyor tick attım ama cok sacmalık durduk yere nasıl kapatılır hesap

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Tekrar merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor. Hesaplarında incelemeler gerçekleştirilmesini isteyen oyuncular "KO Ban / Jail / Unblock" kategorisini seçerek bilet göndermeleri gerekmektedir.

Konuya gerekli yanıtlar verilmiş olup yoruma kapatılmıştır.

İyi forumlar.