Results 1 to 8 of 8

Thread: otp hatası

Junior Member

otp hatası

password is incorrect
    please input again
    password failure : 3 (max 5)

şifrem 6 sayıdan oluşuyor ve 6 sayılı girdiğim halde böyle bir hata vermeye başladı 3 charımda aynı sorunu yaşıyorum siteyede giriş yapamıyorum telefona kod geliyor kodu giriyorum ama siteye girmiyor

Quote Originally Posted by ekm_Y4vCWeKV View Post
    password is incorrect
    please input again
    password failure : 3 (max 5)

şifrem 6 sayıdan oluşuyor ve 6 sayılı girdiğim halde böyle bir hata vermeye başladı 3 charımda aynı sorunu yaşıyorum siteyede giriş yapamıyorum telefona kod geliyor kodu giriyorum ama siteye girmiyor
    Daha öncesinde ''otp yi sıfırlayın bilgisayardan da kaldırın tekrar kurun aktif hala getirin düzeliyor.'' Gibi bir cümle kuran arkadaşım olmuş.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Bilgisayar ayarlarınızı aşağıdaki gibi mi kontrol ediniz.

Daha önce yazdığım yazıyı alıntı olarak paylaşıyorum.

OTP sadece saat, tarih ve saat dilimi yanlışsa hatalı kod üretir. Bu gibi durumlarda lütfen aygıtınızın saat, tarih ve dilimini kontrol ediniz. Saati otomatik ayarlarsanız muhtemelen sorununuz çözülecektir. Ayrıca saat dilimi de UTC +3 Istanbul olmalıdır, eğer UTC +2 Istanbul olarak görünüyorsa işletim sistemini güncelleyebilirsiniz.
    Bilgisayarın saat dilimiyle, telefondaki saat dilimlerinin de aynı olduğuna emin olmalısınız. Kod uyuşmazlığı konusunu dikkatli şekilde uygulayınız.

[OTP] AnyOTP Kod Uyuşmazlığı

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Bilgisayarın saat dilimiyle, telefondaki saat dilimlerinin de aynı olduğuna emin olmalısınız. Kod uyuşmazlığı konusunu dikkatli şekilde uygulayınız.

Benim anladığım otp kodunun yanlış olması değil. Şifre yanlış hatası veriyor.
    Last edited by WolverineRevengee; 11-25-2021 at 08:46 PM.

Junior Member
    Merhabalar,

bilgisayarda kurulu otpler saatler eşit bu zamana kadar olmamıştı böyle bir şey bazılarında password failure : 3 (max 5) bazılarında password failure : 4 (max 5)
    diyor acayip bir durum

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by WolverineRevengee View Post
    Benim anladığım otp kodunun yanlış olması değil. Şifre yanlış hatası veriyor.
    3 hesabında da aynı problemi yaşadığından o şekilde öneri yaptım. Otp'yi yeniden kurabilmesi için siteye giriş yapabilmesi gerek.

Junior Member
    Merhabalar,

bu arada pazar tutma reportlarında bug süresinden fazla video kabul edilmesi ve işlem yapılması gerektiğini belirtmiştim bu konuda hakkında bir gelişme yok herhalde yine banlananlar var açık unutuyorsun 2-3 dakikalık video alıp hemen reportluyorlar bu bugu artık düzeltmeniz lazım veya bug süresinden daha uzun videolarda işlem yapmanız gerekli

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ekm_Y4vCWeKV View Post
    bu arada pazar tutma reportlarında bug süresinden fazla video kabul edilmesi ve işlem yapılması gerektiğini belirtmiştim bu konuda hakkında bir gelişme yok herhalde yine banlananlar var açık unutuyorsun 2-3 dakikalık video alıp hemen reportluyorlar bu bugu artık düzeltmeniz lazım veya bug süresinden daha uzun videolarda işlem yapmanız gerekli
    OTP problemi düzeldi sanırım.

CR ekibi işinde profesyoneldir. Tüm konular titizlikle incelenir ve gerekli yönlendirmeleri yaparlar.

Eğer bir oyun hatasından söz ediyorsak, durumu anlatan bir video oluşturup forumda "Hata Listesi" konusuna paylaşabilirsiniz.