Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Hesabıma giriş yapamıyorum

Bir süredir oyuna ara vermiştim tekrar hesabıma giriş yaparken hesabınız bloke edilmiştir şifremi unuttum bağlantısını kullanın diye uyarı alıyorum. Şifremi unuttum bağlantısını tıklayıp üye olurken kullandığım eposta adresimi yazdığımda ise bulunamadı hatası alıyorum. Daha önce bu sorun ile karşılaşan kimse var mı? Yardımcı olabilir misiniz?

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba.

Şifremi veya ID'mi unuttum seçeneğinde mail adresiniz sansürlü olarak görünür. Oradan doğruluğunu kontrol şansınız var. Eğer doğru hatırlıyor ve bu sorunu yaşıyorsanız farklı bir hesaptan da olsa bilet göndermeniz gerekiyor.

https://support.nttgame.com

Junior Member
    Eposta ipucu kısmı boş görünüyor, sadece @ simgesi var. Hesap 2009'dan beri aktif oynadığım hesaptı, açılmama gibi bir durumu var mı?

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Salsa0072 View Post
    Eposta ipucu kısmı boş görünüyor, sadece @ simgesi var. Hesap 2009'dan beri aktif oynadığım hesaptı, açılmama gibi bir durumu var mı?
    Bunun cevabını destek ekibi verebilir.

Quote Originally Posted by Salsa0072 View Post
    Benimde bazı hesaplarım o şekilde ama bilgilerini hatırlayamadığım için bilet atma gereksiniminde bulunmuyordum.

https://forum.nttgame.com/forum/show...%BCkm%C3%BCyor

eğer hatırlıyor isen benzer durumu yaşamış olan arkadaş olmuş vaktinde bilet atması önerilmiş.